Гірськолижний форум

Гірськолижний форум (https://extreme.com.ua/forum/forum.php)
-   FIS территория (https://extreme.com.ua/forum/113-fis-territoriya/)
-   -   Кубок світу WC 2020-2021 (https://extreme.com.ua/forum/fis-territoriya/13730-kubok-svitu-wc-2020-2021-a.html)

HappySkier 12.10.2020 14:31

Розклад показів першого етапу Кубку світу у Зьольдені! :Yahoo!::slalom:

Євроспорт 2.
Евроспорт 2 смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве hd в прямом эфире » Viks.tv

Субота, 17.10.20

Повтори за минулий рік.
09:30
Горнолыжный спорт. Кубок мира. Сезон 2019/20. Этап в Хинтерштодере, Австрия. Мужчины. Гигантский слалом. 2-я попытка.
10:05
Горнолыжный спорт. Кубок мира. Сезон 2019/20. Этап в Краньска-Горе, Словения. Женщины. Гигантский слалом. 2-я попытка.

І, нарешті, починається!!!

10:50
Горнолыжный спорт. Кубок мира. Этап в Зёльдене, Австрия. Женщины. Гигантский слалом. 1-я попытка. Прямая трансляция.
13:45
Горнолыжный спорт. Кубок мира. Этап в Зёльдене, Австрия. Женщины. Гигантский слалом. 2-я попытка. Прямая трансляция.

Повтори
20:50
Горнолыжный спорт. Кубок мира. Этап в Зёльдене, Австрия. Женщины. Гигантский слалом. 1-я попытка.
21:15
Горнолыжный спорт. Кубок мира. Этап в Зёльдене, Австрия. Женщины. Гигантский слалом. 2-я попытка.

00:45
Горнолыжный спорт. Кубок мира. Этап в Зёльдене, Австрия. Женщины. Гигантский слалом. 1-я попытка.
01:10
Новости.
01:15
Горнолыжный спорт. Кубок мира. Этап в Зёльдене, Австрия. Женщины. Гигантский слалом. 2-я попытка.

--------------------------------------------------------------------------------------

Неділя, 18.10.20.

11:00
Горнолыжный спорт. Кубок мира. Этап в Зёльдене, Австрия. Мужчины. Гигантский слалом. 1-я попытка. Прямая трансляция.
14:00
Горнолыжный спорт. Кубок мира. Этап в Зёльдене, Австрия. Мужчины. Гигантский слалом. 2-я попытка. Прямая трансляция.


Повтори на Євроспорт 1
Смотреть Eurosport онлайн в прямом эфире бесплатно
02:30
Горнолыжный спорт. Кубок мира. Этап в Зёльдене, Австрия. Мужчины. Гигантский слалом. 1-я попытка.
03:15
Горнолыжный спорт. Кубок мира. Этап в Зёльдене, Австрия. Мужчины. Гигантский слалом. 2-я попытка.

HappySkier 16.10.2020 19:14

Стартовий список завтрашнього гігантського слалому у жінок

Audi FIS Ski World Cup Soelden (AUT)

Венді Холденер таки вийшла на старт! :good: Та ще й має перший стартовий номер.
Будемо сподіватися, що відновилася вже повністю.

Дуже цікаво як покаже себе в цьому році минулорічна переможниця етапу в Зьольдені, молоде дарування, Еліс Робінсон ?

Японец 16.10.2020 21:19

Из первой пятнашки выстрелить может любая, а вообще делать прогноз на первый старт сезона ох и не благодарное дело. Пусть завтра победит сильнейшая

HappySkier 17.10.2020 17:31

Підсумки стартових перегонів сезону у жінок:

1 місце. Марта Бассіно - друга перемога в кар'єрі! Почала "набирати оберти" в минулому сезоні, і, схоже, не збирається їх скидати в новому! :Bravo::good:
2 місце. Від володарки Кубку минулого сезону Федеріки Бріньйоне, звичайно, очікували гарного результату, і вона його показала! :good:
3 місце. Петра Влхова також показала очікуваний від неї гарний результат, особливо в другому заїзді! :good:

Також, думаю, варто відзначити:
- шосте місце у гіганті "швидкісниці" Софії Годжі;
- вхід у "десятку" американки Паули Мольцан, яка стартовала із 62-м номером.
- особисто мені сподобалося, з яким напором йшла по трасі Еліс Робінсон у другому заїзді, але, на жаль, схоже трохи перебрала з напором і допустила помилку.

Кому ще що сподобалося? Пишіть, не лінуйтеся. :acute:

igrus 17.10.2020 19:24

Сборную России сняли с гонок в Зельдене

Barkas 17.10.2020 22:12

Петра очень сильно прошла вторую попытку.
Я бы даже сказал - идеальный проезд.

Dobermann 17.10.2020 23:22

Цитата:

Коментар від Barkas (Коментар 346303)
Петра очень сильно прошла вторую попытку.
Я бы даже сказал - идеальный проезд.

Я б сказав, що вона просто завалила першу спробу. Що зрештою не суперечить Вашому твердженню щодо другої спроби :good:

Джигит 18.10.2020 13:13

Прямо сейчас на Евроспорт2 вторая попытка мужского этапа :dance4:
По первой попытке, есть снова вопросы к системе г/л палок Леки S тригер :acute:

Японец 18.10.2020 15:00

Мужские соревнования прошли по очень необычному сценарию. Очень порадовала молодежь. Как итог
1-е место Лукас Браатен Норвегия
2-е место Марко Одерматт Швейцария
3-е место Джино Кавьецель Швейцария

Обидно за Австрийскую команду, уже второй сезон в технических видах она не может собраться и показать достойный результат, при чем это касается как мужской так и женской команды

Открытие сезона состоялось, будем с нетерпением ждать продолжения

HappySkier 18.10.2020 16:14

Цитата:

Коментар від Джигит (Коментар 346311)
Прямо сейчас на Евроспорт2 вторая попытка мужского этапа :dance4:
По первой попытке, есть снова вопросы к системе г/л палок Леки S тригер :acute:

А що там було? Бо я тільки на самий кінець першого заїзду встиг подивитися.

Додано через 2 хвилини

Цитата:

Коментар від Японец (Коментар 346313)
Мужские соревнования прошли по очень необычному сценарию. Очень порадовала молодежь. Как итог
1-е место Лукас Браатен Норвегия
2-е место Марко Одерматт Швейцария
3-е место Джино Кавьецель Швейцария

Обидно за Австрийскую команду, уже второй сезон в технических видах она не может собраться и показать достойный результат, при чем это касается как мужской так и женской команды

Открытие сезона состоялось, будем с нетерпением ждать продолжения

Не виключено, що у гігантському слаломі назріває кардинальна зміна поколінь - юніорські чемпіони починають домінувати у головному Кубку світу. Молодці хлопці! :good:


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:35.