Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > FIS территория > Кубок світу WC 2020-2021
FIS территория спортцеховые лыжи, кубки мира и украинские соревы


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 15.02.2021, 23:24   #141 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Dobermann
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv

Снаряга: Nordica Dobermann SL Nordica Dobermann EDT 130
Цитата:
Коментар від spitzer Переглянути коментар
А можно огласить список и тех и тех..?
Подозреваю что речь идёт о т.н. блатных
Оповідати деталі і показувати пальцем на конкретних осіб не випадає...
Все дуже банально. Йдеться не стільки про блатних, як про "своїх", про т.з. династії.

Добавлено через 19 минут

Цитата:
Коментар від Джигит Переглянути коментар
София мне не нравится
Мало техники, едет на "скипидаре" игнорирует установки тренера, плохо запоминает-понимает трассу - то что я видел в этом сезоне, рисковая... Мое о ней мнение
1 ошибка Микаэлы и Атомик без золота
Мені Софія також не подобається - я б на ній точно не одружився
Но як спортсменка - це "агонь баба"! Дійсно ризикова дівчина, розуміння траси є, бо не вигравала би стільки. А головне - в неї є те, про що тут не раз вже згадували - жага до перемоги. І це після всіх її травм! Інший на її місці вже б давно "злився", а вона поверталася і перемагала. Переконаний, вона знову повернеться, і знову буде перемагати. Респект їй за це!

П.С. Сьогодні Міхаела не помилилася. Атомік вже з золотом.
Не думав, що вона це зробить настільки впевнено.

Добавлено через 8 минут

Цитата:
Коментар від spitzer Переглянути коментар
...Ваня Ковбаснюк как будто боится этого супергиганта, интересно узнать в чём там причина таких проездов ...
Причина проста - рівень майстерності не позволяє краще виступити. Не вміє і не має досвіду. Але він таки намагався.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.02.2021, 00:31   #142 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для mansrzv
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Atomic D2 SL
я би не критикував Ковбаснюка за першу спробу в супер джи - візуально він виглядав нормально, програв 6 сек - в 2 рази менше, ніж програвав раніше. мені здається прогрес наліцо
але з трьох стартів 2 зходи - це канєшно да...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.02.2021, 09:03   #143 (посилання)
Live Fast
 
Аватар для Джигит
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Харків, Україна!!!

Снаряга: Россі ЛТ) Б96) Атомік Сл ) Элан Рс) Джордан, Спэш, СЕВА та 8)
@Dobermann, 2 золота вчера у Атомик, настолько я понял

Добавлено через 2 минуты

0.04с нехватило Хэд до золота вчера
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.02.2021, 14:29   #144 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для spitzer
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Head GS RD 183, боты Nordica Speedmachine 130
Цитата:
Коментар від Dobermann Переглянути коментар
Все дуже банально. Йдеться не стільки про блатних, як про "своїх", про т.з. династії.
Ясно. И конечно же династии боятся естественного притока молодняка, т.к. естественный отбор честнее притянутого за уши..

Цитата:
Коментар від Dobermann Переглянути коментар
Причина проста - рівень майстерності не позволяє краще виступити. Не вміє і не має досвіду. Але він таки намагався.
Не, не намагався, лучше бы сошёл атакуя, чем обороняясь. Я считаю лучше ему сосредоточиться на слаломе-гиганте, хотя бы можно внутри страны тренироваться, а не обкатываться в скоростных дисциплинах на ЧМ/ОИ.

Востаннє редагував spitzer: 16.02.2021 о 17:42.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.02.2021, 19:43   #145 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
І знову проблеми з правилами паралельних слаломів, а точніше з правилом «обрізання» великого програшу до 50 мс.

Якщо чесно, воно мені не подобалося з самого початку, як потенційно несправедливе, але якщо раніше його несправедливість не виявлялася, то сьогодні, та ще й на чемпіонаті світу, це правило (я в цьому абсолютно впевнений) спотворило весь перебіг змагань.

Ні, Марта Бассіно та Метью Фавр – абсолютно достойні переможці. Але я зовсім не впевнений, що саме вони були б переможцями сьогодні без цього «кривого» правила. І якщо у фіналі Зубчич помилився на червоній трасі і Фавр вчистую виграв фінал, то щодо жінок, я майже впевнений, що якби у Марти і Катарини порядок старту по червоній та синій трасах був навпаки, то і чемпіонкою була б Катарина Лінсбергер.
І так було б майже у всіх пар на всіх етапах. Тобто, результати могли бути ну абсолютно іншими.

В чому проблема?
Поясню чисто математично.
Передумова: червона (наприклад) траса об’єктивно проходиться одним і тим же спортсменом на 70 мс (тобто суттєво більше, ніж 50 мс) швидше, ніж синя. Ну, звичайно, у одного спортсмена С1 може бути 65 мс, а у другого спортсмена С2 – 75 мс.

