Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Разговоры обо всём > Женские секреты > G: Дама сдавала в багаж...
Женские секреты мальчикам вход запрещён


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 04.03.2011, 11:07   #101 (посилання)
fckng special!
 
Аватар для Dolce
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Giant XTC Advanced customized, Elan Ripstick 94W 2017, Völkl Pyra 2015, Elan Mystic Magic 2011
Цитата:
Коментар від Junior Переглянути коментар
А где при этом всем был Пертутто???

Цитата:
Коментар від Apple Переглянути коментар
Паковал свой безразмерный рюкзак
Подозреваю, что отвлекаясь на измерение миллиметров...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 04.03.2011, 11:11   #102 (посилання)
Хрень дилер
 
Аватар для Junior
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Место, где сбываются мечты...

Снаряга: Armada INVICTUS & Kufo
2 Apple: А у тебя сестры, лишней, случаем нет?

Кажется я наконец определился с идеалом будущей жены
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 04.03.2011, 11:19   #103 (посилання)
Невидимка
 
Аватар для Apple
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: LINE Blend 2011, Fischer Vision Inspire V9 2009, Seba FRM Freeride, Specialized Myka HT Sport Disc
Джуни, есть Младшенькая.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 04.03.2011, 11:25   #104 (посилання)
fckng special!
 
Аватар для Dolce
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Giant XTC Advanced customized, Elan Ripstick 94W 2017, Völkl Pyra 2015, Elan Mystic Magic 2011
а братик?...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 04.03.2011, 11:28   #105 (посилання)
Невидимка
 
Аватар для Apple
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: LINE Blend 2011, Fischer Vision Inspire V9 2009, Seba FRM Freeride, Specialized Myka HT Sport Disc
Не Братиков нету Сын есть Но он уже выбрал себе жену в садике
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 04.03.2011, 14:56   #106 (посилання)
Rio
Стропобалансер
 
Аватар для Rio
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: K2 Public Enemy 176см
Цитата:
Коментар від Junior Переглянути коментар
2 Apple: А у тебя сестры, лишней, случаем нет?

Кажется я наконец определился с идеалом будущей жены
Я точно такой же вопрос в ПДБ Голубоглазой задавал .
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Тролль? Sheridan
Старий 04.03.2011, 16:44   #107 (посилання)
off piste
 
Аватар для Netka
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv

Снаряга: Armada TSTw, Völkl Bash 116
Розвели тут балачку-флудилку)) бачу після Ясни почнеться Santa Barbara-2, 2138ма-серія мильної опери!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 21.05.2011, 16:59   #108 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Эльфа
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Черкассы

Снаряга: прокатные :)
Девочки, подскажите по объему рюкзака. Что-то я никак не могу сообразить на 10 дней просто на море какого объема будет достаточно? Предполагается жить в палатках (т.е. спальник+каремат+тент не знаю будет ли у меня личная палатка, но тоже весьма вероятно).
В прошлом году ездила со спортивной сумкой (небольшой)+рюкзак литров 10. Несли палатку (из тех, которые как обруч круглые в сложенном виде). Из-за неудобства в сумке начала рваться ручка (я на нее каремат сверху привязывала). В походы я не хожу, питание с собой нести не надо будет (ну немного прикупить и потом можно будет еще в поселок сходить за едой), но хотелось бы рюкзак в городе использовать (приходиться носить вещи довольно часто к родителям, да и в этом году оценила как все таки хорошо ходить с рюкзаком по магазинам) вот из-за этого не хочется брать объем с запасом. На данное время думаю хватит ли мне 35 л или надо больший объем брать?
Кто может подсказать на что стоит обратить внимание при покупке рюкзака и на чем можно сэкономить?
И еще вопрос: "проветриваемая спина" это реклама или на самом деле помогает?

На данный момент Рюкзак Deuter ACT Trail 32, Рюкзак Deuter Futura PRO 38 или Terra Incognita Freerider 35 (может чуть другие модели в этих фирмах). Кто пользовался ими что скажете? Разница в цене в 2 раза стоит ли платить больше? Ну и я не уверена, что в них можно закрепить палатку(?)+тент+каремат снаружи.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 21.05.2011, 17:44   #109 (посилання)
макаронка
 
Аватар для Варонка
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Кишинев, Молдова

Снаряга: Jones Carbon Flagship, Jones Solution Splitboard
я ярый приверженец дойтера, как и все мои друзья. опыт показывает, что дойтер - рай для спины. платить в два раза больше стоит. потому что ваш рюкзак это ваша спина.

