Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Новости > Инкубатор > Выбор горных лыж. Общие вопросы
Инкубатор Раздел для новых пользователей, которые не могут создавать темы в других разделах. Если Ваша тема будет актуальна - модераторы перенесут ее в профильный раздел.


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 25.04.2010, 23:13   #741 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Витек
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев+Луцк

Снаряга: Salomon S/Force Bold 177
Цитата:
Коментар від Bob_Kneissl Переглянути коментар
Atomic SL 12 - верхня в лінійці Атоміка слаломна лижа, не рахуючи спортцех. Вимагає точного ведення лиж, не пробачає помилок.
Atomic SX5 - лижа для скікросу сезон 2008р, призначена для катаня не тільки по підготовлених схилах, потребує певних навиків в катанні. Дивись тут-SKI.Каталог. Горные лыжи. Тесты горных лыж 2008. | Atomic | SX B5i
Про Salomon Race 24 series (165) igrus все добре написав.
При купівлі зверни увагу на стан верхньої частини лижі, сколзячки, стан кантів і їхню товщину та в якому стані стані кріплення. Тобі потрібно кріплення з зусиллям спрацювання не менше 10 ДІN. Вибір за тобою:wink:.
Еще несколько предложений для обсуждений
1) Fisher Progressor 9+ 08\09. 165 см. 1900 грн. Описание: Fischer Progressor 9+ - Народные оценки горных лыж
2) Head Supershape Magnum 170 cm 1900 грн. Описание: Head iSupershape Magnum - Народные оценки горных лыж (аналогичные но 08\09 год)

что можете сказать...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.04.2010, 21:18   #742 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для vitalik0303
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Костополь

Снаряга: FISCHER PROGRESSOR 8+
Цитата:
Коментар від Витек Переглянути коментар
Еще несколько предложений для обсуждений
1) Fisher Progressor 9+ 08\09. 165 см. 1900 грн. Описание: Fischer Progressor 9+ - Народные оценки горных лыж
2) Head Supershape Magnum 170 cm 1900 грн. Описание: Head iSupershape Magnum - Народные оценки горных лыж (аналогичные но 08\09 год)

что можете сказать...
Що Ви маєте на увазі під сумою 1900гр.? Вартість б/в лиж? Я катаюся на прогресорах , правда 8+,дуже задоволений, проводив на них різні,всеможливі тести (маю на увазі, на що я особисто спроможний). Скажу так тримають трасу я просто в На ціх лижах відчуття повної впевності в своїх можливостях.Правда я встиг тільки чотири дня в цьому сезоні на ни покататися. Катав на них в Буковелі в березні. До покупки прогресорів катав на RX6 тепер вони мені не цікаві.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.04.2010, 21:23   #743 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Витек
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев+Луцк

Снаряга: Salomon S/Force Bold 177
Цитата:
Коментар від vitalik0303 Переглянути коментар
Що Ви маєте на увазі під сумою 1900гр.? Вартість б/в лиж? Я катаюся на прогресорах , правда 8+,дуже задоволений, проводив на них різні,всеможливі тести (маю на увазі, на що я особисто спроможний). Скажу так тримають трасу я просто в На ціх лижах відчуття повної впевності в своїх можливостях.Правда я встиг тільки чотири дня в цьому сезоні на ни покататися. Катав на них в Буковелі в березні. До покупки прогресорів катав на RX6 тепер вони мені не цікаві.
1900 это мне предложили такую цену за них... на это можно не обращать внимания это будет вопрос №2
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.04.2010, 21:30   #744 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для vitalik0303
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Костополь

Снаряга: FISCHER PROGRESSOR 8+
Да забув,бо друкую повільно, за свої я заплатив значно,прилічну суму,але не шкодую. Чому питаю що за сума 1900гр.

Добавлено через 1 минуту

За 1900гр. шикарна ціна.

Добавлено через 3 минуты

Якщо купите і протестите,хотів би почитати Ваші враження про лижі.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.04.2010, 22:07   #745 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Витек
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев+Луцк

Снаряга: Salomon S/Force Bold 177
Цитата:
Коментар від vitalik0303 Переглянути коментар
Да забув,бо друкую повільно, за свої я заплатив значно,прилічну суму,але не шкодую. Чому питаю що за сума 1900гр.

Добавлено через 1 минуту

За 1900гр. шикарна ціна.

