Гірськолижний форум

Гірськолижний форум (https://extreme.com.ua/forum/forum.php)
-   Коммерческие туры (https://extreme.com.ua/forum/120-kommercheskie-tury/)
-   -   Доломиты-декабрь, февраль, март (https://extreme.com.ua/forum/kommercheskie-tury/13436-dolomity-dekabr-fevral-mart.html)

Fazer Alex 09.12.2021 12:36

@Skyclub, Сань, честно, перед вопросом пару раз прочел, но только теперь понял что там вкладки разворачиваются. Пробачай.

Skyclub 09.12.2021 14:22

Цитата:

Коментар від adrem (Коментар 415235)
@Skyclub
Второй вопрос гораздо проще , куда в доломиты мы поедем?

Таки да, совсем просто! Мы живем в Позза ди Фасса, каждый день начинаем каталку в Канацеях. Это уже на Селла Ронде, там же и заканчиваем, это 20 мин от дома.
Можно начинать в Буффаре -это 5 мин езды от дома, и оттуда по хребтам прикольный маршрут, ведущий через Альбу на Селла Ронду. Можно там заканчивать.
Один день -вылазка на Мармоладу , один на ла Лонгу-это все по Сенлла Ронде, на лыжах.
Один день можем съездить в Кортину Дампеццо, можно в день выезда домой, это логично
Сразу отвечаю на возможный вопрос про Кронплац. После каталки по трассам на Селла Ронде - всякие Сассолунги, Вальгардены, Араббы -на Кронплац ехать такая себе идея. Скукотища там и однообразие. Это хорошее место, если привык сидеть на одном склоне - для тусовки и лыжной школы между вешек, а красотой оно не поражает и людей на трассах много, и вообще там очень людно

Кортина тоже сильно в стороне, но там невероятно красиво и в хорошую погоду хорошо пойдет, как вишенка на торте :good:

Skyclub 09.12.2021 20:33

Осталось 6 мест

Skyclub 15.12.2021 11:40

На 14-23 января осталось 5 мест

Sumrok 15.12.2021 19:02

Саша, что-то не прёт! Италия запретила въезд гражданам Украины из-за COVID-19

Skyclub 15.12.2021 19:29

Все больше похоже на правду. Ни разу не удивился. Перенесем в Австрию :)))))))))), может к весне их попустит...

Skyclub 30.08.2022 11:28

Шановне панство!
Я забронив наше постійне житло на Селла Ронді на 10-17 грудня, недорого. Зазвичай у ці дати вже майже все крутиться, може якісь неважливі схили будуть неготові, але це справжній зимовий сніг по низьким цінам у казкових Доломітах
Зараз маю 2 вільних місця. Якщо треба, то можна добронити житло. Потім ціни на житло-космос.
Я поїду з Німеччини, легковою або бусом., залежно від того, скільки людей буде.

Логістіика така - до Катовіце потяг, автобус, з Катовіце дуже дешевий переліт у Дортмунд, там я забираю. Або, щоб ближче, самостійно у Мемінген, Мюнхен-звідти можу забрати. Ближче за все Венеція, але звідти самостійно.
Живемо у Позза ді Фасса, це майже Канацеі.

Якщо ви катаєте не крутіше за мене, то це тур з навчанням під час каталки.

Якщо хтось має бажання похейтити, то дуже прошу цього не робити, ми нормально поволонтерили на початку війни(біля 30 волонтерських рейсів нашими бусами), а зараз донатимо.

Подробиці по логістиці можем обговорювати тут, подробиці по цінах - дуже прошу у приватні, бо там багато нюансів.

Sheridan 30.08.2022 11:38

@Skyclub, чудова українська, бро. Вдалого сезону!

Skyclub 03.11.2022 13:36

Зараз багато претенденток, що ніяк не можуть прийняти рішення 🙂 . Додаткове житло нам притримають 2 дні. Не прогавте 🙂

Skyclub 08.11.2022 12:35

Лишилось 2 місця у тримісному номері(з симпатичною пані фітнес-тренером )на 10-17 грудня, 250 ойро з людини(житло), зараз нас 7. Безкоштовне навчання у групі.

Вже навіть нашкреблось на черговий донат хлопцям на нуль, вони успішно працюють з дронами. Це не у загадковий фонд з купою посередників, а безпосередньо дуже порядній людині, яку я знаю багато років.

У січнї я вже точно їду до Томаса Марніца на школу на технічний курс, маю надію, що у лютому-березні зможу поділитися з громадою тайнами піонерськіми :slalom:

Хто хоче у Доломіти на лютий-березень, щоб вийшло дешевше, треба забронювати житло заздалегідь, я буду бронювати Доломіти напряму налом до 15 грудня.
Ціна на лютий -березень залежить від розміщення, багато нюансів - все це у приват.
Дешеві літачки на Венецію.

Канацеї-дивіться панораму Бельведера, це наш старт-фініш кожного дня, і вже зараз маємо трохи снігу, а попереду місяць та 100% осніження 🙂

Webcams Val di Fassa | Dolomiti Superski | Dolomiti Superski


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:12.