Гірськолижний форум

Гірськолижний форум (https://extreme.com.ua/forum/forum.php)
-   Другие курорты Украины (https://extreme.com.ua/forum/40-drugie-kurorty-ukrainy/)
-   -   Кайзервальд, Львов (https://extreme.com.ua/forum/drugie-kurorty-ukrainy/5911-kaizervald-lvov.html)

Irish 17.02.2010 13:59

Цитата:

Коментар від Abrikoska (Коментар 60144)
Хотілося б щоб у Львові була гірка типу Протасового Яру - для всіх, з нормальним розкладом роботи, прокатом... :(

Ну ... я думаю, що у львівській області і без того не мало місць для чудової каталки. Це не Київ. Нехай парк Знесіння залишається парком, а не гірськолижним курортом.
А для катання по місту є Street-NS :) Тут Neon пропонував з'їхати вниз від цитаделі! Думаю над цим :)

Abrikoska 17.02.2010 15:55

Irish а що таке Street-NS? :)

Irish 17.02.2010 16:25

Цитата:

Коментар від Abrikoska (Коментар 60182)
Irish а що таке Street-NS? :)

http://extreme.com.ua/forum/nyuskul-...street-ns.html

Johnny 19.02.2010 19:55

Говорив з ними в листопаді, грудні і січні,
і у всі різні пори відповіді були однаковими - Так,кататися можна.
Питав у різних людей, починаючи від охоронця(бабуля Божий одуванчєг),
закінчуючииии....(не ваше діло).....
Про підйомник говорили - шо без базара,тільки шоб достатня кількість людей була,
ціна пятьорік.

Добавлено через 1 минуту

Цитата:

Коментар від Irish (Коментар 60190)

В тих чуваків повнометражки є досить непогані.

Abrikoska 20.02.2010 09:38

Johnny, дивно це все... Чого ж вони мені так щиро відповідали що вперше про це чують?
Також вони дуже дивувались звідки я взяла такий розклад роботи:
8) працює нажаль тільки з 11 до 14 і з 16 до 20

valid0l 21.02.2010 17:18

Тількишо з Кайзервальда! каталка була класна,свіжий сніг і працюючий бугель мене дуже порадували,:slalom::skiing::Yahoo!::good: так як говорилось шо підйом 5 грн. так і є, незнаю з якої год. крутили бугель, прийшов я близько 12-ї год. то все вже було в розгарі, крутили до 16-ї год. взяв я 100 гриваків з собою то всі і проїздив :) горку за сьодні трохи підчесали незнаю чи надовго тої радості буде !
P.S. Дякую Neon за спутникову карту, дуже допомогла!
Хотів ше фоткою закріпити, незню як :oops:

Bob_Kneissl 22.02.2010 11:02

Цитата:

Коментар від valid0l (Коментар 61109)
Тількишо з Кайзервальда! каталка була класна,свіжий сніг і працюючий бугель мене дуже порадували,:slalom::skiing::Yahoo!::good: так як говорилось шо підйом 5 грн. так і є, незнаю з якої год. крутили бугель, прийшов я близько 12-ї год. то все вже було в розгарі, крутили до 16-ї год. взяв я 100 гриваків з собою то всі і проїздив :) горку за сьодні трохи підчесали незнаю чи надовго тої радості буде !
P.S. Дякую Neon за спутникову карту, дуже допомогла!
Хотів ше фоткою закріпити, незню як :oops:

Пишеш пост, тиснеш "Предварительный просмотр сообщения" і внизу зліва є "Управление вложениями" тиснеш, відкривається "Обзор", а там зсилки на фотки твоєго компа:agree:. Потім тиснеш "Загрузить" і будуть тобі мініатюри:wink:.

valid0l 22.02.2010 11:52

Цитата:

Коментар від Bob_Kneissl (Коментар 61270)
Пишеш пост, тиснеш "Предварительный просмотр сообщения" і внизу зліва є "Управление вложениями" тиснеш, відкривається "Обзор", а там зсилки на фотки твоєго компа:agree:. Потім тиснеш "Загрузить" і будуть тобі мініатюри:wink:.

Спасибі за підказку:agree:

! Jolie:
Для "спасибі" у нас є "плюсик" внизу вікна повідомлення :agree:

valid0l 24.02.2010 10:08

У темі 6 додатків
Ось і фото !

RomanT 24.02.2010 16:32

Класно там було) Жалкую що не був там ((
Хто був недавно, скажіть, реально на Кайзервальді ше кататися :boarder:, і чи долежить сніг до вихідних? ))
Дякую!:good:

valid0l 25.02.2010 11:41

Цитата:

Коментар від RomanT (Коментар 62002)
Класно там було) Жалкую що не був там ((
Хто був недавно, скажіть, реально на Кайзервальді ше кататися :boarder:, і чи долежить сніг до вихідних? ))
Дякую!:good:

Коли я там був то було реально класно :good: зараз - дуже сумніваюсь,але, можеш поцікавитись за оцим номером 0675836080 Федір,це номер мужика який в низу бугельом командував, казав можна до нього звонити, за каталку питати!

RomanT 25.02.2010 11:49

Цитата:

Коментар від valid0l (Коментар 62153)
Коли я там був то було реально класно :good: зараз - дуже сумніваюсь,але, можеш поцікавитись за оцим номером 0675836080 Федір,це номер мужика який в низу бугельом командував, казав можна до нього звонити, за каталку питати!

дуже дякую!:good:

El Barto 01.12.2010 22:47

народ ....чи буде працювати кайзік цих вихідних інфи нема ніякої????

Martin 02.12.2010 00:01

Цитата:

Коментар від El Barto (Коментар 96652)
народ ....чи буде працювати кайзік цих вихідних інфи нема ніякої????

скоріш за все в суботу відкриють сезон! пушка на повну катушку вже працює, але навіть і природнім снігом вже засипало добряче. до суботи надіюсь бугель підготують.

El Barto 02.12.2010 08:43

дякую... ціна напевно та сама залишиться ...


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 10:13.