Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Кашпировские онлайн > К: Yurik_7_
Кашпировские онлайн ставим технику по фотографии и видео :)


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 18.03.2009, 16:55   #1 (посилання)
Будущий прорайдер
 
Аватар для Yurik_7_
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Тернопіль

Снаряга: -/ K2 Active flex exotech
Yurik_7_

Рішився я виставити свої фото і відео, лижна кар"єра моя тільки починається. Ви будете перші хто буде коментувати мою їзду, послугами інструктора ніколи не користувався, на другий сезон хочу попасти в школу до п.Чеслава. Виставляю фото і відео вам на аналіз так як планую ще в цьому сезоні покатати, і щоб каталка не пройшла даремно хочу виправляти помилки, яких в мене багато...
Мініатюри додатків
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_1721.jpg
Переглядів: 144
Розмір:  123,9 КБ
ID:	1045  Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_1727.jpg
Переглядів: 145
Розмір:  139,8 КБ
ID:	1046  Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_1729.jpg
Переглядів: 152
Розмір:  118,9 КБ
ID:	1047  
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 19.03.2009, 00:39   #2 (посилання)
dem
Глух и нем
 
Аватар для dem
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Trostian.com - Kieff

Снаряга: ДженЯз, Элан Вертига
Я не спец в лыжах, но на мой абсолютно непрофесиональный взгляд отсутствует работа палками. Они просто болтаются на вытянутых руках. Подозреваю, шо или, палками, нужно периодически делать уколы
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 19.03.2009, 08:41   #3 (посилання)
безстатусный
 
Аватар для DeepSilent
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Мукачево-Ужгород

Снаряга: Elan gsx race 182. Fischer RX Fire 165 2007, Kellys Wandall, Santa Cruz v10
Палки очень высоко держишь и практически на вытянутых руках - это плохо. руки согни в локтях и опясти на 15-20 см ниже. Ты в каждом повороте приседаешь, этого делать не надо и не видно слом тела в бедре. попробуй дольше затягивать дуги в повороте что б ощутить закантовку, а то у тебя поворот начинается смазано со сносом пяток как мне показалось.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 19.03.2009, 09:10   #4 (посилання)
Будущий прорайдер
 
Аватар для Yurik_7_
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Тернопіль

Снаряга: -/ K2 Active flex exotech
Ок, рукі і справді в мене погано, я коли їздив раніше то руки були більш зігнуті і прижаті до тіла і я тоді чомусь сильно нагінався вперед, а тепер коли рукі переді мною я перестав нагінатись вперед. Буду пробувати робити більші дугі, побачим що з цього вийде, а зі сносом не показалось так проскакує.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 07.04.2009, 22:03   #5 (посилання)
Будущий прорайдер
 
Аватар для Yurik_7_
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Тернопіль

Снаряга: -/ K2 Active flex exotech
Ще відео

Ось я відкатав свій останній день в цьому сезоні. Закидаю відео з останньої каталкі, шкода фоток не получилось. Сам бачу по відео, що треба відкладати гроші на школу, хоча результатом я довольний так як ніхто крім "http://extreme.com.ua" зі мною не займався , тут я шукав всі відповіді на свої питання.

  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Головна  Новi  Вгору 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today00545 (63%)3 (38%)6 (5%)
Yesterday1313946583 (60%)47 (34%)9 (6%)
Month104774585257172801 (61%)1611 (35%)178 (4%)