Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты Украины > Драгобрат > Драгобрат сезон 2024
Драгобрат отзывы, жильё, трансфер, цены


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 23.12.2010, 13:17   #941 (посилання)
Ридонли
 
Аватар для Я согласен на
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Москва

Снаряга: прокатные :)
Ясьненько, думаю у нас тоже так получится. А что с магазинами на Драге, говорят их нет. Правда?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Тролль? Yurez, Wilson Payne, griig
Старий 23.12.2010, 14:00   #942 (посилання)
Добрый админ
 
Аватар для Lone-person
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Irpen'/Kiev

Снаряга: Elan MO2.2 Blizzard Carvelino R
правда
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 23.12.2010, 14:33   #943 (посилання)
EZ
Всегда на форуме
 
Аватар для EZ
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Славутич

Снаряга: Разная
1 был на повороте от Большой медведицы к Ступарям.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 23.12.2010, 14:43   #944 (посилання)
Ридонли
 
Аватар для Я согласен на
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Москва

Снаряга: прокатные :)
Был? А сейчас?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 23.12.2010, 14:47   #945 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
Цитата:
Коментар від Я согласен на Переглянути коментар
Ясьненько, думаю у нас тоже так получится. А что с магазинами на Драге, говорят их нет. Правда?
Є один магазин, на самому початку житлового сектору Драгобрата, біля садиби "Смерекова хата" и притулку "Драгобрат". Магазин маленький і непримітний на перший погляд; у сильні снігопади його взагалі можна не помітити із дороги.

Працює круглий рік, асортимент дуже обмежений - соки, водичка, пиво, вино, коньяк, чіпси, горішки, печиво, шоколад, цукерки, кава, чай, консерви, олія і т.п. Щоб повноцінно прожити на Драгобраті, цього не вистачить.

Телефон туди +38 067-973-87-85 (Олексій).

Про магазин біля "Великої Ведмедиці" не в курсі.

Стосовно купівлі продуктів - у самій Ясині достатньо нормальні магазини (у центрі селища, біля мосту і так званої "біржі" - там, де УАЗи стоять), купити можна практично все.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 23.12.2010, 14:48   #946 (посилання)
Райдер
 
Аватар для StasV
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Volkl Gotama, Line Prophet, Magic J, Movement Goliath
В любом случае бухло и всякие вкусняшки лучше покупать в супермаркете в Ивано-Франковске, т.к. ни в Ясинях ни на Драге толком ничего нет хорошего.
И ещё раз прошу, научись пользоваться поиском на форуме, т.к. Твои посты смотрятся очень глупо. На 90% вопросов тут давно есть ответы. Иначе рискуешь получить на пару дней ридонли.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 23.12.2010, 15:13   #947 (посилання)
EZ
Всегда на форуме
 
Аватар для EZ
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Славутич

Снаряга: Разная
Цитата:
Коментар від Jolie Переглянути коментар
Про магазин біля "Великої Ведмедиці" не в курсі.
Это перед "Добошем", вход прямо от дороги. внизу прокат, сверхе магазин.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 03.01.2011, 13:07   #948 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: на форумі
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Свежий отчёт от irishhighlander irishhighlander: Ну що - єсть перша маленька авантюра

Ввечері першого дня нового року сів у поїзд і поїхав на Драгобрат. Перша поїздка туди після травми. Одноденна розвідка. Трохи замахало добирання - 01.01.2011 о 23:45 виїхав зі Львова, о 02:26 02.01.2011 у Франківську, о 03:30 виїхав рахівським дизелем до зупинки Свидовець в Ясіні, на місці був в р-ні 8-ї ранку, до 15 з копійками катався, тоді в 16:00 вниз в Ясіню, 20:00 - дизель на Коломию, 23:30 на місці, 23:50 - виїзд на Львів, на вокзалі 03.01.2010 о 04:00, в р-ні 5-ї ранку вдомаю Але в цілому класно

Виїзд в суботу ввечері, день відкатався і от вночі вже у Львові, а зараз на роботі.
Що можу казати. В цілому Драг вчора виглядав як зимова казка - засніжені смереки, на рівні баз і нижніх станцій підйомників - сонечко, все присипано тонким шаром свіжого сніжку.

На схилі гірше. Від середини гори туман. Негустий, катабельний, деколи підсвічений сонцем, на вершині пару раз навіть роздувало, але... в цілому видимість могла б бути і кращою.

