Гірськолижний форум

Гірськолижний форум (https://extreme.com.ua/forum/forum.php)
-   Другие курорты Украины (https://extreme.com.ua/forum/40-drugie-kurorty-ukrainy/)
-   -   Кайзервальд, Львов (https://extreme.com.ua/forum/drugie-kurorty-ukrainy/5911-kaizervald-lvov.html)

Abrikoska 31.01.2010 18:14

Львів'яни, хтось може пояснити де цей Кайзервальд знаходиться? І на яких маршрутках чи трамваях туда можна доїхати? (я буду їхати з привокзальної)

Neon 31.01.2010 18:42

2Abrikoska: дивись перший пост!!! з привокзальної як мінімум 217 маршрутка

Abrikoska 31.01.2010 18:58

Neon, там на першій сторінці тільки карта. А шо мені з тої карти, якщо я не на машині.

Ця гірка випадково не в Шевченківському гаю знаходиться?

Neon 31.01.2010 18:59

а це що ?!
Цитата:

голубим - варіант добирання без машини(виходити на зупинці "Мечникова")

Abrikoska 31.01.2010 19:07

Neon, дякую :).
Напевне це все-таки район Шевченківського гаю :), судячи з того що виходити на Мечнікова.
Neon, вибач за такі питання, просто я там була років 15 тому

Albertowych 31.01.2010 20:34

Цитата:

Коментар від Neon (Коментар 55515)
а це що ?!
Цитата:голубим - варіант добирання без машини(виходити на зупинці "Мечникова")



Я перепрошую, :oops: а якщо я не голубий і в мене є авто? ЯК добиратись?

:D

Kulik 01.02.2010 10:01

Їдеш як в Шевченківський Гай. Після шлагбауму наліво (Гай направо) і до упора, там є місце для парковкі. Потім проходиш через сині ворота спорт школи Динамо і опиняєшся прямо на верху гірки.

RomanT 04.02.2010 22:32

Як там на Кайзервальді. Хто був недавно, напишіть будь-ласка:)

Roxy 08.02.2010 01:09

сьогодні гуляла біля траси...жаль лиж з собою не брала:(
снігу в парку дуже багато.але, нажаль, на самій трасі вже все зовсім до льоду стесано.
підйомник працював до години 5 сьогодні точно.

Moric 11.02.2010 12:16

Позавчора о 17:30 прибув до підйомника - "мертво". (добре, що снарягу в авто залишив).
Написано, що працють до 20:00, а на справді все інакше, зустрів місцевого бордера, той прояснив ситуацію.
Склон сподобався більш ніж ПЯ. Місце теж сподобалось, відносна тиша, природа.
Помилувався вечірнім Львовом, далі за кермо і знову в матрицю божевільного руху міста:crazy:
Респект Skodavod'у - вів мене по телефону у Львові краще за будь-який ЖПС.

Kaya 11.02.2010 18:44

З інтерв"ю виходить, що і Кайзервальд уже розпроданий приватникам по кусках.
Та щоб вони вдавилися вже :evil:

Abrikoska 14.02.2010 22:24

Була сьогодні на Кайзервальді, хочу написати свої враження. Прийшла я туди годині о п"ятій, підйомник на цей час вже виключили. Я зайшла до тренерів, щоб розпитати коли туди можна прийти щоб покататись. І вони мені сказали, що взагалі-то на тому схилі можна кататись тільки дітям зі спортивної школи, а іншим кататись заборонено (про що написано на плакаті). Але люди катаються, бо як сказали тренери "ми ж не будемо їх по схилу ганяти".

Тобто інформація в першому пості ТС про те, що 1 підйом коштує 5 грн не зовсім вірна. Тренери сказали, що підйомники працюють з 15 до 18, в той час коли проходить лижна школа. Про плату за підйомник вони сказали що вперше таке чують.

Більшість людей там піднімається пішки. Для бордерів може і нічого, а для лижників - не дуже.
Зараз в парку дуже багато снігу, але сама гора вже розкатана до льду. Особливо верх -зовсім лід.

Прокату в них, ясне діло теж нема. Тому особисто для мене іти на цю гору нема сенсу :(. Це треба брати десь лижі, потім пішки їх скільки нести. А там, на місці знов пішки з ними тягатися...

Neon 14.02.2010 23:33

Цитата:

Тобто інформація в першому пості ТС про те, що 1 підйом коштує 5 грн не зовсім вірна
ну це не моя фантазія... спочатку вони й справді так піднімали. останніх декілька тижнів немав змоги туди заглянути і уточнити інфу... такшо сорі

Irish 15.02.2010 16:11

Цитата:

Коментар від Abrikoska (Коментар 59394)
... Я зайшла до тренерів, щоб розпитати коли туди можна прийти щоб покататись. І вони мені сказали, що взагалі-то на тому схилі можна кататись тільки дітям зі спортивної школи, а іншим кататись заборонено (про що написано на плакаті)...

Ну ви б ще спитали, чи можна доларами розраховуватися :) Звісно, що вони морозилися. А раптом на ствердну відповідь, ви витягнете мікрофона з-за спини і у двері вломиться оператор і буде, як Файна-ТВ :)
Думаю, коли ви в робочий час підйомника дістанете чарівну блакитну купюру, вони на мить призабудуть, що написано на плакаті :) Але, все-одно, це все сумно.
Я вважаю, що на Кайзері треба пішки ходити. Ввечері з друзями, після роботи. Каталки там, особливо, дуже нема. Хіба що час добре провести на свіжому повітрі :)

Abrikoska 17.02.2010 12:49

Цитата:

Коментар від Irish (Коментар 59577)
Ну ви б ще спитали, чи можна доларами розраховуватися :)

Irish просто я думала що це офіційна плата, а на справді виявилося все підпільно :(. Я таке не люблю - когось про щось просити ще й за свої гроші.
Хотілося б щоб у Львові була гірка типу Протасового Яру - для всіх, з нормальним розкладом роботи, прокатом... :(


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:50.