![]() |
@Igorco
Зараз на Буці, світло не вимикають, підйомники сьогодні працювали і під час пусків. Всі заклади мережі Картель працюють. Пушки по трохи працюють, вчора і сьогодні погода чудова. |
@Igorco , тут все загострено на те, щоб туристи таки мали змогу трохи забутись від війни і це добре. Все працює, з адекватними обмеженнями.
|
Доречі з’явився ресторан Numo, між маленьким озером і банею, в районі 2го підйомника. Сказали, що це перший ресторан від самого Буковелю, який не входить в мережу картель. Ціни адекватніше, смачно, асортимент пива кращий. В загалом рекомендую, відвідайте.
|
Народ поділіться фото з трас, а то на сайті всі камери вимкнені, планую їхати завтра от не знаю чи варто...
|
а перший витяг планують відкривати ? ... та і взагалі всі інші траси ?
|
|
Цитата:
|
відмучались ми на тій Буці 3 дні ( не повних ) на 3-х трасах :bad: ... після 11.00 на трасах - повний розковбас / бугри / товпи людей / зіткнення і т.інше :shock: ... з кожним роком чайників ( повних і невиліковних ) там все більше і більше :secret:
Кому побухати і поселфітись ( чим нам прийшлось і займатися там :agree: ) - тим на Буку , а на лижах-бордах там робити особливо немає чого :unknown: https://kept.com.ua/thumb/19mD/зобра...-28-35-076.jpg https://kept.com.ua/thumb/19mE/зобра...-28-36-046.jpg https://kept.com.ua/thumb/19mF/зобра...-28-36-172.jpg https://kept.com.ua/thumb/19mG/зобра...-28-37-818.jpg https://kept.com.ua/thumb/19mH/зобра...-28-58-302.jpg |
@Witness , проблема не в курорті, а в людях, які вважають себе супер профі, а коли потрапляють в незвичні і некомфортні для себе умови на схилах, то розкладаються на атоми на першому ж горбку. Як так? Вони ж круті райдери, можуть по прямій любу трасу вальнути на прямих з палицями в одній руці🤔 Так от, мої початківці навіть їдуть ті бугри, а ці профі ні. Знаєте чому? Бо мої учні вміють контролювати ситуацію за любих умов на схилах. Як так? Інструктор їх навчає правильному і безпечному катанню, навчає контролювати швидкість і правильно обирати траєкторію. Так от, моя учениця - блогерка на горбах виживе, а круті райдери ломяри будуть обіймати собою смереки.
|
Ну це в вас корпоративна етика тскть і бажання не втратити роботу говорять більше за логіку і здоровий глузд :secret:
Інструктор моєї подруги ( яка в нього навчалася у минулому році ) у цьому нас зустрів і сказав " кататись нема де у цьому році ... " А з точки зору відпочиваючого на курорті лижника/бордера - чому я повинен перебувати у постійній напрузі 100 % часу на трасі ? Я що на війні , чи на мінному полі :mosking: ? Я багато катався за кордоном - НІДЕ немає такого скотського відношення до клієнтів . Майже скрізь широкі ( а не по 15-20 метрів ) траси , майже скрізь їх достатньо ... І саме тому немає товчії і зіткнень , а не завдяки супер-пупер професіоналізму тамошніх райдерів :agree: |
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:47. |