Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Карвинговая территория > Карвинг: техника катания > Правильно кататься
Карвинг: техника катания подготовленные склоны, вешки, фанкарвинг


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 27.01.2017, 20:46   #701 (посилання)
Lom
анти-лом.
 
Аватар для Lom
 
Зараз: поза форумом
Звідки: www.sif.com.ua

Снаряга: Head Magnum, Salomon 24h
@Dobermann, попробуй ще раз переглянути то кіно... Харб не показує короткі дуги. Він демонструє, як досягти великих кутів закантовки у середніх /довгих. І як у кожного правильного інструктора, показ дещо гіпертрофований.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 28.01.2017, 01:33   #702 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Dobermann
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv

Снаряга: Nordica Dobermann SL Nordica Dobermann EDT 130
@Lom, я багато разів переглядав (і "торчав") відео з Гроссом і кілька разів друге відео. В Гросса все максимально технічно, прагматино і ефективно. Там нема до чого дої...ся (хоча два правих повороти на 46 і 38 с не ідеальні). В Харба це ХЗ що.

Я лише написав те, що побачив - це непорівняльні речі. І як можна було в певних моментах/коментах дійти до якихось аналогій мій першим і другим?! І щиро не розумію, що відео з Харбом робить в цій темі.

Можливо це неправильно з мого боку, але я не хочу тратити чийсь час (а тим більше свій) на обговорення і пояснення цієї теми, клацаючи по клавіатурі. Хоча був би радий обговорити ці моменти з тут присутніми , при нагоді, на горі, на схилі.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 28.01.2017, 17:39   #703 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для mansrzv
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Atomic D2 SL
Насчет видео ХХ
В первых 2-х частях он рассказывает про нижнюю разгрузку - типа не нужно вставать между поворотами, а подтягивать согнутые ноги под себя. И тогда Вы станете экспертом.
С этим я согласен, но нижняя разгрузка намного физически тяжелее, чем верхняя, нужно реально иметь хорошую физуху
Демонстрация коротких поворотов мне не понравилась (слишком узкое ведение и только коленная ангуляция), а ГС повороты хорошие
И последнее, про колено внутренней ноги (вроде он это называет "фантомное движение")
Это я вообще не понимаю. Может для любителей и подходит, но это не спортивная техника
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 30.01.2017, 11:55   #704 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lesya_Kl
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Line SickDay Fischer Koa 110 Salomon X-Alp Explore
Цитата:
Коментар від Dobermann Переглянути коментар
@Lesya_Kl,
Що це? Це так потрібно кататися?!
Буду сподіватися, шо то ви так шуткуєте бачили відому вправу "супермен"? або оте канонічне фото про правильну стійку - ото саме так і потрібно кататися завмерли, попросили, щоб хтось підштовхув донизу і ...
У кожного своя просторова уява, декому те відео Харба із гіпертрофованою ілюстрацією руху внутрішньої стопи і коліна видається інформативним. Ну але як ні, то ні )))
До речі, а що ви робите із внутрішньою ногою особливо в коротких поворотах?

Цитата:
Коментар від mansrzv Переглянути коментар
И последнее, про колено внутренней ноги (вроде он это называет "фантомное движение")
Это я вообще не понимаю. Может для любителей и подходит, но это не спортивная техника
А у нас тут спортсмены имеются?!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 30.01.2017, 13:56   #705 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для mansrzv
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Atomic D2 SL
@Lesya_Kl,
Спортсменов нет)
Я просто считаю, что правильная техника - спортивная
А поворот, когда колено внутренней ноги ставит лыжу на кант, а остальное все идет за ней – это «декоративный» карвинг, поворот чисто по радиусу лыжи, без прогиба
ИМХО, для многих может это и подойдет, для тех кто хочет кататься выше среднего уровня, правильными «динамичными» поворотами – вряд ли
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 30.01.2017, 14:35   #706 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lesya_Kl
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Line SickDay Fischer Koa 110 Salomon X-Alp Explore
Цитата:
Коментар від mansrzv Переглянути коментар
@Lesya_Kl,

ИМХО, для многих может это и подойдет, для тех кто хочет кататься выше среднего уровня, правильными «динамичными» поворотами – вряд ли
Что же, что подойдет тем, кто хочет перейти в этот вожделенный класс выше среднего уровня? )))
Просто мне у Гросса (та и у многих слаломистов-спортсменов) явно видится то самое фантомное движение... но я же женщина, у меня воображение хорошее )))
И повторю вопрос тем из немногих выше среднего уровня, кто хорошо владеет правильным динамичным поворотом, - что и как вы делаете с внутренней ногой (колено, стопа) в этих самых прекрасных динамичных поворотах? нет, ну мне и правда интересно
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 30.01.2017, 14:50   #707 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Dobermann
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv

