Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Биржа > Хочу продать > Горные лыжи и комплекты > SALE! Новые лыжи со скидкой. Большой выбор!
Горные лыжи и комплекты обьявления о продаже


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 19.11.2014, 00:46   #21 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Yura1337
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львов
Цитата:
Коментар від ilinois Переглянути коментар
Так, є такі лижі в наявності. Нові. І модель минулого року (13/14) і вже цього сезону (14/15). Яка довжина лиж Вас цікавить? Пишіть на мою ел. пошту:
ilinoismp@gmail.com
Відписав, даруйте що з затримкою
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.11.2014, 17:59   #22 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для ilinois
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Черновцы
Несколько секретов от Теда Лигети об особенностях его техники, правда на английском языке. Напомню, что Тед Лигети один из лучших лыжников планеты в дисциплине GS (слалом-гигант). Приятного просмотра!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 03.12.2014, 00:47   #23 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для ilinois
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Черновцы
Внимание! Акция! При покупке лыж HEAD 2015 года - фирменные фиксаторы(липучки) в подарок!


  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 03.12.2014, 16:59   #24 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Yura1337
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львов
Дуже довго я полював на лижі Head з лігійки flight series, а особливо на модель Venturi, їх було важко дістати, не міг знайти ні в магазинах, ні на форумах в межах України, минулого року теж постив в цю тему, на жаль не було у наявності. Вирішив спробувати удачу ще раз, Ілья приємно вразив наявністю даної лижі. Довго не думаючи вирішив купувати, і хочу поділитись враженнями роботи з даним продавцем.

Одже умови замовлення прозорі, ясні і на мою думку дуже чесні ( враховуючи нестабільний курс валюти в наш час ), продавець вчасно і повністю повідомляв про статус мого замовлення, з моменту оплати до моменту отримання, попутно висилались усі можливі фото ( товару, ТТН і т д ), що дуже радувало. З продавцем можна проконсультуватись з приводу різних питань таких як до прикладу " Які кріплення краще підійдуть на ту чи іншу лижу", попутно вдалось замовити і їх(кріплення) та палки, вже здавалось все, більше нічого не потрібно, і тут я згадав що потрібен чохол, проходять лічені хвилини як Ілья мені вислав пропозицію з чохлом до лиж, був приємно вражений. Дуже вдячний продавцю за лижі, було дуже зручно та приємно працювати з ним.

З мінусів: я просто не знаю що тут можна назвати мінусом, все було як умога найкращим чином.

Відкриваю сезон на цих фихідних, очікуйте фотки
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 17.12.2014, 01:23   #25 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для ilinois
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Черновцы
Цитата:
Коментар від Yura1337 Переглянути коментар
Дуже довго я полював на лижі Head з лігійки flight series, а особливо на модель Venturi, їх було важко дістати, не міг знайти ні в магазинах, ні на форумах в межах України, минулого року теж постив в цю тему, на жаль не було у наявності. Вирішив спробувати удачу ще раз, Ілья приємно вразив наявністю даної лижі. Довго не думаючи вирішив купувати, і хочу поділитись враженнями роботи з даним продавцем.

Одже умови замовлення прозорі, ясні і на мою думку дуже чесні ( враховуючи нестабільний курс валюти в наш час ), продавець вчасно і повністю повідомляв про статус мого замовлення, з моменту оплати до моменту отримання, попутно висилались усі можливі фото ( товару, ТТН і т д ), що дуже радувало. З продавцем можна проконсультуватись з приводу різних питань таких як до прикладу " Які кріплення краще підійдуть на ту чи іншу лижу", попутно вдалось замовити і їх(кріплення) та палки, вже здавалось все, більше нічого не потрібно, і тут я згадав що потрібен чохол, проходять лічені хвилини як Ілья мені вислав пропозицію з чохлом до лиж, був приємно вражений. Дуже вдячний продавцю за лижі, було дуже зручно та приємно працювати з ним.

З мінусів: я просто не знаю що тут можна назвати мінусом, все було як умога найкращим чином.

Відкриваю сезон на цих фихідних, очікуйте фотки
Юрій, дякую Вам за відгук! З Вами було приємно мати справу. Чекаємо на фото!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 19.12.2014, 12:45   #26 (посилання)
Новичок
 
Аватар для alexkir
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Полтава
Читаючи позитивні відгуки про ilinois (в миру Ілля )) ) задоволений тим,
що і мені випала нагода попрацювати над вибором гірськолижного спорядження з ilinois.
Готовий підписатися під кожним словом. Ілля достатньо професійно відпрацював над моїм замовленням (а воно складало: дві пари лиж та дві пари ботінок, палки, чохли і т.п.) та продовжує консультативно мене супроводжувати і на сьогодняшній день... Дуже вдячний за співпрацю!
З святом св.Миколая!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 31.12.2014, 09:18   #27 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для ilinois
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Черновцы
Цитата:
Коментар від alexkir Переглянути коментар
Читаючи позитивні відгуки про ilinois (в миру Ілля )) ) задоволений тим,
що і мені випала нагода попрацювати над вибором гірськолижного спорядження з ilinois.
Готовий підписатися під кожним словом. Ілля достатньо професійно відпрацював над моїм замовленням (а воно складало: дві пари лиж та дві пари ботінок, палки, чохли і т.п.) та продовжує консультативно мене супроводжувати і на сьогодняшній день... Дуже вдячний за співпрацю!
З святом св.Миколая!
Олександр, дякую за позитивний відгук!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 04.01.2015, 13:23   #28 (посилання)
Новичок
 
Аватар для mayyy21
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Dnepropetrovsk
Илья Добрый день! А сноублейдов у Вас случайно нет?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 07.01.2015, 10:44   #29 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для ilinois
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Черновцы
Цитата:
Коментар від mayyy21 Переглянути коментар
Илья Добрый день! А сноублейдов у Вас случайно нет?
Здравствуйте! Да, есть сноублейды. Отправил информацию в личку.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 21.01.2015, 13:49   #30 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для ilinois
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Черновцы
[FONT="Lucida Sans Unicode"]С сегодняшнего дня включены скидки на всю лыжную продукцию сезона 2014-2015!!![/FONT]
*цены в теме указаны уже со скидкой
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today138626599 (77%)24 (19%)6 (5%)
Yesterday0412265677 (63%)36 (30%)9 (7%)
Month104814714260722905 (61%)1657 (35%)178 (4%)