Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > FIS территория > Кубок світу WC 2022-2023
FIS территория спортцеховые лыжи, кубки мира и украинские соревы


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 29.01.2023, 15:10   #51 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
Ну що ж, сьогодні повторення рекорду не відбулося.
Схоже, Міка вирішила пройти другу спробу поакуратніше, без великого ризику, бо був непоганий запас після першої спроби і його вистачить. А його не вистачило.
Мабуть таки, дійсно хотілося повторити сьогодні рекорд, а злетіти з траси у слаломі при спуску з ризиком можна дуже просто. Ну й результат вийшов відповідний: хто не ризикує, той не п’є шампанського.
Але це нічого. Впевнений, на найближчих наступних етапах повторення рекорду відбудеться. Думаю, що не тільки повторення. І вона буде приймати заслужені поздоровлення.


Цитата:
Коментар від igrus Переглянути коментар
Кільде лошара!!)))
нехай візьмє пару уроків в Мікаєли.. ))
Хто планував трасу, та чому він познущався над чоловічим SG сьогодні?))
Щодо Кілде. @igrus-е, я б дуже Вас попросив би не ображати найкращих спортсменів без причини. Називати Кілде лошарою є дуже м’яко кажучи зовсім некоректним, бо крім нього на тому самому місці злетіли з траси ще такі лижники із групи найсильніших, як Кассе, Сейєрстед, Кроуфорд, Мелляр, Рогентін, а всього на цій трасі злетів 21 лижник.
Крім того, Кілде є одним з двох лідерів у супергіганті, і вони з Одерматом суперничають в першу чергу між собою. І ця боротьба йде на такому високому рівні, що без ризику на трасі точно не виграєш. Перед ним пройшов Одермат без помилок і, щоб виграти у нього, іншого варіанту, ніж ризикувати, у Кілде не було.

До речі, ця траса була не найкаверзнішою з тих, що були раніше. Спортивні змагання, по суті, в тому й полягають, щоб проходити складні траси з хитрими нюансами краще за інших. І знущання тут, як на мене, не було ніякого - просто траса з хитрим складним віражем, де потрібно було або пригальмовувати, або ризикувати. Кожен спортсмен обирав свій варіант.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 29.01.2023, 17:28   #52 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
@HappySkier ,так хто ставив трасу і чому це була пастка та для кого.. я так і не почув.. 🤔
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 29.01.2023, 19:11   #53 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
Цитата:
Коментар від igrus Переглянути коментар
@HappySkier ,так хто ставив трасу і чому це була пастка та для кого.. я так і не почув.. 🤔
1. Щодо того, хто ставив трасу.
Особисто я таку інформацію собі не фіксую і не запам’ятовую.
Але коментатор обов’язково в кожному репортажі цю інформацію оголошує. Якщо Ви плануєте собі цю статистику записувати і дивитеся репортаж з самого початку, то Ви її точно дізнаєтеся.
Якщо ж Ви пропустили початок репортажу, цю інформацію можна дістати з офіційного сайту FIS, клацнувши на відповідному етапі Кубку світу. З правого краю відповідного рядочка є така “пташечка”, натиснувши на яку випадає меню з документами для завантаження (фото 1 з доданих).
Вам потрібен документ “Results, Analysis, Standings” (виділено червоним на фото 1).
В цьому документі аж на 6-й сторінці, є повна інформація про характеристики траси та тренера, який цю трасу ставив (фото 2 з доданих).
Це фото якраз показує характеристики сьогоднішньої траси супер-гіганта для чоловіків.

2. Щодо “чому це була пастка та для кого”.
Такого питання в попередньому Вашому повідомленні не було.
Було питання “чому він познущався над чоловічим SG сьогодні?”. На це питання я й розгорнуто відповів. Якщо коротко: “Знущання не було”.

Якщо ж відповідати на Ваше нове питання “чому це була пастка та для кого”, то я думаю, що не зможу відповісти на нього краще, ніж це робив під час репортажу коментатор Володимир Андрєєв, професійний гірськолижник, який знає всі ці особливості проходження трас з власного досвіду.
А він відзначав під час спуску кожного спортсмена і в чому складність проходження кожного віражу, і чому, де і яка помилка у спортсменів. Хто з них не влучив у траєкторію, яку виправити на дуже високій швидкості на довгих лижах дуже важко, хто з них яким способом трохи скидав швидкість, щоб таки влучити у ворота, і так далі.
Як я розумію, Ви ж дивилися цей репортаж, чи не дивилися?
Якщо не дивилися, то я звичайно перепрошую, але переповісти в деталях годинний телерепортаж по пам’яті якось важкувато.

