Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Биржа > Архив Биржи > Лижі Atomic Nomad Smoke Ti 2012.
Архив Биржи успешные сделки :)


 
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 04.02.2014, 20:48   #1 (посилання)
579
Давно на форуме
 
Аватар для 579
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Луцк
Лижі Atomic Nomad Smoke Ti 2012.


Atomic Nomad Smoke Ti, 157см, 2012, R- 14м + кріплення Atomic XTO 10.


Фото: Smotri.te! At. sm. 157 -
Категорія: універсальні.
« Smoke Ti - это прогрессивные лыжи для подготовленных трасс, очень легкие в управлении, мягкое скольжение и высокие динамические качества. Конструкция с боковыми стенками Step Down обеспечивает передачу энергии без потерь и точную хватку кантов. Благодаря прогибу Adaptive Rocker, лыжники могут рассчитывать на отличную работу носка лыжи на любом склоне. Smoke Ti идеальны для лыжника-универсала, наслаждающегося исключительным контролем над лыжами на подготовленных трассах.»
Лижі в дуже доброму стані, канти грубі, рівні, скользяк чистий, без пошкоджень, кріплення справні.
Лижі пройшли сервісне обслуговування і готові до сезону.
При потребі вишлю додаткові фото.
Ціна: 1199грн.

т. 0673911201
  Share with Facebook
Старий 04.02.2014, 23:45   #2 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Anatoliy_S
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: K2 Moto S comp, K2 Eskape 5000
Цікавлять ці лижі. Завтра звяжуся з Вами. Буде можливість - скиньте фото робочої поверхні і пошкоджень, на які мені слід звернути увагу. Можна в РМ.
  Share with Facebook
Старий 05.02.2014, 00:02   #3 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Anatoliy_S
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: K2 Moto S comp, K2 Eskape 5000
Посилання на фото знайшов.
  Share with Facebook
Старий 05.02.2014, 00:07   #4 (посилання)
579
Давно на форуме
 
Аватар для 579
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Луцк
Цитата:
Цікавлять ці лижі. Завтра звяжуся з Вами. Буде можливість - скиньте фото робочої поверхні і пошкоджень, на які мені слід звернути увагу. Можна в РМ.
Доброго вечора!
На робочій поверхні пошкоджень немає, тільки легкі подряпини. Фото, що приложені до оголошення - це фото цих лиж. Сьогодні в день зроблю і вишлю Вам детальніші фото.
  Share with Facebook
Старий 05.02.2014, 19:23   #5 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Anatoliy_S
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: K2 Moto S comp, K2 Eskape 5000
Нажаль не можу знайти відгуків українською або російською мовами про саме цю лижу. Про інші НОМАДи є, а про Димних Номадів - немає. Автопереклад з інших мов читати неможливо. Якщо є якісь посилання, був бі дуже вдячний.
Правда те, що я прочитав, наштовхує на думку що для моїх 85кг при 172см потрібні довші універсали.
  Share with Facebook
Старий 12.02.2014, 11:19   #6 (посилання)
579
Давно на форуме
 
Аватар для 579
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Луцк
Мій пошуковик в інтернеті напевно видав ті ж результати, що і Вам: маса тестів і всі англійською, чи німецькою.
  Share with Facebook
Старий 12.02.2014, 14:37   #7 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Anatoliy_S
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: K2 Moto S comp, K2 Eskape 5000
Ось знайшов кілька відгуків: Горные лыжи с креплениями Atomic Smoke Ti + XTO 12
В інших місцях читав в перекладі - теж гарні відгуки. Але - стосовно саме цих лиж - короткуваті для мене.
  Share with Facebook
Старий 12.02.2014, 16:05   #8 (посилання)
579
Давно на форуме
 
Аватар для 579
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Луцк
Цитата:
Ось знайшов кілька відгуків: Горные лыжи с креплениями Atomic Smoke Ti + XTO 12
В інших місцях читав в перекладі - теж гарні відгуки. Але - стосовно саме цих лиж - короткуваті для мене.
Ви наполегливий в досягненні мети!
Дякую за зсилочку, самому було цікаво почитати.
Про ростовку нічого не скажу, це все індивідуально, і зріст, на мою думку, не основний фактор.
До речі, якщо Ви помітили, я скинув ціну, це остання ціна, дешевше вже не буде.
  Share with Facebook
Старий 13.02.2014, 20:49   #9 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Anatoliy_S
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: K2 Moto S comp, K2 Eskape 5000
Ціна з самого початку була привабливою для цієї лижі. Не ціна мене спинила а моя зайва вага. Мені б більше підходила для моїх забаганок ця лижа з довжиною 165-168см. Я так думаю.
І якраз цю лижу з лінійки НОМАДів я б вибрав для себе, бо і Крімсон, і БлекАй з цієї лінійки - більш спортивні снаряди, які потребують більше енергії і більшої роботи. А я шукав універсальну лижу для "курортного" катання. Те, на чому катався до цього почало втомлювати.
  Share with Facebook
Старий 02.03.2014, 17:39   #10 (посилання)
579
Давно на форуме
 
Аватар для 579
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Луцк
Напевно, радіус повороту, а не вага впливає більше, принаймні у Вашому випадку. Ваша вага не виходить за "межі", Ви ж не юніор з 50кг , і не фетбой з 120. Жоден виробник лиж не дає рекомендацій по вазі відносно до довжини лижі, якщо ми говорим про лижі для "підготовлених" схилів. Є в деяких виробників рекомендації по зросту, але і це не є аксіомою, тим більше теоремою, а швидше просто маркетинг, нічим не обгрунтований. Повторюсь, це індивідуальний вибір, і він повинен складатися з багатьох факторів і ціною в тому числі.
  Share with Facebook
  Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000036 (73%)11 (22%)2 (4%)
Yesterday0212927680 (62%)37 (29%)12 (9%)
Month104564478247032749 (61%)1549 (35%)182 (4%)