![]() |
Цитата:
ну то не питання )) Зверни увагу куда дивляться носки нартів, картинки читай справа наліво. Нє, я українець, то просто воно так їхало, азохн вей)) Добавлено через 19 минут Цитата:
а формат - легко, на своїй шкурі та із скоромного інструкторського досвіду: 1. Недовіра до схилу і спорядження 2. Занижена планка комфортної керованої швидкості 3. Відсутність або непотрібна скороченість руху по дузі. Рух - не виражені зв’язані дуги, а серія моментальних розворотів з затягнутим боковим проковзуванням по лінії падіння схилу, а не по дузі. 4. Непотрібна активність роботи рук. 5. Занадто активна вертикальна робота. 6. "Склеєні" ноги, інколи коліно ховається за коліно, що не нічим не обгрунтовано на хорошому схилі. 7. Невміння використовувати рух на кантах. 8. Занадто висока стійка і неперервна напруга уваги, невміння повністю розслабитись. На горбах, на жаль, кіна поки що нема. Потенційні оператори в таких умовах зайняті виживанням, а не фільмуванням)) Добавлено через 2 минуты Цитата:
|
Цитата:
Я, лише бідолаха - гірськолижник, який прагне знайти собі місце, в цьому Дивному Новому Світі!:angel: І до того ще змушений ховатись від карвінгової інквізиції з її неминучим аутодафе...:cry: |
@wwa, не верь, я видел лично:secret:. Просто маскируется под олдскулера. Ну точно боится чего-то :)
|
Кто может прокомментировать технику из видео? Интересуют фрагменты 23:28, 23:44.
|
@Lom, навіть вдавати не буду, що розумію в який момент ти виштовхуєш лижі вперед. Якщо нічого кращого не маєш, то з нагоди покажеш. Не вживай поки що "авальман". Бо чую... А тепер і бачу... Щось не те...:nea:
Цитата:
А взагалі - дякую за відповідь!:friends: Добавлено через 6 минут Цитата:
|
насправді "тростян стайл" не має географічної прив’язки. Ну, нехай буде "яблуниця стайл", "косів стайл" (крім спортсменів) .... А що саме тебе здивувало? Можна в текстовому режимі, до показу ще маємо трохи часу)) Ну і своє розуміння міг би не приховувати. З інквізицією розберемося))
@Spin, а что там комментировать? Мужик в белых штанах и куртке. Цвет не революционный. Может, маскируется чтобы в кино его не видно было. Причина маскировки - вероятно, нецелевое использование снаряжения, у него сметана в карманах, сливочное масло делает. А нафига еще ехать в стиле "напильник по батарее"? |
Цитата:
Цитата:
|
Цитата:
|
Цитата:
Цитата:
Цитата:
|
Детально від мене ще не можна, але це питання часу. Катання по горбистим схилам - це частина інструкторської методички, яка на даний момент імхо занадто тезова і практично непридатна для самостійного опрацювання. За цей сезон з’явився деякий методичний досвід, буду збирати в купу і приводити до нормального стану.
Нєа, не дуже правильно зрозумів. Є дуже суттєва різниця, в якій купа всього, але основне - використання для поворотів бокового вирізу лижі. Ти мене не запутаєш :) Добавлено через 21 минуту Цитата:
попробую понятнее... Линия со стрелкой - приблизительный прогиб лыжи, кружок - проекция прогибающей нагрузки. Получается, что момент максимального выталкивания лыж вперед в первом кадре, обгон корпусом лыж в четвертом кадре справа. Не? |
Цитата:
Цитата:
Цитата:
Перестань малювати це кіно. Їй богу... )) |
|
@Lom, у тебя на кинограмме не авальман. В современной технике на старый авальман очень похожа разгрузка вниз
четвертый рисунок и фотка http://www.skier.com.ua/GUBER/121-130.files/002.gif http://www.rasc.ru/files/26-4366-119758200.451468_l.jpg Добавлено через 6 минут http://i042.radikal.ru/1704/7b/5d637da1e0d6.jpg Цитата:
Добавлено через 7 минут Цитата:
В самом начале поворота (до линии падения) толкаясь новой наружной ногой, лыжник подает корпус вперед-внутрь, в центр будущего поворота |
Цитата:
|
Заклон идет после виртуального бугра)
|
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:44. |