Гірськолижний форум

Гірськолижний форум (https://extreme.com.ua/forum/forum.php)
-   Карвинг: техника катания (https://extreme.com.ua/forum/105-karving-tehnika-kataniya/)
-   -   Внєшніє Сіли (https://extreme.com.ua/forum/karving-tehnika-kataniya/29471-vnyeshniye-sili.html)

Skyclub 10.05.2023 09:30

Тільки мені здається, що в нього озвучка зовсім не стикується з рухами на відео?
тому не зовсім зрозуміло про що він віщає...
лаконічність думки -це точно не про нього
Давно не чув такого гидотного болотяного акценту, майже риганина:bad:
Але.
Декі моменти таки розумні.
Треба якось добряче напитись та подивитись, треба ж знати тайни піонерські:ROFL:

Сдяццааа два тьааааретика и нчинааают кнструиравать, кааак жи єтааа наааам впаааанить єтааат пварооот...

Lyubomyr 10.05.2023 18:55

Цитата:

Коментар від Sheridan (Коментар 419230)
Біомєханіка від топового спєца. Я не дивився, але гляну, як буде можливість
Спортивная биомеханика (часть 1) 13.04.2024 - YouTube



Це ти жартуєш про топового спеца? )

Добавлено через 16 минут

Тут нічого нема про біомеханіку. Слово біомеханіка стало вживатися всякими пройдисвітами наліво і направо вле в 9 з 10 випадків це їхні фантазії після курсу шкільної фізики.

Реальна біомеханіка викорситовує зовсім інший вокабуляр, і він в основному складається з латинських назв кісток і іх суглобів. Відповідає на питання, з яких складових складається той чи інший рух, та чи інша функція тіла. Фахівцями є ортопеди здебільшого. В прикладанні до гірських лиж відповідає на питання як утворюються рухи: повороти і згинання стоп (еверсія, інверсія, дорсіфлексія), що впливає на діапазон цих рухів, зокрема як утворюється ангуляція, нахил стоп і т.д…

Skyclub 11.05.2023 10:44

Трохи витримав:cry:.
Невеличка порція, дивні поради(врєдниє савєти) для плуга, ця людина приймає іспити та атестує інструкторів:pardon:. Хто може мені пояснити, що це:

1. При навчанні плугу намагайтесь тримати лижі як можна ширше, хоч до шпагату, якщо можете(от нахіба це?)
2. Лижі НЕ мають бути закантованими, коліна гнути НАЗОВНІ , обидва, поки дупа не трісне( як це таке можливо?)
3. Треба тримати палиці перед собою та нахиляти їх вниз на зовнішню ногу( ну, так, як варіант для початку, але ж не постійно?)
4. Стійка -треба стояти на РОЗПРЯМЛЕНИХ ногах(при цьому вивертаючиколіна назовні)
5. Стійка має бути центральною на межі ЗАДНЬОЇ, каже що треба контролювати стійку не торканням передка черевика, а торканням задка, так , щоб ікру натерти. Ідеальна стійка для плуга - на дупі, так, як автоматом сідають малі діти( шта?)
6. Для переходу з плуга на паралельні достатньо просто набрати більшу швидкість( і воно само).

Цікаво, що на це скажуть інструктори Бука?

Sheridan 11.05.2023 18:48

@Skyclub , шо це за хєрня?

Skyclub 11.05.2023 18:51

Цитата:

Коментар від Sheridan (Коментар 419249)
@Skyclub , шо це за хєрня?

Це ж поради топового спєца:pardon:

Sheridan 11.05.2023 18:54

@Skyclub , бл, я так і не подивися. Та й не буду, бо нахєр їх. Топовим його називають НЛІ. Якщо шо

Sheridan 28.10.2023 22:37

У темі 1 додатків
@Korben Dalls я таки був правий з твоїми кружечками на лінії аххаах

Вкладення 47077

Пост тут Log into Facebook

Mik 28.10.2023 23:31

@Sheridan, Бро, все це не стосується нас(з радіусом 13) а Томас просто бізнесмен.
Це, як порівнювати спринт на 100м та марафон, плавання в басейні 25м та на відкритій воді, де другий берег не бачиш.

Є в когось відос слаломного повороту від Томаса?

Sheridan 29.10.2023 10:15

@Mik , ми та навіть Томас тут ні до чого. Це було суто фізичне питання

Mik 29.10.2023 12:01

@Sheridan, там в коментах у Томаса є відповіді на фізичне питання.

Добавлено через 1 час 5 минут

Facebook

Sheridan 29.10.2023 13:34

@Mik , шо саме там фізичне?

О, лінк на тома геллі вогонь!

Skyclub 01.11.2023 10:54

Цитата:

Коментар від Mik (Коментар 419655)
@Sheridan а Томас просто бізнесмен.

