Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Новости > Events: made in Ukraine > Events: Прем’єра Further в Українi
Events: made in Ukraine соревнования, фестивали, вечеринки и прочие правильные мероприятия


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 22.10.2012, 10:09   #1
Sheridan
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Прем’єра Further в Українi

премьера Further Jeremy Jones Компанія Backcountryteam за підтримки мережі магазинів «Екстрем Стайл», інтернет-магазину «Backcountryua» представляє в Україні другий фільм легендарного фрірайдера Джеремі Джонса «FURTHER».

У фільмі Джеремі Джонс в черговий раз демонструє унікальне володіння технікою катання на сноуборді поза трасами. Кінострічка є другою частиною трилогії DEEPER, FURTHER, HIGHER, і відкриває перед глядачами світ фрірайду.
«FURTHER» знімався на протязі 2х років в незвіданих доти місцях Аляски, Австрії, Норвегії та Японії.

Неймовірної краси та складності проїзди по неторканїй цілині від кращих світових фрірайдерів, включно з такими легендарними спортсменами, як: Терьє Хааконсен (Terje Haakonsen), Мітч Тоелдерер(Mitch Toelderer), Джош Дірксен(Josh Dirksen), а також молодих зірок сноубордингу Лукаса Дебарі(Lucas Debari), Форреста Ширера(Ferrest Shearer).

«Після стрічки «DEEPER» ми відчули необхідність в зйомках справді захоплюючого продовження, - говорить Джеремі Джонс. – Я настільки гордий фільмом «FURTHER», що не можу дочекатися початку прем’єрних показів. Хочу поділитися з фанатами фрірайду в Європі нашим досягненнями.»

Партнери показу: культові навушники для екстремалів Philips o’Neil, party-bar PROPAGANDA.



Місця проведення прем’єр:
Київ: Кінотеатр «Жовтень», вул. Констянтинівська, 26 (станція метро «Контрактова площа») 19.00, 28жовтня 2012.
Львів: Кінотеатр «Планета кіно» (вул.Стрийська, розважальний центр «King Cross Leopolis») 19.00, 2листопада 2012.

Jeremy Jones’ “FURTHER” film party: party-bar PROPAGANDA, Львів, вул.Зелена, 14. 22.00

Продаж квитків з 24 жовтня 2012р в касах кінотеатрів.
Вартість квитка: 50грн

В рамках проведення прем’єр відбудеться виставка українського фотографа Тараса Гіпа «Добрий сніг» ( Hipp Photography | Facebook ) та розіграш найкрутіших навушників, в яких катається сам ДжереміДжонс Philips O'Neill The Stretch. Потрібно просто зберегти свій квиток!

Додаткова інформація: team@backcountryteam.com

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

От себя добавлю, что я в восторге от украинского дубляжа трейлера! Респект Бэккантритим!

  Відповісти з цитуванням
Старий 06.11.2012, 09:36   #101 (посилання)
fckng special!
 
Аватар для Dolce
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Giant XTC Advanced customized, Elan Ripstick 94W 2017, Völkl Pyra 2015, Elan Mystic Magic 2011
Рубрика "Чуток зажгли" дополняется фото эдишном от ночного клуба PROPAGANDA, где собссссна происходил зажиг



Остальные фото тут Jeremy Jones’ “FURTHER” Film Party PROPAGANDA - Фото 1293627
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 06.11.2012, 10:02   #102 (посилання)
Я не Боря, я Жека!
 
Аватар для borisimus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Armada AK JJ 11/12; ELAN MAGFIRE 10 Fusion 07/08; CA M15A2 TACTICAL CARABINE )))
А Табашов так не хотел капоэры ... )))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 06.11.2012, 12:29   #103 (посилання)
АКУЭНА!!!
 
Аватар для klepakoff
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: ARMADA AK JJ, Felt Q520, Suzuki M800 Intruder
Так ее и не было! Мы договорились, кто первый начнет капоэйру, получит в глаз!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Головна  Новi  Вгору 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today018115 (63%)3 (38%)2 (5%)
Yesterday027107507103 (72%)34 (24%)7 (5%)
Month94854302241962697 (62%)1455 (34%)189 (4%)