Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты Украины > Красия > Красия жильё 2011
Красия отзывы, жильё, трансфер, цены


Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 25.01.2011, 13:45   #21 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Вадик
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львов

Снаряга: прокатные :)
так перезвоните и все узнаете!!!!
  Share with Facebook
Старий 25.01.2011, 15:02   #22 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Gojko
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Atomic RT TI 130. Atomic FIS D2 GS 2013, Atomic FIS SL 2016 Atomic Redster S9 2019
Цитата:
Коментар від OldSem Переглянути коментар
Все такие скромные, или хитрые. Местов куча, а цен ни одной... И на сайте Красии, то же самое.
Не хитрые и не скромные.Просто вопросов больше чем ответов.
Когда едете?Сколько вас?На какой срок?На какой сервис рассчитываете?Много водки пьете??
Все вышеперечисленые моменты сильно влияют на цену.Звоните,распрашивайте!В конце-концов это для вас же лучше - после живого общения с хозяевами получите гораздо больше представления о будущем месте проживания.Нюансов много!
  Share with Facebook
Старий 01.02.2011, 23:59   #23 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Вадик
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львов

Снаряга: прокатные :)
Сдается Домик в Карпатах на г.Красии
Отличный теплый дом, для небольшой компании, который находится возле кресельного подъемника №2
Достойное проживание за доступную цену.
тел: +380673716302 Борис
Фото тут https://picasaweb.google.com/MelonGS...at=directlink#
  Share with Facebook
Старий 26.02.2011, 23:16   #24 (посилання)
Новичок
 
Аватар для kassandra
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: прокатные :)
Все на Красії просто супер! І гора, і сніжок, і підйомники, і траса. Постарались і матінка природа і власники. Прям Центр Європи!
... поки не стикнешся з некомпетентністю, нечесністю і хамством персоналу...
Ми не брали абонементів поскільки не планували бути там довго. До кінця по сумі вийшло на одне, АЛЕ довелось багато спілкуватись з касирами. Спочатку нам запропонували користуватись однією карточкою, покласти на неї всю суму. Нема питань. При кожному наступному приході в касу з проханням покласти на карточку енну суму з нас намагались здерти ще 10 грн. Просте питання "а за що?" ставило суму на місце. Цікаво, скільки людей за день не перепитають, не звернуть уваги і заплатять?
А останній прихід у кассу - то був справжній цирк. Нашу карточку чудовим образом перетворили на абонемент на 1 людину на цілий день. (до початку дії післяобідніх абонементів залишалось 15 хв, біля каси вже вишикувалась черга за ними). Чоловік пройшов, а я ... мусіла повернутись у кассу з проханням замінити карточку на звичайну, з грошима. Касирша заявила що нічого зробити не може, що робити мені - не знає і що я намагаюсь відібрати гроші у її дітей. Я попросила покликати начальника. Намалювались 2 мужика, які хором розказували мені шо я постраждала ізза власної тупості, бо не сказала "дайте 6 підйомів", а попросила поставити на карточку 150 грн, а "це не банк і касирша фрази поставити гроші на карточку не розуміє". Добре, касирша - Еллочка Людоєдка, це вияснили. Що робити далі? Далі вони мені сказали що я отримала річ набагато кращу ніж хотіла, і якщо ми хочемо кататись двоє то я можу придбати ще 1 таку карточку (150 грн), або на кожному підйомі чекати 9 хвилин поки система пропустить наступного разу. Звичайно цей варіант мені не підійшов. Тоді "начальник" запропонував віддати цю карточку за 100 грн і купити те що мені треба. Тобто доплатити ще 35 грн. Вобщем сварились ми хвилин 20, касирша декілька разів з усієї дурі хлопнула на мене вікном, потім вони довго радились і нарешті віддали мені мою карточку з 125 гривнями на рахунку.
Дуже шкода що всі старання організаторів розбиваються об безвідповідальність персоналу, це біда всіх пострадянських країн. Я обовязково приїду туди ще, бо так усе - супер, і куплю абонемент навіть якщо піднімусь лиш 1 раз, просто щоб по мінімуму мати справ з персоналом, я буду знати що це є плата за те щоб некомпетентність і хамство не зіпсували мені відпочинок.
  Share with Facebook
Зачинена тема Головна  Новi  Вгору 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Красия сезон 2011 Gorec Красия 506 03.07.2011 22:08
Events: Pringles Xtreme Freeride Cup 2011 Sheridan Events: made in Ukraine 118 28.04.2011 10:32
Красия: общие данные Sheridan Красия 0 01.09.2010 16:36
Красия сезон 2010 Sheridan Красия 562 31.05.2010 20:06
Красия жильё 2010 Karaman Красия 105 12.03.2010 15:16

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today03309629 (78%)7 (19%)1 (3%)
Yesterday02712878971 (55%)50 (39%)7 (5%)
Month94874357245632689 (62%)1475 (34%)190 (4%)