Що маємо в результаті?
Заїзд 1
С1: червона траса – 30.00 сек
С2: синя траса – 30.85 сек (програш 85 мс, але він обрізається до 50 мс)
Заїзд 2
С2: червона траса – 30.10 сек + 0.50 сек штрафу = 30.60 сек < 30.65 ==> Переможцем оголошують спортсмена С2!!!
С1: синя траса – 30.65 сек

Спортсмен С1 виграв у спортсмена С2 вчистую (!!!), і окремо по червоній трасі (30.00 проти 30.10), і по синій (30.65 проти 30.85).
Але переможцем оголошують спортсмена С2!!! ФАНТАСТИКА!

Навіщо вводили правило 50 мс?
Думаю, щоб зробити змагання для глядачів цікавішими, бо при великій різниці на першому заїзді другий заїзд вже буде малоцікавим.
Але коли його вводили, то, мабуть, і не гадки не мали, що траси можна підготувати настільки паршиво, що «нормальна» різниця в часі їх проходження буде набагато більше 50 мс. А от в Кортіні таки «зуміли» зробити таку дику різницю в трасах і, в результаті, правило 50 мс проявило себе у всій своїй несправедливості.

Після сьогоднішніх змагань шкідливість правила 50 мс стала настільки очевидною, що я не знаю, чим буде думати FIS, якщо його не відмінить з наступного сезону.

P.S. Доки це писав, FIS переглянула підсумки фіналу у жінок, і обом фіналісткам, і Марті Бассіно, і Катарині Лінсбергер прирівняли і час, і фотофініш, і обом вручили золоті медалі.
Але це абсолютно не відміняє того, що я написав. Думаю, що австрійці вміють рахувати не гірше мене і пригрозили організаторам добрячим скандальчиком.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.02.2021, 19:55   #146 (посилання)
Live Fast
 
Аватар для Джигит
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Харків, Україна!!!

Снаряга: Россі ЛТ) Б96) Атомік Сл ) Элан Рс) Джордан, Спэш, СЕВА та 8)


Добавлено через 20 секунд



Добавлено через 3 минуты

Итого Хэд 5 золотых, Атомик 3, Саломон 1
По моим подсчетам
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.02.2021, 21:03   #147 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для spitzer
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Head GS RD 183, боты Nordica Speedmachine 130
Параллельку нужно отменять и расширять комбинацию до 4-х этапов: sl+sg, sl+dh, gs+sg, gs+dh - вот такое я бы смотрел взахлёб, и малый глобус был бы полноценный, а не по итогам 2-х этапов со случайными результатами.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.02.2021, 21:44   #148 (посилання)
Live Fast
 
Аватар для Джигит
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Харків, Україна!!!

Снаряга: Россі ЛТ) Б96) Атомік Сл ) Элан Рс) Джордан, Спэш, СЕВА та 8)
Цитата:
Коментар від spitzer Переглянути коментар
араллельку нужно отменять и расширять комбинацию до 4-х этапов: sl+sg, sl+dh, gs+sg, gs+dh - вот такое я бы смотрел взахлёб, и малый глобус был бы полноценный, а не по итогам 2-х этапов со случайными результатами.
Тогда давайте на таких этапах пусть лыжники едут 1 (Правая) лыжа Сл, вторая (Левая) Даунхил
Все ради контента!!!
Отлично смотрятся параллельные старты. Драма, накал, прессинг... Главное трассу все таки делать максимально одинаковой и считать разрывы честно!!!

Добавлено через 3 минуты

@spitzer, Когда мы уже увидим ваше видео Гиганта и Скоростного спуска (Сл тоже подойдет) на трассе???
Пускай красной, типа 2А
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.02.2021, 22:40   #149 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для spitzer
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Head GS RD 183, боты Nordica Speedmachine 130
Цитата:
Коментар від Джигит Переглянути коментар
@spitzer, Когда мы уже увидим ваше видео Гиганта и Скоростного спуска (Сл тоже подойдет) на трассе???
Пускай красной, типа 2А
та я ж катать не умею нифига, че позориться..
так, только покоментировать..
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.02.2021, 23:01   #150 (посилання)
Live Fast
 
Аватар для Джигит
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Харків, Україна!!!

Снаряга: Россі ЛТ) Б96) Атомік Сл ) Элан Рс) Джордан, Спэш, СЕВА та 8)
Цитата:
Коментар від spitzer Переглянути коментар
та я ж катать не умею нифига, че позориться..
Раз так чего других хэйтить... Пусть катают, посмотрим-оценим.
Красия уже скоро, летс гоу к своим достижениям.
Чайники не катают на лыже как у вас в профиле, так что не хитрим, заливаем видео в Кашпировских!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Колиба nep4uk Наша жизнь вне Форума 3981 Вчора 19:15
Буковель скипассы 2020 OneWay Буковель 84 25.09.2020 08:49
WC 2019-2020 Джигит FIS территория 158 03.09.2020 19:50
Предзаказ 2021 Sheridan Наши Новости 2 10.04.2020 16:42
Предзаказ 2020 Sheridan Наши Новости 18 25.01.2020 21:59

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today125308632 (76%)6 (14%)4 (10%)
Yesterday02315396197 (63%)42 (27%)14 (9%)
Month94914749259082894 (61%)1696 (36%)163 (3%)