Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты Украины > Другие курорты Украины > Плай (Плавье), Львовская область
Другие курорты Украины пока другие... по необходимости будут в своих разделах


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 22.12.2010, 19:25   #391 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Lega67
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Salamon
Люди добрі! у мене 25.12 день народження. Планую в Плай. Яка там погода і траси? Чи є досить снігу?
Адмін!!!!!!!! Робіть якісь знижки! приїжджають сім"ї з дітьми (по 4 чол., у мене 4 і ще майбутня невістка, катаюсь мін. через тиждень. це за круто по грошах. Мамі не признаюсь. за один приїзд спускаю її 2 пенсії), а зижок жодних. це розкат!.
На наступний сезон буду робити візи для сім"ї і за кордон. І вістань така ж буде, на плату дешевше получится, а послуг в десятків разів більше.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.12.2010, 19:59   #392 (посилання)
skysurfer
 
Аватар для Андрій
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Skole

Снаряга: Rossignol S-5 (10); Armada jj (13); Armada Al Dente (14); Kaos SPK; Ride "Dream Hunter" (snb)
падав дощ, тепло. сніг ще є, та в суботу вже не раджу їхати. не знаю чи буде ше навіть щось подібне на сніг. похолодання зі снігом прогнозують вже в неділю.
а щодо знижок, то вважаю, що дана ціна абонемента є досить прийнятною в даний час.
а знижки на кількість чоловік?? хіба в Україні таке практикується? це можуть згрупуватись будь-які люди і сказати, що вони одна сім"я))

Добавлено через 1 минуту

сьогодні катнув кілька разів під дощем на дошці . з"явилась ідея встановити двірники на окуляри))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.12.2010, 21:57   #393 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Lega67
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Salamon
а знижки на кількість чоловік?? хіба в Україні таке практикується? це можуть згрупуватись будь-які люди і сказати, що вони одна сім"я))

Добавлено через 30 секунд

на рахунок сім"ї та ін. знижок.
було б лише бажання в організаторів. є і паспорти та й ін. можливості впровадити. не хочу говорити. це їхні гроші (тобто як привабити клієнта).
однак ціни мене лякають.і думаю не тільки мене. а тому я уже не перший сезон шукаю виходи зі становища.
і тому не хочу піднімати "власного виробника", який, я бачу, шкуру здирає з невбитого звіра (у нас 3 сім"ї по 4 чол. звичайно з дітьми і катаємось уже 9 сезонів), а все ж таки за бугор вже пора їхати відпочивати. по грошах не прогадаю. лише митниця. але з ними справлюсь
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.12.2010, 22:26   #394 (посилання)
Новичок
 
Аватар для sunychka
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol
Доброго всім вечора! Може хтось їде на Плай 30.12 (четвер) і має два вільні місця! Дайте знати, пліз.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.12.2010, 22:30   #395 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Lega67
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Salamon
скажи як ти фото викладуєш, а то моє не пускає, більше 400Х400
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.12.2010, 22:47   #396 (посилання)
Новичок
 
Аватар для sunychka
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol
думаю, то від розміру фото залежить, ту що я виклала 44кб, тому й загрузилась
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.12.2010, 22:51   #397 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Народ, JPG грузятся до 400 килобайт с макс размером в 1000 пикселей. Вы чё?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.12.2010, 22:55   #398 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Lega67
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Salamon
Sheridan, та знаю. просто таких фото у мене не має. а з Тобою десь зустрічався. можливо по роботі.
думайте про знижки. бо втратите клієнтуру якщо цього року буде сніг у Славську (бравда їх Бог покарав за шкуроздирництво. не хочеться ще один ХОРОШИЙ підйомник втратити)
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.12.2010, 22:56   #399 (посилання)
skysurfer
 
Аватар для Андрій
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Skole

Снаряга: Rossignol S-5 (10); Armada jj (13); Armada Al Dente (14); Kaos SPK; Ride "Dream Hunter" (snb)
щодо сімейної знижки, то я внесу пропозицію. правда цього сезону навряд чи щось вдасться змінити. можливо лише навесні...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.12.2010, 22:57   #400 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
2Lega67: Вряд ли мы встречались. Когда я уехал со Львова навсегда, мне было 4 года.

Про какие знижки ты предлагаешь нам думать?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 5 (учасників - 0 , гостей - 5)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Косов, Ивано-Франковская область wwa Другие курорты Украины 25 25.01.2014 12:31
Нимчич, Черновицкая область Y.O.P. Другие курорты Украины 1 15.12.2009 19:19

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000055 (69%)25 (31%)1 (1%)
Yesterday065627555 (69%)25 (31%)1 (1%)
Month125274094248672587 (62%)1389 (33%)185 (4%)