Якщо відповідати на останню частину питання “для кого”, то тут відповідь очевидна — для всіх учасників змагань.
Щодо пастки, то я не назвав би це пасткою, а просто складним відрізком траси, які є, більш чи менш складні, на кожній змагальній трасі.
Мініатюри додатків
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  FIS-1.jpg
Переглядів: 25
Розмір:  298,5 КБ
ID:	46707  Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  FIS-2.jpg
Переглядів: 28
Розмір:  110,3 КБ
ID:	46708  
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 30.01.2023, 14:52   #54 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
Цитата:
Коментар від HappySkier Переглянути коментар
Щодо Кілде. @igrus-е, я б дуже Вас попросив би не ображати найкращих спортсменів без причини. Називати Кілде лошарою є дуже м’яко кажучи зовсім некоректним, бо крім нього на тому самому місці злетіли з траси ще такі лижники із групи найсильніших, як Кассе, Сейєрстед, Кроуфорд, Мелляр, Рогентін, а всього на цій трасі злетів 21 лижник.
Крім того, Кілде є одним з двох лідерів у супергіганті, і вони з Одерматом суперничають в першу чергу між собою. І ця боротьба йде на такому високому рівні, що без ризику на трасі точно не виграєш. Перед ним пройшов Одермат без помилок і, щоб виграти у нього, іншого варіанту, ніж ризикувати, у Кілде не було.
теперь послушай меня , дружище..
не надо меня ни о чем просить не этим форуме, я контролирую свои высказывания и реплики.. они были напрвлены не на учасников форума и не на уважаемую администрацию этго форума, даже не на политиков нынешних и прошлых.. они были направлены на несомненно звезду Кубка Мира какая не достаточно уделяет времени в тренировках именно технике, какя предусматривает прохождение углов в 90 градусов трасс на масимально большой скорости при этом искючает педение и получение травмы ..
трассу ставил штаб швейцарской тренерской команды.
швейцария является лидером в европе по внедрению прогресивных взглядов в горнолыжном будующем европы
не зря все демонстраторы (даже Австралии и Н. Зеланлии, Японии), тренера, инструктора учатся именно в швейцарии, они не зависимы видомо от навала австрийской индустрии травм и денег ..
этого ни какой телевизор не скажет, и почитать это можно не в большенстве прессы...
да и вообще это мое мнение и я его высказываю на украинском форуме на русском языке, для того, чтобы делиться с русскопонимающим лыжным населением нашей Планеты, какому будет интересно, надеюсь, здесь чтото прочитать, а в будующем может и поделится какойто полезной мне информацией

Востаннє редагував igrus: 30.01.2023 о 15:59.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 30.01.2023, 15:51   #55 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
ну и анализ..


Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20230130_152441.jpg
Переглядів: 36
Розмір:  2,88 МБ
ID:	46709
здесь как будто заходит гуд, никаких перекосов на внутреннюю нет..


Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20230130_153208.jpg
Переглядів: 32
Розмір:  2,88 МБ
ID:	46710
а здесь атака внутренней ногой, перекос корпуса, желание корпусом довернуть силы в нужное навравление.. невозможность этого сделать на внешнем, слабом канте внутренней ноги, сильный кант внешней ноги глубоко потерян и плетется сзади... *всо пропало Щеф* ))


Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20230130_153746.jpg
Переглядів: 32
Розмір:  2,04 МБ
ID:	46711
ну и финал..
лошара под 13 номером (даже маску не снял) )

итог - недостатки тренеровок, миги из прошлого от памяти старых техник атаки, в таких участках, с внутренней ноги 🙄
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 30.01.2023, 15:57   #56 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
ну и главный итог - швейцарцы молодцы! показали кто есть кто.. и есть ситуации, в каких риск должен быть правильным...
не можешь- пройди пешком
или бери у них уроки ..
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 04.02.2023, 18:16   #57 (посилання)
Live Fast
 
Аватар для Джигит
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Харків, Україна!!!

Снаряга: Россі ЛТ) Б96) Атомік Сл ) Элан Рс) Джордан, Спэш, СЕВА та 8)
Сьогоднi чоловiчий Сл був
Маст бiт вочет!!!
Ну якщо швиденько то

2га постановка люта
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 04.02.2023, 18:57   #58 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для mansrzv
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Atomic D2 SL
Грек-американець супер крутий!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.02.2023, 15:47   #59 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
Випадково натрапив на відео юних Ліндсі Кілдоу (Вонн) та Лари Гут.
Мікаели на цьому каналі не було.



  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 23.02.2023, 07:16   #60 (посилання)
у кожного свій шлях
 
Аватар для Barkas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Rossignol Hero Elite ST, Rossignol Soul 7
У Мікаели є свій канал
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Красия сезон 2022 wwa Красия 183 13.03.2023 23:14
Кубок світу WC 2021-2022 HappySkier FIS территория 182 23.10.2022 14:51
Циллерталь -542 км трасс, 7-16/01 2022 IraAkula Коммерческие туры 3 20.01.2022 20:09
Ковид 2022 Sheridan Наша жизнь вне Форума 50 26.12.2021 18:51
Драгобрат проживание 2022 Gagaryn Драгобрат 1929 01.01.2021 20:35

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000075 (80%)18 (19%)1 (1%)
Yesterday11310541770 (67%)34 (32%)1 (1%)
Month82523308181922166 (65%)1100 (33%)42 (1%)