Покриття теж бажало кращого. В р-ні верхньої станції ВЛ-1000 і дуже багато де "плямами по схилу" лід. Там де надуло - хороша м'яка цілина. В цілому катабельно, але "ніфантан", снігу ще мало. На викатах ВЛ-ки і в Паш ібагато дрібного каміння. "Обновив" дошку - дістав дрібну, але глибоку і неприємну подряпину під кант.
Під самою ВЛ-кою - лід і місцями каменюки. Один раз піднявся, плюнув і переїхав на Допельмайр.Там льоду всього пару ділянок, покриття покраще, та й возить повище. І найкращі ділянки з цілиною якраз по трасі Допельмайра і йшли. Цей же вибір здається зробила і більшість лижебордерів, тому що черга на допелі була потужна - за субєкивним відчуттям - в р-ні пів години.

З "позатрасових варіантів". На вершину Стогу возив ратрак. Потім цікавився - "ціна питання" - 50грн. людини. Як на мене - платити стільки за поїздку на точку в 200м від верхньої точки допеля, куди за 8грн на бугелі їдеш - зовсім невиправдано. "Наши люди в булочную на такси не ездят" )

Та й не вартувало воно того. Ратрак при поїздці місцями гусеницями до трави діставав. Більша частина поля від вершини до кулуару - в надутих мерзлих "застругах". Місцями - поля жорсткого фірну, майже льоду. Місцями - ділянки цілини, але на неї ще потрапити треба було. А про видимість я вже вище писав.

Вхід в кулуар зі сторони "ялиночок" проблемний - там кущики трави повністю не засипало, вони позамерзали і проходити ту ділянку було некомфортно.
Найприємніше місце - кулуар. Спуск з траверсу від верхньої точки допеля - мяка цілина. Сама "труба" внизу засипана мало, вузька, але покриття - просто пісня Там в основному і катався.

Про нове, про кріселки. Кріселка від ОАЗИ на перемичку стояла. Принаймі весь час, коли я на неї від бєдновських підйомників дивився. Але принаймі крісла здалеку більш менш "живими" виглядали.

Пашина кріселка над кулуаром стоїть як снігольодова скульптура - "памятник людській дурості і жадібності" - крісла пообмерзали, засипані снігом. Якщо цю кріселку і спробують знову запустити, то буде це проблематично.

Так що наразі на Драгу все як і було в попередні роки. Ну хіба готелів поступово більшає.
Ціни в Бєдного наразі відповідають заявленим на сайті "високосезонним". 50 спусків - 400грн. Але біля адмінбудинку можна нарватись на халяву - люди деколи продають недовикористані абонементи. При мені продавали 46 спусків за 300грн. Шкода я не встиг відреагувати

З новинок з абонементами - турнікети нові, при проходженні показують залишок на картці. Картки як завжди - листочки із штрихкодами в поліетиленових пакетиках.
Про дорогу - наразі цілком проїздна, рівна, тільки трохи льоду. Щось схоже на колії є тільки у верхній ділянці, ближче до баз. Коли зранку не склалось з компанією на УАЗ (їздив я сам), "застопив" лендкрузера. Вів його дядько з Калуша, виїхав без проблем.
"Ціна питання" - 200грн з УАЗа, з ГАЗ-66 - як собі водій придумає. Я вниз спускався в напівпустому ГАЗ-66 по 40грн з людини. Якщо народу більше - можливо і дешевше буде, але думаю ненабагато.

Їздив на один день тому проживанням особливо не цікавився. Ну хіба в Йосипа в "Шовковій косиці", куди за старою звичкою зайшов "поколибити", запитав скільки буде вартувати проживання після святкового сезону. Казав - 200грн.

Ну от ніби і все...
Хіба ще з цікавого побаченого - "група в полосатих купльніках" - команда на сноубордах Jeremy Jones. Катались класно
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 05.01.2011, 12:45   #949 (посилання)
off piste
 
Аватар для Netka
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv

Снаряга: Armada TSTw, Völkl Bash 116
Є ідея їхати на ці вихі на Драг (ми, Сєра, Скарамуш, Катеринка ...), але "душу рвут сомнения", льодяшки-камушкі і інший незасніжений хлам... хто катається сьогодні-завтра в тих краях, накалякайте, пліз, пару слів шо там і як...
Погода показує 0...+1, 8.01 навіть мінімальний дощ... ((
То хто з нами в плавання на човнах по Дразі? ))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 05.01.2011, 21:21   #950 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Vols
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: спліт Voile Mojo RX
Цитата:
Коментар від Netka Переглянути коментар
хто катається сьогодні-завтра в тих краях, накалякайте, пліз, пару слів шо там і як...
наразі щось не дуже веселе калякають: 1, 2
але то таке, я вас не відговорюю (навпакаи, цікаво буде ваші відгуки/фото побачити)
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Кубок світу WC 2023-2024 HappySkier FIS территория 155 05.05.2024 17:41
Буковель сезон 2024 Shai Буковель 288 01.04.2024 11:22

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today09102614 (82%)2 (12%)1 (6%)
Yesterday027721448 (62%)29 (38%)1 (1%)
Month72493339180772185 (65%)1105 (33%)54 (2%)