а кто то просто трындабол, :pardon:
Так смешно от людей, едва освоивших карвинг 2 левела, а некоторые и этого не осилили, читать авторитетные пренебрежительные коменты про профи-экспертов :ROFL::ROFL::ROFL:
Кстати, а есть у кого то видео малого радиуса этих людей?

Спеціальне пояснення для дітей природи :pardon:
Томаса(если речь о Марнице) мы много раз просили опять вести блог и побольше писать в инсте и фб ДЛЯ УМЕЮЩИХ ЧИТАТЬ И ДУМАТЬ. Вот для них он и пишет. Для не умеющих читать и думать пишет Ведмедик-коуч:oops:

По сути "точки джи", для Дена:friends:

Под постом Томаса были коменты таки умных людей, делюсь:

-Это еще не говоря о том, что в GS точка «максимального давления» всегда выше флага а не напротив, в отличие от, например, SL

А сам Томас написал точно то, что я говорил с самого начала спора про "точку джи"- сейчас не могу найти цитаты, но суть такова - максимальное усилие различно на разных участках трассы, но все стараются сместить его на пораньше.

Отсебятина - чем слабее спортсмен, чем хуже он вошел в поворот у флага - тем ниже у него будет эта точка( и он хуже приедет на следующий) и наоборот.
Томас так и написал - у любителей эта точка намного ниже флага, в конце поворота.

Я с самого начала спора написал - максимальное усилие в повороте будет там, где его сделает сам лыжник :secret:

Умные люди, когда читают посты УМНЫХ людей и ПРОФИ, то стараются понять, что те хотели сказать.
Упаси боже их критиковать или подъеживать.
Другие люди привыкли поступать по другому:pardon:

Добавлено через 18 минут

Цитаты, ДЛЯ УМЕЮЩИХ ЧИТАТЬ И ДУМАТЬ

Кудряшов - "про отсутствие т.н. "разножки" и, соответственно, правильного положения бедра в точке максимального давления (апексе) все сказано абсолютно верно! К примеру, для детей-спортшкольников это одна из базовых задач, которую закрывают еще в раннем возрасте

Крутую часть этой трассы спортсмены проходят через т. н. «пивот» выше флага и задача выйти после этой точки максимально быстро на чистое ведение. И сохранить «высоту» выполнения этого элемента над флагом. В этом вся суть разборки между лидерами……месседж в том, что спортсмены используют разные технические приёмы на этой трассе: на пологих участках вверху/внизу и на крутом участке…… Это еще не говоря о том, что в GS точка «максимального давления» всегда выше флага а не напротив, в отличие от, например, SL"

Томас -" в теории да и к этому все стремятся. по факту(особенно в Зёльдене) зона максимального давления напротив и ниже флага. Достаточно посмотреть на след на фотографиях."

А вот ПРЯМОЙ ответ умного профи с опытом учебы и работы от Швейцарии до США:good: на вопрос от буковельского чайника:pardon:, который возомнил себя инструктором:fool:

КАК ЭТО ВЫДЕЛИТЬ КРАСНЫМ, для дітей природи???

"Я специально говорю про зону, а не точку. Расположение апексов в зависимости от дисциплины, крутизны и особенности конкретного участка - тема очень обширная и имеет смысл обсуждения исключительно на конкретных примерах в конкретных поворотах, т.к. на протяжении всей трассы постоянно изменяется."



Почитатйте нашу перепалку с самого начала.
Я писал то же самое, по много раз, все равно не был услышан:ROFL:

Tomass Marnics on Instagram: "Продолжаем тренировки с группой инструкторов из Латвии. Несмотря на морозы, накатываем разные элементы. Дальше больше! #

Для тех, кто плохо видит - это демо проезд ВО ВРЕМЯ ШКОЛЫ, ДЛЯ УЧЕНИКОВ, для того, чтобы они это повторили.

Какой кайф становиться за ним сзади и повторять :good::good::good:
Доходит в 100 раз лучше, чем тонны "умного" текста

Sheridan 01.11.2023 20:46

В малюнку Корбена не було вєшєк. Фізичне питання тільки про це )

Остання сторіз Томаса в фб мене розчарувала. Не знаю, що сталося, але ідоли закінчуються (

П.С. Не можу дати лінк, фб не дозволяє. Чи сам Томас...

Skyclub 01.11.2023 21:44

Шо він вже накоїв?
Короткі, знято сліва, з видом на дупцю, виглядаючу т рохи відставленою? Там ракурс невдалий, я також не у захваті.
Взагалі він демонструє так, щоб нам можна було повторити. Він у першу чергу вчить, а не милується сам собою.
Ти ж своїх азіатів все одно не повториш.:)
А я Томасу не скажу, не бійся ;)

Sheridan 01.11.2023 22:02

@Skyclub , про чуваки такого рівня не мають права викладати таке (

Про вчить і не милується поржав, дякую )


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 10:09.