проветриваемая спина - помогает.

объем 35 л - ну не знаю. не очень уж много в этот рюкзак уместится, особенно если учесть, что опыта походов нет, и соответственно вряд ли вы заморачивались на ультрамини компактной снаряге. палатка, спальник и остальной необходимый минимум скорее всего не влезут и придется брать еще что-то.

я хожу с 70л рюкзаком, при этом обычно добрая часть еды у меня в рюкзаке. В принципе, для обозначенных целей рюкзак литров на 50-60 будет компромиссом, я считаю.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 21.05.2011, 18:13   #110 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
Цитата:
Коментар від Эльфа Переглянути коментар
Девочки, подскажите по объему рюкзака. Что-то я никак не могу сообразить на 10 дней просто на море какого объема будет достаточно?
Рюкзак треба вибирати:
1) з огляду, що ти плануєш у ньому носити і як збираєшся його використовувати.
2) з огляду на свої фізичні дані - ріст, вага. Особисто я знаю дівчат, які ходять у похід із 60-ти, і 80-ти літровими рюкзаками, маючи хорошу фізичну форму. Я ж таку вагу навіть підняти не можу (ріст 161 см, вага 57 кг).

Якщо не плануєш ходити з ним у походи, плануєш носити тільки речі для перевезення у поїздах, автобусах, бери щось із літражем 35+ або 45+ - це максимум. Думаю, цього літражу мало би вистачити. FUTURA 38 у такому випадку підходить. Раджу ще глянути на Deuter Guide 30+ або 45+ (знайомий має такий вже багато років, дуже задоволений). Особисто мені ще сподобався Deuter ACT Lite 45+10 SL, ця модель є у різних літражах, є з чого вибирати.

Цитата:
Коментар від Эльфа Переглянути коментар
...но хотелось бы рюкзак в городе использовать (приходиться носить вещи довольно часто к родителям, да и в этом году оценила как все таки хорошо ходить с рюкзаком по магазинам) вот из-за этого не хочется брать объем с запасом. На данное время думаю хватит ли мне 35 л или надо больший объем брать?
У місті рюкзак такого об"єму непрактично використовувати - надто великий цей літраж для дівчини. Тому тут поняття "універсальний рюкзак для поїздок, міста і т.п." не доречне. Якщо вибирати оптимальний рюкзак для міста серед тих де "Дойтерів", раджу глянути на Deuter FUTURA 22, Deuter Cross City, Deuter Giga, Deuter Giga Office Pro, Deuter Gigant, Deuter Harvard (саме останній я нещодавно придбала і дуже задоволена вибором).

Цитата:
Коментар від Эльфа Переглянути коментар
Кто может подсказать на что стоит обратить внимание при покупке рюкзака и на чем можно сэкономить?
На якість пошиву, міцність лямок, замків, зручність (як лягає по спині), функціонал (що куди можна пихнути) і ще багато дрібничок. У нас є кілька те по вибору різних рюкзаків (у розділах про гірський туризм і фрірайд), які, в принципі, стосуються вибору всіх рюкзаків.

Економити можна у випадку, якщо рідко використовувати девайс і не використовувати його у якихось екстремальних подорожах. Якщо є плани подорожувати досить часто і активно, економія, як на мене, неприпустима.

Цитата:
Коментар від Эльфа Переглянути коментар
И еще вопрос: "проветриваемая спина" это реклама или на самом деле помогает?
Не реклама - доводилось лазити у гори влітку із рюкзаком для фрірайду - спина дуже добре провітрювалась, вся волога відводилася (правда, футболка має бути із синтетики, а не х/б). Це якщо ми говоримо про "Дойтери", щодо інших марок я не в курсі.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000087 (82%)18 (17%)1 (1%)
Yesterday0207422687 (82%)18 (17%)1 (1%)
Month125214140245802640 (63%)1382 (33%)187 (4%)