Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты мира > Горнолыжные курорты Словакии > Ясна, Низкие Татры


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 07.02.2011, 11:44   #161 (посилання)
p-p
Новичок
 
Аватар для p-p
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Rosiniel 2000
если едешь на машине,то лучше ехать в Зуберек это напротив Ясна 40км. проживание по 11евро с чел. условия супер. и термал в 8км и горки 2 сразу в селе и одеа большая в 10км.можно в Ясну сьездить покататься. снег мокрый но кататься можно. а с 12,02 идут морозы так-что думаю что с погодой вам повезет.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 08.02.2011, 23:30   #162 (посилання)
GSM
Всегда на форуме
 
Аватар для GSM
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев, Дарница.

Снаряга: пора менять
Скажите плз, кто провозил лыжи в машине, не возникнут ли проблемы на границе, если везти лыжи (в чехле) откинув треть спинки сидения, (т.е частично в багажнике, частично в салоне)? Выезжаем в пятницу 11-го, в ночь, направляемся в Липтовский Микулаш, 2 экипажа.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 09.02.2011, 21:22   #163 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для darvas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: трускавець

Снаряга: фішер,volki
Цитата:
Коментар від GSM Переглянути коментар
Скажите плз, кто провозил лыжи в машине, не возникнут ли проблемы на границе, если везти лыжи (в чехле) откинув треть спинки сидения, (т.е частично в багажнике, частично в салоне)? Выезжаем в пятницу 11-го, в ночь, направляемся в Липтовский Микулаш, 2 экипажа.
Ніяких проблем не виникало(возив лижі в чохлах і без). Правда,в"їжджав через Польщу-так ближче
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ GSM
Старий 10.02.2011, 09:55   #164 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Vetich
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Dynamic Spirit 7 nine
Цитата:
Коментар від GSM Переглянути коментар
Скажите плз, кто провозил лыжи в машине, не возникнут ли проблемы на границе, если везти лыжи (в чехле) откинув треть спинки сидения, (т.е частично в багажнике, частично в салоне)? Выезжаем в пятницу 11-го, в ночь, направляемся в Липтовский Микулаш, 2 экипажа.
Никаких проблем не будет
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ GSM
Старий 10.02.2011, 14:43   #165 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Близнец
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Снова - Киев

Снаряга: ELAN WAVEFLEX 78, 2011
Цитата:
Коментар від p-p Переглянути коментар
если едешь на машине,то лучше ехать в Зуберек это напротив Ясна 40км. проживание по 11евро с чел. условия супер. и термал в 8км и горки 2 сразу в селе и одеа большая в 10км.можно в Ясну сьездить покататься. снег мокрый но кататься можно. а с 12,02 идут морозы так-что думаю что с погодой вам повезет.

Спасибо за совет! Я с малыми детьми, хочу их отдать в Лыжную школу в Дружбе. Также, нам нравятся апартаменты в Дружбе.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 11.02.2011, 17:10   #166 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Близнец
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Снова - Киев

Снаряга: ELAN WAVEFLEX 78, 2011
ВСЕ !!!!! Визы в кармане!!!!
Если кто будет с 13 по 20 февраля в отеле Дружба , буду рад встретиться и пообщаться, да и детям полезно общение с другими ребятами. Я буду в 2-х этажном корпусе ( белый Оутлендер XL).
Мініатюри додатків
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Лыжи тройка.jpg
Переглядів: 199
Розмір:  246,8 КБ
ID:	12111  
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 13.02.2011, 17:34   #167 (посилання)
GSM
Всегда на форуме
 
Аватар для GSM
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев, Дарница.

Снаряга: пора менять
Ура! Мы в Ясне! Уже и откатали день.
Вчера приехали в 15 00. Всю дорогу по Украине проехали в снегопад ночью. Гололёд местами был не слабый.Таможня заняла 2,5 часа. Но в целом - всё супер! Это мой первый закордонный лыжный выезд, и я пока в восторге!
Остановились в Микулаше, пансион Альжбета.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 13.02.2011, 23:26   #168 (посилання)
Новичок
 
Аватар для marianna
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Rossignol
Ух, цікаво взнати повну інформацію з перших рук, GSM) Як погода? Основне питання, звичайно, про наявність снігу. Як доїхали? Який кордон перетинали? Якісь можливі рекомендації від Вас, буду вдячна. В суботу збираюсь виїжджати на Ясну, поїздка такого характеру здійснюватиметься вперше, тому вся інфа є дуже актуальною для мене)
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.02.2011, 00:11   #169 (посилання)
GSM
Всегда на форуме
 
Аватар для GSM
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев, Дарница.

Снаряга: пора менять
Інформація з перших рук
В день коли приїхали, було сонячно, але вітер був такої сили, що машину на автобані калбасило непадецки. В той день не каталися, бо пізно приїхали. Та на другий день вітер вщух зовсім, був невеликий морозець і сонячно. Сьогодні сонце майже не виходило, але також було тихо. Зараз над Микулашем тихо і зоряно, надіємось що і завтра буде приємна каталка.
Сніг є, але на трасах, гармати працюють по ночам. Природньго снігу мало. Тоді, коли в Україні був добрячий снігопад, тут не випало снігу зовсім.
До обідньої пори траси добрі, після - вже все зчісуєтся до льоду на крутяках. Людей також дуже багато, але черги на підйомники рухаются швидко.
Перетинали кордон в Ужгороді. Наших пройшли десь за пів години, словаків за дві.
Швидкість в населенних пунктах 50 км. год. Ближнє світло фар має бути ввімкненим.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 20.02.2011, 13:50   #170 (посилання)
Новичок
 
Аватар для babenko_roma@mai
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Сумы

Снаряга: volki AC30 Unlimited
Здравствуйте,есть ли в Ясне рускоязычные инструкторы, какие отзывы и цена за их обучение
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 3 (учасників - 0 , гостей - 3)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
За снегом в Татры... Junior Заграница 10 06.10.2011 11:07
Наші зустрічі: Ясна 2011 - Прелюдия Funcarver Наши Встречи 10 19.01.2011 00:42
Events: Ясна. Этап Freeride World Tour Sheridan Events: made in Ukraine 7 14.04.2009 15:15

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today19263525 (71%)10 (29%)1 (1%)
Yesterday00143376102 (71%)39 (27%)2 (1%)
Month52695403216753030 (55%)2241 (41%)202 (4%)