Гірськолижний форум

Гірськолижний форум (https://extreme.com.ua/forum/forum.php)
-   FIS территория (https://extreme.com.ua/forum/113-fis-territoriya/)
-   -   Кубок світу WC 2020-2021 (https://extreme.com.ua/forum/fis-territoriya/13730-kubok-svitu-wc-2020-2021-a.html)

HappySkier 28.11.2020 10:05

Цитата:

Коментар від Японец (Коментар 346733)
По поводу двух заездов я абсолютно согласен, стало более спортивно и никто не полагается на удачу, а по поводу збивания флагов, если мне не изменяет память, такой прием спортсмены применяли в параллельном слаломе, а гигант всегда так ходили

Так, згоден, це я випустив з виду.

Але однаково, хоч і в паралельному слаломі мені однаково не подобається таке збивання. Одна справа збивати щитками окремі "палки" як у звичайному слаломі, інша справа збивати прапори з "палок", які можуть плутатися в руках, попадати під лижі, на обличчя тощо. Це виглядає якось не дуже красиво, а, головне, є не зовсім безпечним для лижників. :No:
Як на мене, якщо дозволяти збивати прапори, то треба і ворота ставити тільки "палками", як у звичайному слаломі.

Японец 28.11.2020 10:10

Цитата:

Коментар від HappySkier (Коментар 346736)
Як на мене, якщо дозволяти збивати прапори, то треба і ворота ставити тільки "палками", як у звичайному слаломі.

Полностью согласен, мне эти приемы тоже не нравятся. Посмотрим как будет развиваться эта дисциплина, в этом году мы ее увидим ещё раз только на чемпионате мира

Dobermann 28.11.2020 13:38

Цитата:

Коментар від HappySkier (Коментар 346736)
Як на мене, якщо дозволяти збивати прапори, то треба і ворота ставити тільки "палками", як у звичайному слаломі.

Б’ють вони їх кулаками (застосовують cross-blocking) тому що така специфіка проходження коротких поворотів, так зручніше, ефективніше. Але в паралельному слаломі (при здвоєних тичках/вішках) б’ють не всі, бо, як Ви правильно підмітили, є ризик заплутатися в прапорцях.
В паралельному гіганті цього не роблять, бо нема сенсу – техніка проходження довгого повороту інша.

Тому, використовувати одиночні тички/вішки в паралельному слаломі– це ідея правильна і не знаю, чому вони того не роблять. Ваше зауваження на наступний сезон можливо FIS і прийме до уваги, адже вони таки дослухалися цього року Ваших рекомендацій щодо проведення двох спроб по різних трасах :) і правильно зробили.

Щодо попередніх двох стартових днів:
- Паралельні дисципліни таки непогано дивляться, видовищно. Зміна правил на дві спроби пішла на користь. Все по-чесному, не домахаєшся.
- Влгова за 6 днів виграла 3 старти – нефіговий початок сезону!
- Дуель Пінтуро – Крістоферсен має шанс розтягнутися на весь сезон.
- Для Пінтуро це була 30 перемога на КС - реально крутий пєрєц! Найтитулованіший з стартуючих в цьому сезоні.

П.С. Ковідні обмеження і відсутність снігу за..али! Навіть не знаю що більше.

Джигит 28.11.2020 19:56

Для тех кто не увидел
Горные лыжи. Кубок мира.Цюрс\ Лех. Женщины. Параллельный слалом Zurs\Lech. Women. Parallel slalom - YouTube
Горные лыжи. Кубок мира. Цюрс. Мужчины. Параллельный слалом Zurs\Lech. Men. Parallel slalom - YouTube
Лара Гуд не впервой катает на прошлогодней модели Хэд РД ;)

HappySkier 04.12.2020 19:28

Завтра у жінок супергігант, є вже стартовий список
Audi FIS Ski World Cup St. Moritz (SUI)
А Мікаели тут знову немає! :cry: І ніде ніякої інформації щодо цього, навіть на її твіттері.
Щось мене починають мучити сумніви, аби не виправдався мій найгірший прогноз (не дай Бог) щодо Мікаели. :(

Джигит 05.12.2020 12:09

Цитата:

Коментар від HappySkier (Коментар 346977)
Завтра у жінок супергігант, є вже стартовий список

Этап женский отменен, СНЕГОПАД +30+70см за ночь и Сильный ветер...
Мужчины фрирайдят - на пологом, первую попытку, результаты непредсказуемы...
Вуаля, что получилось
Горные лыжи. Кубок мира. Санта-Катерина. Муж.Слалом-гигант. 2-я попытка Santa Catarina Alpine skiing - YouTube

HappySkier 05.12.2020 12:28

Цитата:

Коментар від Джигит (Коментар 347006)
Этап женский отменен, СНЕГОПАД +30+50см за ночь...
Мужчины фрирайдят - на пологом, первую попытку, результаты непредсказуемы...

А Мікаела, мабуть-таки, щось знала щодо погоди. Може у неї є власний шаман з бубном?

HappySkier 06.12.2020 09:59

Сьогоднішній гігантський слалом у чоловіків перенесли на завтра, мабуть снігу підвалило таки немало і сподіваються до завтра впоратися.
А у жінок супергігант не відбувся і сьогодні. :cry:

Джигит 12.12.2020 21:39

Сложная погода в Куршавеле, этап получился Отличный :Bravo:
Горные лыжи. Кубок мира 2020/2021 Куршевель. Женщины. Слалом-гигант 2я попытка Women. Giant slalom - YouTube

Добавлено через 54 секунды

Настолько все по разному едут :unknown:

HappySkier 13.12.2020 09:32

Дивно, але сьогоднішній етап гігантського слалому у жінок в Куршевелі відмінили...:unknown: , бо одночасно у сусідньому Валь д'Ізері у чоловіків швидкісний спуск (!) поки-що ще стоїть за розкладом о 10:30 за місцевим часом.


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:52.