Снаряга: Nordica Dobermann SL Nordica Dobermann EDT 130
Цитата:
Коментар від Lesya_Kl Переглянути коментар
Буду сподіватися, шо то ви так шуткуєте
Ні, я серйозно. І донедавна думав, що це якраз Ви пожартували з тим внутрішнім коліном, початком повороту з внутрішньої ноги, і т.д.
Можливо, мені не дано осягнути Ваш професійний рівень в г/л, але на мою думку, коментуючи попередні відео, можна констатувати наступне:
1. в Гросса внутрішнє коліно там, де воно і повинно бути, на відміну від надмірно випяченого в сторону повороту Харбом;
2. ні Гросс, ні будь-хто з г/л його рівня поворот з внутрішньої ноги не намагається починати - це апріорі неможливо, оскільки аж до моменту перекладки основне навантаження припадає на зовнішню ногу;
3. перекантовка в повітрі не є їх "ціллю". По суті - це технічна помилка. Це, як правило, відбувається після пізнього виходу з різких поворотів (пр. - надто "закрита" траса слалому) при активному розвантаженні/перекладці. На відео з Гросом, крім декількох (31, 38, 46 секунда; цікаво, що всі повороти праві) з 39 поворотів, всі виконано «по снігу». Тому про його «перекантовку в повітрі» це трішки перебор з Вашого боку.
4. вправа під назвою «Супермен» дуже корисна і абсолютно ніяк не пов’язана з тим збоченням по відношенню до внутрішнього коліна, як то показує Харб.

Цитата:
Коментар від Lesya_Kl Переглянути коментар
До речі, а що ви робите із внутрішньою ногою особливо в коротких поворотах?
То само, що і Гросс. І не лише в коротких.



Цитата:
Коментар від Lesya_Kl Переглянути коментар
А у нас тут спортсмены имеются?!
Діючих, напевно немає ...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 30.01.2017, 15:03   #708 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для mansrzv
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Atomic D2 SL
@Lesya_Kl,
Ну, как это вижу я)
Харб говорит, что поворот инициируется коленом внутренней ноги. Валим колено внутрь, за ним идет все остальное автоматом
У Гросса:
Во-первых, он кладет корпус внутрь поворота. У него корпус не идет строго вертикально, а только ноги под телом перекидываются. В повороте видно, что внутреннее плечо ниже внешнего
Потом, он начинает поворот на внешней лыже и кладет в поворот не колено, а бедро! Внешняя нога во фронтальной плоскости прямая (если смотреть спереди или сзади), нет завала колена внутрь поворота.
Разница в том, что у одного поворот начинается внутренней и коленом, у другого – внешней и бедром
Про внутреннюю ногу: да, в повороте с ней надо что то делать. Ее подтягивают назад и валят колено внутрь поворота. Но это не движение, которым начинается поворот, оно вторичное и делается когда мы уже находимся в фазе ведения поворота
Вобщем, так я это понимаю) Могу объяснить свою точку зрения и послушать другую, мне это тоже интересно)
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 30.01.2017, 17:19   #709 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lesya_Kl
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Line SickDay Fischer Koa 110 Salomon X-Alp Explore
Ндаааа, які протилежні висновки можна зробити з однієї невеличкої демонстрації
Чесно кажучи, я те відео Харба з фантомним рухом сприймала ну абсолютно не так, як шановні @Dobermann і @mansrzv. Де там було про повне завантаження внутрішньої ноги?! мабуть я не звернула уваги. Що каже теорія про % ваги на внутрішню ногу? отим процентом внутрішня нога і може почати свою партію в повороті, нє?
А ще мені казали, що "перекантовка в повітрі" (звичайно, то дещо фігуральний вираз, підстрибувати не треба) і швидко зроблений великий кут закантовки - то все в їм'я швидкої зміни траєкторії, тобто в їм'я контрольованої швидкості ... брехали?

Але не зважайте, більше не буду, мій рівень не дозволяє сперечатись з гуру )))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 30.01.2017, 18:48   #710 (посилання)
Lom
анти-лом.
 
Аватар для Lom
 
Зараз: поза форумом
Звідки: www.sif.com.ua

Снаряга: Head Magnum, Salomon 24h
Цитата:
Коментар від Lesya_Kl Переглянути коментар
мій рівень не дозволяє сперечатись з гуру
Уважаемые коллеги, настоятельно рекомендую НЕ верить этой сентенции
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 3 (учасників - 0 , гостей - 3)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Где Вы планируете кататься? Sheridan Опросы 110 01.03.2011 21:22

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000087 (82%)18 (17%)1 (1%)
Yesterday02012661486 (68%)39 (31%)1 (1%)
Month125214170249682637 (62%)1403 (33%)187 (4%)