Гірськолижний форум

Гірськолижний форум (https://extreme.com.ua/forum/forum.php)
-   Кашпировские онлайн (https://extreme.com.ua/forum/34-kashpirovskie-onlain/)
-   -   К: Альбертович (https://extreme.com.ua/forum/kashpirovskie-onlain/1307-albertovich.html)

Fazer Alex 07.03.2013 09:19

Цитата:

Коментар від Lom (Коментар 209877)
есть впечатление что Вы везете тазик - большой, хрустальный и полный

Как мне кажется - эффект закрепощения рук начинается с мертвого зажима палок кистями - на видео палки торчат в стороны неподвижно. Если начать понемногу качать кистью маятник для обозначения укола, то и локти попустит, и плечи при этом не опадут. :pardon:

Prokurat 07.03.2013 10:57

1 На первом видео - поменять лыжи. Лично я бы на таких убился.
2 видео. Закрепощеный корпус, задняя стойка. Вытягивание рук вперед или наклон плечей вперед не дает правильной загрузки лыж. Нужно подавать таз (бедра) вперед
Недостаточная ангуаляции и завал корпуса внутрь поворота. Изгиб в бедре не получится, если не убрать разножку. Бедро как бы находится в запертом положении. На 14 с второго хорошо видно разножку более чем на ботинок.

Albertowych 07.03.2013 12:30

Розножка явно присутня - не заперечую, лижі змінювати не буду вони суперові і явно надійніше чим МФ10
За задню стойку посперечаюсь, так як якби вона була я би точно вбився.

Lom 09.03.2013 01:15

Цитата:

Коментар від Albertowych (Коментар 209879)
Але, куда вже далі вертикальніше робити роботу ніг, якщо я майже на прямих ногах починаю входити в поворот

Перевірив на собі. Вхід на майже прямих ногах - то є нормально, але цілий гігантський поворот на ледь зігнутих - ніц не є файно)). Нє, ну воно іде і повертає... але якось нестійко. Зникає ефект втиснення організму в дугу відцентровою силою, ведення повороту нестабільне, частина зусиль і уваги губиться на поперечну рівновагу, збільшуються шанси поїхати на внутрішній і по тому потужно загриміти)) Альбертович, щиро Вас прошу - сідайте значно нижче, в ногах правди немає:)

Albertowych 09.03.2013 22:56

Ок, намовив, буду старатись сісти нижче і підтягнути внутрішню ногу під себе для зменшення розножки.
Вже давно намагаюсь лягти нижче в поаороті, вле не знаю чому - не вдається :(

NBSerG 10.03.2013 22:57

ну конечно мое мнение имеет авторитет ниже плинтуса из за блейдов и отсутствия палок..
но 1е что бросается в глаза это зажатость..
Расслабьтесь и получайте удовольствие... чем более вы расслабленны тем легче выполнить любое движение

Prokurat 11.03.2013 11:28

Цитата:

Коментар від Albertowych (Коментар 209951)
Розножка явно присутня - не заперечую, лижі змінювати не буду вони суперові і явно надійніше чим МФ10
За задню стойку посперечаюсь, так як якби вона була я би точно вбився.

Не буду спорить
http://img-fotki.yandex.ru/get/5636/..._8a474de4_orig

Albertowych 11.03.2013 14:35

Цитата:

Коментар від Prokurat (Коментар 210503)

Хіба це задня стойка?
прошу звернути увагу на коліно правої ноги і провести уявний перпендикуляр до лижі.
Тільки за рахунок того що не підтягнув ліву ногу, складається враження про задню стойку, але внутрішня нога не навантажена.
От над цим мені і треба працювати.

Lom 11.03.2013 15:35

По большому счету, ничего особо страшного в моментах подседа нет, на этом целый авальман построен)) При перекантовке заднюю стойку можем наблюдать и у великих спортсменов современности. Определить визуально заднюю стойку при сильно согнутых коленках вообще не очень реально. Ну кроме, откровенного зависания на пятках))

