Гірськолижний форум

Гірськолижний форум (https://extreme.com.ua/forum/forum.php)
-   Мастерская (https://extreme.com.ua/forum/48-masterskaya/)
-   -   Поломки и ремонт кантов (https://extreme.com.ua/forum/masterskaya/6751-polomki-i-remont-kantov.html)

Андрій 29.12.2023 16:29

У темі 2 додатків
Вкладення 47289

Вкладення 47290
Привіт. Підкажіть чи можливо відремонтувати кант якщо він вже вилазить вбік, чи це вже лижі на паркан?

Kirill 29.12.2023 17:05

@Андрій, це вже труп

Masik 29.12.2023 17:11

Гіпотетично можливо, але не в цьому випадку (занадто багато ржі на внутрішньому канті). Що з ними робили що з середини кант гірший ніж зовні?

Kirill 29.12.2023 17:15

@Masik, тримали в гаражі і іржа пішла під скользяк )

Андрій 29.12.2023 23:21

Цитата:

Коментар від Masik (Коментар 420458)
Гіпотетично можливо, але не в цьому випадку (занадто багато ржі на внутрішньому канті). Що з ними робили що з середини кант гірший ніж зовні?

3 роки лежали в такому стані. Тому й іржа пішла. Тут я згоден що це вже труп, бо навіть якщо заклеїти то не факт що на довго вистачить. Просто цікаво чи взагалі хтось такі поломки робив і чи воно потім їздило.

Masik 29.12.2023 23:26

@Андрій, То не є проблема зробити вибитий кант по свіжому, в даному випадку нереально ржу вичистити тому нема сенсу робити, тримати не буде. Кожен випадок індивідуальний, багато що можна реанімувати, а лижа береться на ногу щоб кант був зовнішнім і катаєш далі без проблем.

Виктор 30.12.2023 19:01

Цитата:

Коментар від Андрій (Коментар 420455)
Вкладення 47289

Вкладення 47290
Привіт. Підкажіть чи можливо відремонтувати кант якщо він вже вилазить вбік, чи це вже лижі на паркан?

Армадки на паркан то таке. Якщо є барато часу і натхнення то колись щось схоже лікували в Скіренталі. Але без 100 гарантії. Але то було дуже давно. теоретично то можливо. Технічно теж але на яку кількість спусків то питання. Хоча для трассового катання вистачало. В свій час ремонтували багато такого на Єланах коли вони почали ставити монолітний кант.
Хоча да іржі таки забагато.

Kirill 30.12.2023 19:09

@Виктор, стосовно цієї лижі, то щось зі світу фантастики, мені було би дуже цікаво подивитись як це було зроблено)

Korben Dallas 30.12.2023 20:07

Теж мені проблема...))
Valeriy Tregub on Instagram: "Last dance with Solomon X Race ?? Трохи навіть сумно...моя перша своя лижа, з нею я став тим, ким зараз є. Вона пам'ятає мій старт як і?

Андрій 30.12.2023 22:28

Цитата:

Коментар від Kirill (Коментар 420471)
@Виктор, стосовно цієї лижі, то щось зі світу фантастики, мені було би дуже цікаво подивитись як це було зроблено)

Кант виліз якось сам, навіть не зауважив коли саме. Але справа в тому, що ті лижі відкатали дуже великий пробіг і то не по трасі в плузі, самі розумієте. Десь сезонів 5 по 60-80 днів в кожному. Зараз є нова модель в протесті, була принаймні. Тільки купляти нема сенсу бо ситуація в країні не дозволить кататись повноцінно, тому якщо взагалі вийде покататись, то ще є інша пара JJ. А ці хай лежать як нагадування про вільне життя.


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:19.