Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты Украины > Буковель > Буковель сезон 2010
Буковель отзывы, жильё, трансфер, цены


Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 04.09.2009, 07:26   #1
Bob_Kneissl
Володар Грабовця
 
Аватар для Bob_Kneissl
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Atomic GS 10 166см 08р, Atomic Neox 310, Tecnica Diablo Flame HF, Elan RC 195см, Marker M4-15
Буковель сезон 2010

Буковель — горнолыжный курорт в Ивано-Франковской области (110 км от обл. центра). Находится вблизи села Паляница (Яремчанский горсовет, 30 км от Яремче). Находится на высоте 850-1372 метров над уровнем моря.

Буковель изначально был спроектирован как лыжный курорт (наличие ядра из одно-двухэтажных отелей, стоянок для авто, точек общественного питания). От этого ядра по склонам постоянно строятся новые подъёмники и трассы.

История: нажмите, чтобы прочитать

Как добраться: нажмите, чтобы прочитать

Карта склонов: нажмите, чтобы прочитать

Трансферы по всей Украине до Буковеля тут: Горнолыжный Форум - Трансферы и попутчики

Проживание в Буковеле и окрестностях тут:
http://extreme.com.ua/forum/bukovel-...ie-2010-a.html

Планы на начало сезона 2010: нажмите, чтобы прочитать
 
Старий 23.03.2010, 13:28   #701 (посилання)
Володар Грабовця
 
Аватар для Bob_Kneissl
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Atomic GS 10 166см 08р, Atomic Neox 310, Tecnica Diablo Flame HF, Elan RC 195см, Marker M4-15
На Буковелі ЧП, сніг є, погода є, людей немає
  Share with Facebook
Старий 23.03.2010, 17:22   #702 (посилання)
Ридонли
 
Аватар для Андрей_100
 
Зараз: поза форумом
Звідки: .......

Снаряга: .......
Катався я сьогодні 23.04. Автомобіль поставив, як завжди, на критому паркінгу біля 7-ки. Автомобільна дорога суха (але обережним за кермом всерівно треба бути), машин по-дорозі туди майже не було.
В 8:30 піднявся я по 7-ці на 13-ті трасси. Зранку людей взагалі не було. По ВСІХ 13-тих трассах нас каталось від сили чоловік 5-ть. Потім людей трохи прибавилось, але всерівно багато їх не було. 13-ті (як напевне-що і інші трасси) укатані зранку в бетон. Жорсткість "сумашедша" але трохи звикнувши, катись було приємно. Був я на 13-тих десь до 10:30, зробив підйомів так з 10 (точно не рахував). До того часу трасси вже почали підтавати і утворюватись каша. Але як знаєте 13-ті трасси в тіні, тому цей процесс на 13-ках повільніший ніж на інших тарассах. Потім перебрався я на свою улюблену 2А. Вона вже на той час була вся в каші, але як не дивно ця каша була катабельна (бугрів майже не було). І враження про 2А позитивні навіть в такому стані. Людей ближче до обіду не багато. Насипали на цій трассі снігу достатньо, також вирівняли крутий участок посередені траси і вона (2А), стала рівномірна. Далі я нікуди вже не їхав, а катався на 2А до 12:30. Зробив на ній, десь підйомів 8-10 (дуже шкода, що найкраща трасса в Буковелі 2А (ІМХО), була перекрита півсезону). Потім повернувся на критий паркінг біля 7-ки, і додому. Автодорога суха, але з ямами, патруль ДАІ стояв тільки на посту перед (після) Яремча.
Так що якщо плануєте їхати, їдьте зараз поки ще є сніг. Кататись можна, людей майже немає.
На цьому мій сезон завершено, шкода що з більшістю форумчан так і не довелось познайомитись особисто. За вийнятком Olddog, в якого я і випросив наклейки.
До зутрічі в наступному сезоні 10/11...
  Share with Facebook
Старий 24.03.2010, 15:24   #703 (посилання)
Володар Грабовця
 
Аватар для Bob_Kneissl
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Atomic GS 10 166см 08р, Atomic Neox 310, Tecnica Diablo Flame HF, Elan RC 195см, Marker M4-15
При такій чудовій погоді сьогодні Буковель повністю пустий(верх 5 і 17 витягів та нижня станція 8-го витягу), народ вже вкатався
  Share with Facebook
+ Ihor
Старий 24.03.2010, 19:06   #704 (посилання)
теоретик detected
 