Да, методика жестко регламентирует именно переднюю стойку. Но, имхо это делается для обучения, гипертрофировано, чтобы даже намека для сидения на унитазе не возникало)) К примеру, вчера в ливень, на обледеневшем склоне с мягкими кучами снежно-ледовой крошки, очень гут было ходить резаные длинные дуги именно в центральной равновесной стойке. Начало поворота понятно что с носка, но ведение дуги было более комфортным при равномерном распределении носок/пятка. Дугу держит, кучи прошибает или облизывает, в коленки не стучит. Имхо, на том уровне катания, который демонстрирует Альбертович, хорошо бы вообще не трогать понятия "передняя и прочая стойка". Вместо стоек поработать над свободным перемещением ЦТ вдоль лыж, выбором того продольного баланса, который оптимален по склону/скорости/типу поворотов. Думаю, оно заодно и попустит закрепощенность, которой страдают очень многие выпускники правильных школ. Где-то так))

P.S.
Цитата:

Коментар від Albertowych (Коментар 210271)
Вже давно намагаюсь лягти нижче в поаороті, вле не знаю чому - не вдається

І не вдасться, якщо будете саме лягати. Треба сідати, а не лягати, лягне воно само)), тою самою відцентровою силою. Якщо будете лягати власною силою з майже прямих ніг - є тілько два варіанти: або будете далеко волочити за собою зовнішню ногу, щоб не впасти всередину повороту, або поїдете на внутрішній і точно впадете. Не рекомендую))

Albertowych 26.03.2013 10:54

Під чутким керівництвом - YouTube
старався виконувати всі побажання, навіть спочатку їхав з компенсацією але оператор заборонив.

A888 26.03.2013 15:24

Витя, сделай проще выражение лица:), шею с головой ломаешь в поворотах сильно. Корпус надо держать вертикально, а не голову, руки чуть шире и ниже.

Есть такое чувство, что твоя разножка от захода в поворот на внутренней. Попробуй без лыж принять такую стойку, с таким положением ног. Без большей опоры на переднюю стоять не сможешь. Имхо.

Albertowych 26.03.2013 15:56

Внутрішня зовсім не навантажена :( цього разу не попалось тоді коли я ноги вужче тримав і нижче сідав, мене оператор з пантелику збив, я хотів катнути компенсацію від верху до низу а він кроліком почав обзивати.
Чи то в політику пора йти?
На кого він це натякав?

Lom 27.03.2013 16:41

Альбертович, тяжко вибачайте, але існує дві принципові різниці: поворот на гірських лижах і легенька зміна напрямку :) Таже там було неміряно місця і невелика густота населення, чому би не пальнути широкі неймовірно гарні дуги на пів-ширини схилу якщо не більше? Тоді би шановне товариство побачило і сказало чисту правду: о! Фази розгрузки/загрузки виражені, вертикальна робота існує, закрєпощонность зникла як березень в цьому році, закантовка так як сі належить... А так зрозуміло тілько два: техніка дійсно є, тазіка нема. Пардон... :)

Напевне, є зміст починати/закінчувати поворот тоді, коли лижа йде майже поперек схилу. Загружати носок/кант треба протягом всього повороту, а не тілько на початку. Тоді Ваш потужний Магфаер намалює дугу правильного радіусу. Інакше починається 50-метрова дуга, коли швидкість росте - різко обривається і зачинається наступник огризок)) Щоби було легше і файніше - коліна повинні згинатись з набагато більшою амплітудою.

А взагалі - нормально. Є коло чого почати працювати :)

Albertowych 27.03.2013 16:53

Ну нарешті дочекався.
Дякую.
При наступному заїзді вальну дугу на всю ширину. :friends:

Lom 27.03.2013 17:13

Албертович, я тут ще трохи подумав... Рекомендував би Вам трохи погратися в варіята, то не є ганебно )) :
1. Червоний схил
2. Їзда по траверсу, повільно, основна стійка
3. Розвертаємо корпус разом з руками вниз по лінії спаду схилу, зависаємо на носочках лиж. Має бути ефект, що п’ятка виймається з мештів.
4. Тупо чекаємо. Лижі самі розвернуться вниз по лінії спаду. Не помагати, не заважати! Лижі самі знають куди і як, вони не дурно такі гроші вартують :)
5. Лижі поїхали прямо вниз. Стоять! Не рвати зразу в поворот! Дати трохи часу і відстані, щоби набралась відповідна швидкість, і плавно, м’яко зачинаєм кантувати і одночасно згинати коліна. Не сідаємо на дупу! Лижа пише дугу і виходить знову на траверс. Не губимо нагрузку на носок протягом всієї дуги! Плавно розгинаємо коліна... і див. п.1.

Так, то є декор в чистому вигляді. Але дуже добре дає м’язам і спинному мозку зрозуміти, що від них газда хоче.


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:53.