Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Новости > Инкубатор > Выбор горных лыж. Общие вопросы
Инкубатор Раздел для новых пользователей, которые не могут создавать темы в других разделах. Если Ваша тема будет актуальна - модераторы перенесут ее в профильный раздел.


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 15.01.2019, 10:02   #4811 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для spitzer
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Head GS RD 183, боты Nordica Speedmachine 130
Цитата:
Коментар від Stealthe76 Переглянути коментар
Всем добого дня, подскажите, хочю взять в Экстриме лижи Супер шейпы потесьить, но у них из ростовки только 156 или 170 на мой рост 188 и вес 130 кг. какие больше подойдут... ну и талия для комфортного катания какая больше подойдет ?
На такой вес для коротких дуг 170 см идеал, длиннее не нужно. Даже предпочтительнее верхняя слаломная коммерция, что-то вроде Volkl Racetiger SL 170 см. Для обычного веса 170 см отдача от слаломки будет мама не горюй, тут 165 за красивые глаза. Если супершейпы, то лучше пожестчё, с Ти2.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.01.2019, 11:40   #4812 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Роман_ЛВ
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Atomic Redster S9-нету(( VOLKL RACETIGER SL Снова Atomic Redster S9)))
Цитата:
Коментар від Dobermann Переглянути коментар
Якщо йдеться про слаломку, то для чого така довжина? Як на мене, то більше 171 взагалі втратиться сенс слаломної лижі і коротких поворотів.
Але як є можливість попробувати і відчуєте, що то "ваше", то беріть і не слухайте інших.

Також маю 182 росту і на 165 sl чуюся дуже комфортно.
Чомусь думав що 165 взагалі не мені))) Дякую за розяснення. Вибору багато в таких ростовках. Буду дивитися
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.01.2019, 12:22   #4813 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
Цитата:
Коментар від Роман_ЛВ Переглянути коментар
Чомусь думав що 165 взагалі не мені))) Дякую за розяснення. Вибору багато в таких ростовках. Буду дивитися
Между слаломной и карвинговой лыжей огромная разница
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
:) dimbo + Tolla
Старий 16.01.2019, 13:30   #4814 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для McBodik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львівщина

Снаряга: якесь ге, тре міняти :)
Всім привіт.
Надіюсь того року з'їздити "в великі гори".
І от появилась в мене нав'язлива ідея - якщо поїду, купити там б/у лижі в прокаті.
Зараз в мене fischer motive 95 старенькі, навіть не можу нагуглити який це рік. Хоча хтось на форумі писав що це невдала модель, вони в хорошому стані і мені подобаються. З іншого боку, я не мав можливості порівняти з топовими, чи просто вдалими моделями (хіба з буковельськими прокатними).

Так от порадьте, чи варто купляти новіші з прагматичної точки зору? Чи нові технології виробництва сильно змінили лижі (порівняно з скажімо лижами 2010)? Чи відчую я велику різницю, як лижник - самоучка?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.01.2019, 13:44   #4815 (посилання)
Водяной
 
Аватар для ag74
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Amplid Rockwell & G3 Onyx, La Sportiva Spectre, КНБ81, Neris K4 Turist
@McBodik, уточните про "великі гори".
Где именно планируете кататься (Буковель, Пилипец, Драгобрат, другие локальные горки или заграничные курорты) и как часто в сезон?

UPD.
Не обратил внимание на "вони в хорошому стані і мені подобаються".
Если так, то о чем спрашивал ранее неважно.
Важно понять ваши цели - вы хотите продолжать кататься как есть, получая от этого удовольствие, или стремиться повысить свой уровень катания.
В первом случае ничего не делать, а во втором лучше инвестировать в занятия с инструкторам в горнолыжной школе (на орендованных в школе лыжах) например в ActiveSport. После этого думаю прийдет понимание какие лыжи вам нужны для прогресса.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.01.2019, 14:27   #4816 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для McBodik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львівщина

Снаряга: якесь ге, тре міняти :)
Цитата:
Коментар від ag74 Переглянути коментар
уточните про "великі гори"
Мав на увазі Доломіти на кілька днів в березні (там і хотілося б купити).
А зазвичай катаюсь - Буковель/Тростян. Як часто важко сказати, бо кожного сезону по різному, в межах - 5-15.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.01.2019, 15:58   #4817 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Роман_ЛВ
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Atomic Redster S9-нету(( VOLKL RACETIGER SL Снова Atomic Redster S9)))
Цитата:
Коментар від igrus Переглянути коментар
Между слаломной и карвинговой лыжей огромная разница
"век живи век учись" ))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.01.2019, 16:05   #4818 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
Цитата:
Коментар від McBodik Переглянути коментар
Мав на увазі Доломіти на кілька днів в березні (там і хотілося б купити).
А зазвичай катаюсь - Буковель/Тростян. Як часто важко сказати, бо кожного сезону по різному, в межах - 5-15.
не думаю, что вы купите там лыж в прокате за адекватные деньги, так как там как правило только новые модели. и в них еще надо разбираться.
если в туристических целях, то можно брать пробовать и какие понравятся, те и брать...
но в плане прогресса, специалист нужен. если это будет в конце сезона, то думаю попытаться можно..

Добавлено через 3 минуты

Цитата:
Коментар від Роман_ЛВ Переглянути коментар
"век живи век учись" ))
всмысле?
это согласие или отрицание?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.01.2019, 16:44   #4819 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для McBodik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львівщина

Снаряга: якесь ге, тре міняти :)
Цитата:
Коментар від ag74 Переглянути коментар
лучше инвестировать в занятия с инструкторам в горнолыжной школе (на орендованных в школе лыжах) например в ActiveSport.
Дякую за пораду. Раніше катав в своє задоволення, але вже 2й рік задумуюсь звернутись до хорошого інструктора, але не можу наважитись (особливо, якщо дивитись на буковельських, які, здається, крім плугу нічого не вчать (сорі, якщо когось образив)).

Цитата:
Коментар від igrus Переглянути коментар
не думаю, что вы купите там лыж в прокате за адекватные деньги, так как там как правило только новые модели. и в них еще надо разбираться.
если в туристических целях, то можно брать пробовать и какие понравятся, те и брать...
Я не раз чув/читав, що в кінці сезону розпродають моделі минулого року за адекватну ціну, бо на наступний сезон вже треба нові моделі. Тому і появилась така ідея.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.01.2019, 18:41   #4820 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
@McBodik , скорей всего как раз и надо будет с плуга начинать..
Это я вам как не инструктор говорю, а как сам прошедший этот этап самообучения
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Выбор лыж для фрирайда. Общие вопросы vadsura Снаряжение для фрирайда и бэккантри 2253 30.07.2021 15:35
Общие вопросы по коллекции Elan 2010 mopo3 Горные лыжи Elan 09/10 344 16.10.2010 09:48
Тесты горных лыж Worldskitests 0910 elannews Выбор горных лыж 26 07.12.2009 22:23
Тесты горных лыж Worldskitest 0809 elannews Выбор горных лыж 36 16.02.2009 13:23

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today01226824 (83%)5 (17%)2 (2%)
Yesterday1612549981 (65%)44 (35%)1 (1%)
Month123243718166212385 (64%)1202 (32%)133 (4%)