![]() |
|
Гы а что правдиво )
YouTube - девушки глазами парней |
Аварійна ситуація:mosking:
http://s41.radikal.ru/i093/1005/24/c60f81c467e5.jpg |
|
Закарпатський гумор :mosking:
Сидять три хлопи у "Кактусі". Вшиткі побіті на паздіря. Пішта каже: - Васи ти што такий побітий! Васи: - Та маву жону Таню, і колисьми ся любили повівим їй Аня. Но та доставим. А ти Митре што такий побітий? Дмитро: Та маву жону Марію, ай пса Арію і колись ми ся любили з жонов повівим їй Арія. Но та доставим, бо казала што я зоофіл. А ти Пішто што такий побітий? Пішта: - Та вчора сь ме сиділи за столом. отівим жоні повісти "Я тя люблю моя міла". А замість того уповів "Ти мені вшиткоє життя спортила, скотина!" --------------------------------------------------------------------------------------------------------- Ужгородський циган рішив іти на войну. Його звідають: - Дюсі пак куда йдеш? - На войну - А што там будеш робити? - Та двох-трьох забю і вернусі домів - А кіть тебе забють? - А мене за што. -------------------------------------------------------------------------------------------------------- Сидять баба з онуков на кухні. Баба: – Йой, дітино, в наші годи всьо було ліпшоє, і діти май порядні. І музику май мелодічну’сьме слухали, гі кой ти сесе типирь включила. – Бабо!!! Падь тото міксер робит. |
|
|
Дострибався:mosking:
http://s39.radikal.ru/i086/1004/ee/6c47830b0541.gif |
|
Вища математика:mosking:
http://s48.radikal.ru/i119/1004/83/32b42e58242f.jpg |
Маленькая Виктория уже было принялась закапывать ямку под деревом в саду, когда из-за забора показалось приветливое лицо её соседа, достопочтенного мистера Уолтера. Заинтересовавшись тем, что делала девочка, мистер Уолтер вежливо полюбопытствовал:
- Что ты там закапываешь, малышка? - Мою золотую рыбку, сэр, - всхлипывая отвечала Виктория, - теперь она похоронена... Расчувствовавшись от увиденного, Мистер Уолтер позволил себе лишь заметить вслух: - Какая однако большая ямка для такой маленькой несчастной золотой рыбки... Бросив последний совочек земли, Виктория неожиданно затихла, а потом обратив к добросердечному соседу своё искажённое от переживаний лицо прокричала: - Это всё потому, что она внутри Вашего *баного кота!!! Перед сном муж с дитём (6 лет) мутузятся на диване, щекочутся и вопят. Жена: - Ну что вы орете, как дебилы? Муж: - Я не ору! Сын: - Я не дебил! |
Село. Літній вечір. Вийшов парубок на вулицю – спекота. Думає, чи не піти йому на річку покупатися. Іде і знімає з себе все, бо не хоче в мокрих трусах додому йти. Заліз у воду, а тут дівчата на дискотеку ідуть. Думають, давай приколимось над ним та й забрали весь одяг. Парубок думає, як має вийти з води . О, бачить корито. Прикрився і йде до дівчат вимагати одяг. Підходить до них, а вони собі там сидять, пиво п"ють та й питає їх:
- Дівчата знаєте, що я думаю? - Так, ти ж думаєш, що в кориті дно є:mosking: |
Цитата:
|
Прошу прощения если видео не в тему, но парень реально отжигает!
DC.Kirovsk.Lab 2010 Rider of a Day (FMX) on Vimeo |
Други, извиняюсь за "бороду", девчонкам в "Колыбе" обещал.
YouTube - KVN-utsol-gadja / КВН - Гадя Петрович Хренова Потерялася |
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:49. |