Добавлено через 3 минуты

Якщо купите і протестите,хотів би почитати Ваші враження про лижі.
до сих пор катался только в прокатных, так что вряд ли смогу сразу излить свои впечатления. Сам прошу помощи у "старших" товарищей помочь подобрать первые лыжи.... а цена меня тоже немного насторожила, как "чистота" этих лыж
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.04.2010, 22:33   #746 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для vitalik0303
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Костополь

Снаряга: FISCHER PROGRESSOR 8+
Цитата:
Коментар від Витек Переглянути коментар
до сих пор катался только в прокатных, так что вряд ли смогу сразу излить свои впечатления. Сам прошу помощи у "старших" товарищей помочь подобрать первые лыжи.... а цена меня тоже немного насторожила, как "чистота" этих лыж
Я на різних фішерах катав! Але ніякі в поріняння з 8+ не підходять , за 9+ не скажу, не знаю. Коли купував 8+ продавець консультант в КАНТІ, магазин маю на увазі,сказав про 9+ що це ще агресивніша лижа ,ніж 8+,взагалі сказав щоб без шолома на ціх лижах,не катався , коли почав робити перший спуск на 8+ я його зрозумі! Вони просто пруть ,на ни хочеться проводити якісь свої експеременти, довгою дугою,коліно на схил кладу ,а вони тримають
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.04.2010, 22:44   #747 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Витек
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев+Луцк

Снаряга: Salomon S/Force Bold 177
Цитата:
Коментар від vitalik0303 Переглянути коментар
Я на різних фішерах катав! Але ніякі в поріняння з 8+ не підходять , за 9+ не скажу, не знаю. Коли купував 8+ продавець консультант в КАНТІ, магазин маю на увазі,сказав про 9+ що це ще агресивніша лижа ,ніж 8+,взагалі сказав щоб без шолома на ціх лижах,не катався , коли почав робити перший спуск на 8+ я його зрозумі! Вони просто пруть ,на ни хочеться проводити якісь свої експеременти, довгою дугою,коліно на схил кладу ,а вони тримають
прикольно. Но я все еще в выборе. Новые брать тяжко по финансам, да и опыт всего 2 сезона, нет должного наката. Поэтому смотрю варианты б\у, а потом если карма не подведет будут новые ...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.04.2010, 22:49   #748 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для vitalik0303
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Костополь

Снаряга: FISCHER PROGRESSOR 8+
Ще так скажу: для цих лиж потрібна траса яка не закінчується ніколи,і не важливо в якому вона стані. Ось я на верху,раз і я внизу,і знову на печальний підйомник.:wink:
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.04.2010, 23:01   #749 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для vitalik0303
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Костополь

Снаряга: FISCHER PROGRESSOR 8+
Я не профі ,посто люблю розумний драйв,скажем так : слалом гігант. Просто в Буковелі завжди людно,я і так стараюся на будні їхати,часом на горі чекаю щоб траса розгрузилася,тоді починаю спуск,цім лижам потрібна швидкість,тоді на них ловиш адреналін.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.04.2010, 23:01   #750 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Витек
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев+Луцк

Снаряга: Salomon S/Force Bold 177
Цитата:
Коментар від vitalik0303 Переглянути коментар
Ще так скажу: для цих лиж потрібна траса яка не закінчується ніколи,і не важливо в якому вона стані. Ось я на верху,раз і я внизу,і знову на печальний підйомник.:wink:
после таких эпитетов, грех не взять эти фишеры 9+ )))
меня в какой то степени и прокат устраивал, но не хочется быть привязанным к ограниченному выбору ботинок и лыж, да и по жизни я собственник, должно быть свое!!!

мы зафлеймили немного ветку, щас налетят строгие и справедливые админы и расскажут нам про лыжи )
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Выбор лыж для фрирайда. Общие вопросы vadsura Снаряжение для фрирайда и бэккантри 2253 30.07.2021 15:35
Общие вопросы по коллекции Elan 2010 mopo3 Горные лыжи Elan 09/10 344 16.10.2010 09:48
Тесты горных лыж Worldskitests 0910 elannews Выбор горных лыж 26 07.12.2009 22:23
Тесты горных лыж Worldskitest 0809 elannews Выбор горных лыж 36 16.02.2009 13:23

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today027117 (78%)2 (22%)1 (3%)
Yesterday31011259581 (72%)30 (27%)1 (1%)
Month125124222248602654 (62%)1422 (33%)190 (4%)