Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Архив > Горные лыжи Elan 05/06 > Junior
Горные лыжи Elan 05/06 раздел закрыт


 
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 06.08.2005, 17:21   #1 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Junior

Лыжи для детей и будущих чемпионов
  Share with Facebook
Старий 23.02.2007, 18:55   #2 (посилання)
Yaroslav
Guest
 
Аватар для Yaroslav
 
Зараз:
Spicy Girl

Сумно у цій темі. Нікому немає діла до дітей... А дарма.

Напрошується висновок, що дітей і майбутніх чемпіонів серед юзерів Elanів немає.

Минулого року я вирішив, що моїй дитині не треба далі кататися на дровах з прокату. Відтак, з огляду на співвідношення ціна/якість, я вирішив зупинитися на Spicy Girl. Хлоп"ячим аналогом цих лиж є Magfire PRO. Spicy Girl - такі веселенькі лижки для дівчат, з квіточками.

Під час вибору лиж сумніви викликала ростовка. На той час (весна-літо 2006) дитина мала 135 см зросту, важила 25 кг і перший рік почала їздити на лижі. Жаба, яка дусить, підказала брати лижі навиріст, тобто не 130, а 140, що я і зробив. На той самий виріст взяв я їй боти. На (пізній) початок цього сезону дитина мала 137 см зросту і вагу 27 кг, до того ж боти так і залишилися на неї мало не на 1 см завеликими. Коли на лижі ставили кріплення, то на моє прохання центр ваги посунули на 0,5 см допереду, щоб скомпенсувати надмірну довжину ботів.

Богу дякувати, на тому всьому екіпі "навиріст" дитина іздить. Під час спусків на Тростяні (то така гора в Славську) моїй дитині заважав брак техніки (зрештою як і 95 відсоткам тих, хто по тому Тростяні їздить) і страх, коли гора ставала для неї занадто крутою. До речі у цьому випадку найкраще просто стати біля дитини і спустити її там, де на її думку вже не так круто, звідки вона вже поїде сама. Періодично спуск на крутих ділянках супроводжувався її вигуками "дурна гора", "дурні лижі" або "ніколи більше сюди не поїду". У міру наближення до підйомника вигуки припинялися.

Практично, на крутих ділянках вона спускалася плужком у, так би мовити, радикальній задній стійці. Також її постійно тягнуло у довгі траверси замість того, що їхати вдолину, хоча техніка цілком дозволяла їй спуститися навіть на крутіших ділянках.

Також варто згадати особливості Тростяну. Трасу там ніхто не ратрачить (хіба чайники, коли падають), тому абсолютно задешево (5 грн. підйом) там можна отримати all in one. А саме: відносно укатану снігову трасу, покриті льодом залисини, горби засипані пухляком, і нарешті цілина, якщо поїдеш трохи збоку траси. Лижі Spicy Girl по тому всьому бульш-менш рулять.

Одне важливе зауваження. Перед виїздом на Тростян помоліться гарно Богу, щоб Він вас там беріг. Гора Тростян дуже цікава для лижників середнього і вище рівня підготовки, але одночасно дуже небезпечна. Трапляються там різні прикрі, а часом і трагічні випадки, як з чайниками так і не з чайниками.
  Share with Facebook
  Головна  Новi  Вгору 



Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
К: Junior Junior Кашпировские онлайн 31 05.03.2012 13:51
Junior серия Sheridan Горные лыжи Elan 07/08 0 09.10.2007 22:08

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000044 (76%)14 (24%)1 (1%)
Yesterday043812044 (76%)14 (24%)4 (2%)
Month32635957239123082 (51%)2663 (44%)283 (5%)