Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Биржа > Архив Биржи > Продам GoPro HERO 3 Black Edition_Суперціна
Архив Биржи успешные сделки :)


 
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 08.11.2013, 09:25   #11 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для videographer
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kherson

Снаряга: прокатные :)
А где написано что я купил НОВУЮ ? Камера в идеальном состоянии, ей три месяца от покупки и ещё три месяца гарантии. Полный комплект с пультом + доп аккум на 1300 ампер. Ито я не считаю что это слишком дёшево т.к. новые стоят уже по 2900 грн. А б\у принято продавать минус 30% от цены новой а это около 2100. А в данном случае камра продаётся без пульта, а он стоит 1080 грн т.е. по расчётам от 2100 надо отнять ещё ну хотя бы не полную стоимость пульта, но около 300-400 грн точно. Т.ч. в любом случае 2600 это ТС загнул.
  Share with Facebook
Старий 08.11.2013, 12:47   #12 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для 7660
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Хмельницкий
Цитата:
Коментар від videopgrapher Переглянути коментар
А где написано что я купил НОВУЮ ? Камера в идеальном состоянии, ей три месяца от покупки и ещё три месяца гарантии. Полный комплект с пультом + доп аккум на 1300 ампер. Ито я не считаю что это слишком дёшево т.к. новые стоят уже по 2900 грн. А б\у принято продавать минус 30% от цены новой а это около 2100. А в данном случае камра продаётся без пульта, а он стоит 1080 грн т.е. по расчётам от 2100 надо отнять ещё ну хотя бы не полную стоимость пульта, но около 300-400 грн точно. Т.ч. в любом случае 2600 это ТС загнул.
Дякую, за Вашу пораду! Постараюся коротко:
1. Обов'язково прислухаюся...згодом)
2. Цікава гарантія у Вашої камери (3 місяці від покупки пройшло, а гарантії залишилось ще 3 місяці, мабуть "сіренька" камера у Вас або гарантія - в офіційних, що в Штатах, що в Україні, гарантія річна)
3. Не збагну, чого всім так пульт потрібен, толку з нього в 10 раз менше, ніж від додатків на Іфоні чи Андроїді. В мережі повно пропозицій від 400грн, так шо за 1080 вийде цілих 2,5))
4. Не написав у повідомленні про флешку, встановлена від самого початку на 32 Гб, 10 Клас. зараз виправлю.
  Share with Facebook
Старий 08.11.2013, 16:19   #13 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для videographer
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kherson

Снаряга: прокатные :)
Гаранія моєї камери від магазину, фірменний гарантійний талон не заповнений, пульт усім потрібен бо для єкстриму смарт не підійде. Ну мені то впринципі вже все одно...у мене камера є, просто даю вам пораду. З такою ціною ви її не продасте без пульта...купіть пульт і тоді можливо на вашу ціну знайдеться покупець, або віднімайте ціну пульта, навіть якщо це буде 400 грн. Ось і вийде ціна яку вам пропонують за неї.
  Share with Facebook
Старий 08.11.2013, 18:23   #14 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для 7660
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Хмельницкий
Розумію, в нас українців натура така, торгуватися до останнього)) Думаю якби ціну поставив в 2100 чи й менше, то всеодно б всі намагалися ціну знизити)))
А на рахунок пульта...для естриму...якось роками люди знімали на GoPro попередніх версій і про пульт навіть не думали. Більшість і досі надають перевагу Hero 2!
Безперчно, з часом ціну знижуватиму. Але поки що залишуся при своєму, камеру не спішу продавати, тому занижувати ціну не буду, тим більше скоро зимовий сезон, комусь знадобиться!
  Share with Facebook
Старий 08.11.2013, 22:34   #15 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для videographer
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kherson

Снаряга: прокатные :)
Цитата:
Розумію, в нас українців натура така, торгуватися до останнього))
Та ні у нас українців є така натура, продати дорожче ніж купуєшь, але хоча б мінімум втрат.
  Share with Facebook
Старий 08.11.2013, 22:45   #16 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для 7660
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Хмельницкий
Цитата:
Коментар від videopgrapher Переглянути коментар
Та ні у нас українців є така натура, продати дорожче ніж купуєшь, але хоча б мінімум втрат.
Вельмишановне панство! Повторюю ще раз! КАМЕРУ ПРОДАЮ НЕСПІШНО! ЇЇ ПОКУПЕЦЬ ЦЕ ЛЮДИНА, ЯКА МАЄ ГРОШІ ЛИШЕ НА СІЛЬВЕР-ВЕРСІЮ, ВІДПОВІДНО ВОНА БУДЕ РАДА, ЩО ЗА НИХ ВИЙДЕ БЛЕК. Не сприймайте в образу. Є бажання купити-поторгуватися - номер вказаний, а тут трагікокомедій не варто розводити.
  Share with Facebook
Старий 18.11.2013, 13:04   #17 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для 7660
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Хмельницкий
Ціну зменшив 2450грн.
  Share with Facebook
Старий 18.11.2013, 21:56   #18 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для vamzx
 
Зараз: поза форумом
Звідки: коломия
Цитата:
Коментар від videopgrapher Переглянути коментар
Та ні у нас українців є така натура, продати дорожче ніж купуєшь, але хоча б мінімум втрат.
мабуть у де-кого з українців натура бути дятлом,довбати всіх і пхати свій ніс,або дзьоб
у чужі справи.
не мішай нормальним людям продавати.....
  Share with Facebook
Старий 18.11.2013, 22:27   #19 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для vamzx
 
Зараз: поза форумом
Звідки: коломия
слухай,відстань,га??
купив,то не лізь у чужу тему зі своїми порадами, "профі по прордажу",
це вільний форум,і у правилах не сказано,щоб дослухатися до якогось там videopgrapher
  Share with Facebook
Старий 18.11.2013, 22:38   #20 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для 7660
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Хмельницкий
Дякую за підтримку, народ)
  Share with Facebook
  Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today152511029 (88%)3 (9%)1 (3%)
Yesterday02615681791 (58%)63 (40%)2 (1%)
Month105134324250232698 (62%)1470 (34%)191 (4%)