Аватар для Ihor
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Тернопіль

Снаряга: Magfire 10, waveflex 12
Bob_Kneissl, переконали, їду на неділю-понеділок :-)
  Share with Facebook
Старий 27.03.2010, 20:13   #705 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для Flash
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Галич / Київ

Снаряга: Snowboard Drake Empire Wake LiquidForce Remedy Bike Specialized HardRock Disc
Суботня каталка або один на трасі не лижебордер

Катались десь від 11 до 15 години. Найперше, що кидається в очі коли підходиш до витягу - це атмосфера спокою на курорті. Нема вже багато народу (його практично одиниці), тишина, сніг тільки на трасах, таке враження, ніби прийшов наприклад у школу під час літніх канікул. Сніг на трасах мокрий і важкий (хоча чув розмови, що зранку була зверху трохи примерзла корочка), подекуди на краях трас навіть в обід можна було найти некатаний вельвет. Кататись треба дуже уважно, тому що подекуди посеред трас є ділянки, де проглядається земля, але вони практично всюди відгороджені сіткою.

Катався на 8, 11, 12, 15. Найбільше сподобалась 15D - в тіні (крім верху), вельвет і ти один на трасі. Далі 12А, 11-і (хоча після обіду вже розбиті трохи), 15А. Запаси снігу потроху зменшуються, але десь півметровий шар є практично всюди (2А поза конкуренцією - там побільше ). Якщо не буде дощів, то наявні траси ще повинні десь тиждень протриматись, а далі буде видно.

Незважаючи на все, кататись норма, і сезон для себе закривати ще не хочу! Попереду - великодня каталка.
  Share with Facebook
Старий 27.03.2010, 21:38   #706 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Sonianin
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: K2 Omni Radius 2005
Дякую за такий відгук, Flash!
Планую бути на Буковелі в понеділок-вівторок і маю великий сумнів, зважаючи на погоду від Гісметео! Дощі...
Чи варто зі Львова ще їхати кататись, чи варто все таки вже закривати сезон. А в якому стані 13-ті?
Буду вдячна за пораду.
  Share with Facebook
Старий 27.03.2010, 21:57   #707 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Инструктор
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Тель-Авив, Киев.

Снаряга: Разная, но хорошая.
Цитата:
Коментар від Sonianin Переглянути коментар
Дякую за такий відгук, Flash!
Планую бути на Буковелі в понеділок-вівторок і маю великий сумнів, зважаючи на погоду від Гісметео! Дощі...
Чи варто зі Львова ще їхати кататись, чи варто все таки вже закривати сезон. А в якому стані 13-ті?
Буду вдячна за пораду.
!3-е в хорошем состоянии.

В понедельник планируют закрыть дальние кордоны, хотя большинство трасс катабельны. Вроде будут работать только 2-ка, 7-ка и 1-ка.
  Share with Facebook
Старий 27.03.2010, 22:00   #708 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для Flash
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Галич / Київ

Снаряга: Snowboard Drake Empire Wake LiquidForce Remedy Bike Specialized HardRock Disc
Цитата:
Коментар від Вуйко Переглянути коментар
!3-е в хорошем состоянии.

В понедельник планируют закрыть дальние кордоны, хотя большинство трасс катабельны. Вроде будут работать только 2-ка, 7-ка и 1-ка.
Закрити тимчасово чи вже до кінця сезону?
  Share with Facebook
Старий 27.03.2010, 22:04   #709 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Инструктор
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Тель-Авив, Киев.

Снаряга: Разная, но хорошая.
Цитата:
Коментар від Flash Переглянути коментар
Закрити тимчасово чи вже до кінця сезону?
Завтра буду знать точно. Сейчас покаместь слухи.
  Share with Facebook
Старий 27.03.2010, 23:43   #710 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Sonianin
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: K2 Omni Radius 2005
Цитата:
Коментар від Вуйко Переглянути коментар
Завтра буду знать точно. Сейчас покаместь слухи.
Шкода, звичайно!
Напишіть, будь ласка, якщо будете знати точно.

А про двійку писали, що вона залізо-бетонна. В якому стані вона зараз?
  Share with Facebook
Зачинена тема Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Красия сезон 2010 Sheridan Красия 562 31.05.2010 20:06
Буковель скипассы 2010 dudunyk Буковель 180 04.03.2010 18:27

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000055 (69%)25 (31%)1 (1%)
Yesterday065627555 (69%)25 (31%)1 (1%)
Month125274094248672587 (62%)1389 (33%)185 (4%)