Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Биржа > Архив Биржи > Deuter Freerider PRO 28 L
Архив Биржи успешные сделки :)


 
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 27.10.2013, 09:04   #1 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Antonio7
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ирпень

Снаряга: FTWO Revers 2011, Drake RISTO MATTILA. FTWO Concept. Drake Urban. Giant ATX pro
Deuter Freerider PRO 28 L

Ваше вниманию представляется рюкзак легенда Deuter Freerider PRO 28 L
Фото не шибко качественные ...Фотоапарат уже помирает)
На последней фото видно один минус рюкзака. полопалась накладка на внешней стороне.
А так рюкзак в идеальном состоянии. Молнии и внутрянка как новые.

Цена вопроса 850 грн. Связь о93 56 четыре 56 и Восем два




На этой
  Share with Facebook
Старий 27.10.2013, 09:31   #2 (посилання)
SILENCE WILL FALL
 
Аватар для J1u4HocTb
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Volkl Katana
Хороша ціна. Поржали з дружиною
  Share with Facebook
Старий 27.10.2013, 10:06   #3 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Antonio7
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ирпень

Снаряга: FTWO Revers 2011, Drake RISTO MATTILA. FTWO Concept. Drake Urban. Giant ATX pro
А что с ценой не так? Какова должна она быть?
  Share with Facebook
Старий 27.10.2013, 10:21   #4 (посилання)
SILENCE WILL FALL
 
Аватар для J1u4HocTb
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Volkl Katana
Продаж б\у товарів - відразу мінус третина від номінальної ціни. А номінальна ціна на рюкзак зараз - 1200 грн. (тобто вже на 50 грн завищено).

І пошкодженна зовнішня обшивка...ну серйзоно. Розуміючій людину краще ще докласти трішки і купити новий. Плюс я уявлення не маю, що ж ти такого мав робити з цим монстром, щоб привести до таких пошкоджень?
В мене ідентичний рюкзак, активно використовую його у всі пори року вже більше двох років. І єдине, що трапилось з ним - стерлась наклейка на спині. (там де в тебе пише VariFlex)
  Share with Facebook
Старий 27.10.2013, 11:15   #5 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Antonio7
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ирпень

Снаряга: FTWO Revers 2011, Drake RISTO MATTILA. FTWO Concept. Drake Urban. Giant ATX pro
В офіційного представника ціна на цей товар 157 долларів курс 8,23 = 1292 грн -30%= 904 грн, я продаю за 850 + торг на доставку і тд. Чому він так затерся... ХЗ.. він ходив в беккантрі тури при температурі -34 градусів по цельсію. Можливо це і дало такі наслідки. Рюкзак використовувався 3 місяці, але в жорстких умовах. Зовні до нього не має притензій крім переднього покриття. Причина продажу - купівля нового фрирайд рюкзака з АБС и всіма іншими приколами. Я вважаю що моя ціна аргументована. Якщо в когось є інші думки давайте зважимо всі за і проти. Я розумію що кожен на цьому форумі хоче придбати товар НАШАРУ.... але я не готовій подарувати мій товар. Дякую за увагу. Сподіваюсь що я нікого не образив
  Share with Facebook
Старий 27.10.2013, 11:33   #6 (посилання)
SILENCE WILL FALL
 
Аватар для J1u4HocTb
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Volkl Katana
Бажаю успіху в продажі)
  Share with Facebook
Старий 27.10.2013, 11:37   #7 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Antonio7
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ирпень

Снаряга: FTWO Revers 2011, Drake RISTO MATTILA. FTWO Concept. Drake Urban. Giant ATX pro
Дуже вам дякую
  Share with Facebook
  Головна  Новi  Вгору 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000014 (88%)2 (13%)1 (4%)
Yesterday00384033 (70%)14 (30%)2 (2%)
Month735234980981473 (62%)869 (37%)16 (1%)