Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Биржа > Архив Биржи > ...ШЛЕМ + маска RUROC RG-1 Core Black
Архив Биржи успешные сделки :)


 
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 29.07.2013, 13:59   #1 (посилання)
rad
Новичок
 
Аватар для rad
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Head, Salomon, Rossignol, Ruroc, Killy, Kjus, etc.
...ШЛЕМ + маска RUROC RG-1 Core Black

...ШЛЕМ + маска RUROC RG-1 Core Black.
Size M-L
НОВЫЙ.
Комплект шлем-маска-защита лица.





цена: 300$ за новый - это дешевле фирменного магазина. (учитывая доствку UPS и растаможку, иначе RuRoc не отправляет заказы).
















  Share with Facebook
Старий 29.07.2013, 14:30   #2 (посилання)
SILENCE WILL FALL
 
Аватар для J1u4HocTb
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Volkl Katana
Не розумію, звідки ти таку ціну взяв??? Цей шлем можна купити оптимально за 2к плюс-мінус.
  Share with Facebook
Старий 29.07.2013, 15:09   #3 (посилання)
rad
Новичок
 
Аватар для rad
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Head, Salomon, Rossignol, Ruroc, Killy, Kjus, etc.
295$ + доставка UPS
  Share with Facebook
Старий 04.08.2013, 21:32   #4 (посилання)
rad
Новичок
 
Аватар для rad
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Head, Salomon, Rossignol, Ruroc, Killy, Kjus, etc.
Цена 2600грн. - дешевле чем на сайте (учитывая доствку UPS и растаможку, иначе RuRoc не отправляет заказы)
  Share with Facebook
Старий 29.01.2014, 02:22   #5 (посилання)
rad
Новичок
 
Аватар для rad
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Head, Salomon, Rossignol, Ruroc, Killy, Kjus, etc.
Шлем в продаже.
  Share with Facebook
Старий 30.01.2014, 11:35   #6 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Yura1337
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львов
я брав на сеілс івент такий шолом за пів ціни, з доставкою обішлось в 160 $, але в шоломі сильно розчарований, маска обзору не дає ніякого, а циліндричну маску як не крути, хрен запхаєш туди, сам шолом виконаний непогано, і стильно виглядає, але я особисто ще собі купив шолом КАСК з візором, кут обзору просто вражає, і досить взручний, ну і звичайно вентиляція в нього куда краща ( візор не запотіває ), тому ціну на сайті і навіть таку ціну яку тут виклали, ставлю під велике питання " А варто ? "
  Share with Facebook
Старий 30.01.2014, 18:34   #7 (посилання)
rad
Новичок
 
Аватар для rad
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Head, Salomon, Rossignol, Ruroc, Killy, Kjus, etc.
Ціна за що купив за те і продаю.
Щодо зовнішнього вигляду то конкурентів просто немає.
Вентиляція в нього доволі гарна (ходив тільки по дому).
Каск в зовсім іншій класовій і ціновій категорії, тож порівнювати ці бренди недоречно.
Обзорність краща тільки у більших сферичних масках які в більшості випадків самі досить великі і тиснучи на крила носу перекривають носове дихання, у рурок маска дуже зручна. Тож ця річ доволі індивідуальна і її потрібно міряти.
  Share with Facebook
Старий 30.01.2014, 20:17   #8 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Yura1337
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львов
це яка ж сферична маска має малий носовий отвір ? топова маска 80$ топовий шолом 70$, елітні маски 100-150$ шоломи до 100$, зовнішній вигляд решту виносить ? Обзор малий не сперечайтесь, я катався, щоб подивитись на кріплення лиж потрібно повністю опустити голову, щоб подивитись чи хтось поруч не входить в поворот, також потрібно повністю повернути голову, при цьому траекторія вашого руху видима приблизно на 35% - 40%, з + можу додати дійсно дизайн, вентиляція, дихати легко ( легше ніж через баф чи балаклаву ), заважає коли куртка має високий комір, доводиться або розщібати, або комір під шолом, що створює дискомфорт, лінза по якості як в масок цінової категорії 300-450 грн. на драгобраті в 3-й годині вже нічого не бачив ( темна, не міняється ), знову ж таки ЦЕ ЕКСКЛЮЗИВ, І Я НЕ РОБЛЮ АНТИРЕКЛАМИ, В СОНЯЧНІ ДНІ ВИ БУДЕНЕ ВИГЛЯДАТИ НЕПЕРЕВЕРШЕНО, І ПОЧУВАТИ СЕБЕ ВІДНОСНО КОМФОРТНО, АЛЕ НЕ РЕКОМЕНДУЮ ВИКОНУВАТИ СТРИБКИ ЧИ БУДЬЯКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ОКРІМ БУРХЛИВОГО КАТАННЯ В ЦЬОМУ ШОЛОМІ. !

http://cs417324.vk.me/v417324495/7097/8Pl7tFw5HiU.jpg мій шолом
  Share with Facebook
Старий 30.01.2014, 20:28   #9 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Yura1337
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львов
Народ я знову ж повторюю, МОЇ СЛОВІ НЕ Є ОБЄКТИВНИМ ПОКАЗНИКОМ ДЛЯ КОЖНОГО, Я ДУЖЕ ВИБАГЛИВА І БАЛОВАНА ЛЮДИНА В ЦЬОМУ ПЛАНІ.. ЦЕ ЕКСКЛЮЗИВ І ЦІНА ЗАВЖДИ ВІДПОВІДНА НА ТАКУ РІЧ І ЗНАЙДЕ СВОГО ПОКУПЦЯ !!!! ДЛЯ ВІДПОЧИНКУ ТИПАЖУ БУКОВЕЛЬ STRONGLY RECOMMEND THIS ITEM !
  Share with Facebook
Старий 05.02.2014, 18:07   #10 (посилання)
rad
Новичок
 
Аватар для rad
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Head, Salomon, Rossignol, Ruroc, Killy, Kjus, etc.
300$ дешевле чем на сайте
  Share with Facebook
  Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today020359636 (78%)9 (20%)1 (2%)
Yesterday31011259581 (72%)30 (27%)1 (1%)
Month125294252249452682 (62%)1429 (33%)191 (4%)