Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Summertime > МТБ территория > MTB: Bukovel Bike Park
МТБ территория двухколёсный адреналин


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 29.05.2012, 17:32   #11 (посилання)
Райдер-Байкер
 
Аватар для jurabike
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ивано-Франковск

Снаряга: ARMADA JJ + Full Tilt StMr.
Цитата:
Коментар від Rain Переглянути коментар
Думаю, есть смысл туда поехать уже после открытия, чтобы катнуть по всем трассам. Их же закроют под соревы, так ведь?
трасу на якій будуть проходити змагання та примикаючу до неї будуть закривати лише два рази. Суто на кваліфікацію та саму гонку. Увесь остальний час траси будуть відкриті для катання.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 07.06.2012, 11:34   #12 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Dimitry
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород / Львов

Снаряга: LightBoardCorp RAM 07, Elan rcg race 06, Icelantic Gypsy 180 2012 vs Marker Baron, Focus Black For
Со Львова кто-то собирается ехать? Если да, то как добираться будете?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 07.06.2012, 11:57   #13 (посилання)
extreme.com.ua
 
Аватар для Rain
 
Зараз: поза форумом
Звідки: extreme.com.ua

Снаряга: вдома
Да, собираемся. Правда не на само открытие, а после, чтобы народу не так много было.
Добираться - пока хз, может быть на авто, а может бус орендуем - смотря сколько будет желающих.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 07.06.2012, 12:14   #14 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Dimitry
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород / Львов

Снаряга: LightBoardCorp RAM 07, Elan rcg race 06, Icelantic Gypsy 180 2012 vs Marker Baron, Focus Black For
Ну меня собственно интересует 16-17 июня. Есть стойкое желание принять участие в соревнованиях.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 18.06.2012, 09:36   #15 (посилання)
Райдер-Байкер
 
Аватар для jurabike
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ивано-Франковск

Снаряга: ARMADA JJ + Full Tilt StMr.
Уїкенд провів на курорті. Мій магазин виступив партнером Bukovel Open Seasons по даунхілу та фан-джампінгу ( стрибки на велосипедах в озеро). Приїхали ми в Буковель ще в пятницю. Нас розселили в двокімнатні ЛЮКСномери які значнео розширили мою уяву про комфорт .




В ванній кімнаті було навіть джакузі, та не знайшлось на нього часу. Вечором сіли в Бугелі дивитись футбол .




і хоч як ми не вболівали за нашу команду, та це їй не допомогло ((.

Лижна школа придбала сучасну електронну систему обліку часу.



В суботу на кваліфікаціі вона доста потріпала нерви нам та райдерам, потужні раціі збивали сигнал. Та в неділю ми внесли зміни в нашу роботу і все пройшло без збоїв.

На старті райдерам було створено комфортні умови , стартові ворота накрили палаткою, згорів лише я )).








Імена переможців ні для кого не стали несподіванкою, виграли дуже швидкі райдери. Радий був бачити на подіумі Олега Чміля з Івано-Франківська.
Виграв для себе гонку і пятирічний Коля Логінов з Хуста. Він пройшов трасу за 18 хвилин.




До речі , про трасу. Хоча траса для багатьох райдерів була досить знайомою, і про неї часто говорять як про досить просту ,та було декілька зходів зза травм та поломок байків. Не фінішував зза травми коліна і Артем Макаренко за якого ми також всі вболівали.

Більше фотографій не маю, бо був увесь в роботі, та бачив та гонці багато фотографів з великими обєктивами. Чекаєм від них красиві знімки.

пи.си . Про байк-парк
поки я випускав на старті радерів , то майже всі райдери про щось питали. Найчастіше питали :
- коли запустять парк на 5-ці ?
- де канадський парк ( той шо на 5-ці) ?
- етап Кубка України буде на 5-ці?
- коли будуватимуть нові траси на 2-ці?
- чи можуть запустити парк на 5-ці хоча би на час проведення Етапу кубка україни ?

ну якось так.

пи.си. ще раз
Є вже анонс двох наступних івентів :
1) CUBE DAY 14-15 липня з концепцією сімейного відпочинку.
2) Етап Кубка України по даунхілу 10 серпня.

чекаєм всіх на ці івенти .

літній сезон на буковелі відкрито !.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 18.06.2012, 10:03   #16 (посилання)
extreme.com.ua
 
Аватар для Rain
 
Зараз: поза форумом
Звідки: extreme.com.ua

Снаряга: вдома
Юра, а скільки там зараз є трас усього?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 18.06.2012, 11:15   #17 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Dimitry
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород / Львов

Снаряга: LightBoardCorp RAM 07, Elan rcg race 06, Icelantic Gypsy 180 2012 vs Marker Baron, Focus Black For
Цитата:
Коментар від Rain Переглянути коментар
Юра, а скільки там зараз є трас усього?
Я конечно не Юра, но мы катали в субботу и воскресенье. Из того что работало, это только 2А подъемник, соответственно трасса только со второго подъемника. Мы катали своим ходом трассы с 5-го подъемника.
Все трассы с 5-го пока не готовы, на них есть завалы, на черной в начале упало дерево и поломало мостик, на красных тоже есть завалы. Их пока не чистили и не приводили в порядок. Соответственно 5-й как написал Юра не работал пока.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 18.06.2012, 13:54   #18 (посилання)
Райдер-Байкер
 
Аватар для jurabike
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ивано-Франковск

Снаряга: ARMADA JJ + Full Tilt StMr.
Цитата:
Коментар від Rain Переглянути коментар
Юра, а скільки там зараз є трас усього?
є три траси на 5 , дві з них робив Том Прочашек з Гравіті Лоджік. А одну робили буковельці екскаватором.

І є три траси на 2 , дві ДХ-шні робили кримчани з Фракшен, а одну оглядову буковельці. Після зими відновили тільки чорну по якій проводили гонку. Червону я не їздив та кажуть що вона не "попливла". Оглядову перековиряли корови які там пасуться.
Траси на 5 не відновлюють, підйомник не вмикають - невигідно. Нові траси на 2 теж не копають, хоча і обіцяли. Чому ? Не знаю...

Хоча згадуючи фейсбучні двіженія з позатрасовим катанням на Буковелі я би пропонував підняти в мережі інтерес до цих питань. Можливо , що все зрушиться з мертвої точки. особисто я думаю що Етап Кубка України треба проводити на 5 , наприклад, на екскаваторці. Одного мене не почують )))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 02.07.2012, 10:17   #19 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: на форумі
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Ничо так...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 02.07.2012, 12:02   #20 (посилання)
Новичок
 
Аватар для tda1557
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львов

Снаряга: своя доска
ставьте лайк на коммент кто согласен
"сподіваюсь що курорт нарешті зверне увагу на початківців! ставте лайк хто за синю трасу!"

Pinnwand-Fotos | Facebook
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Украинские горнолыжные соревнования 2012 slavič FIS территория 83 21.11.2012 14:43
Events: Bukovel Sunny Days II. 18-24 марта 2012 waterboy Events: made in Ukraine 43 10.04.2012 14:28
MTB: Календар закордонних івентів 2012 jurabike МТБ территория 3 17.02.2012 08:39
Events: Bukovel Grand Bike Fest Sheridan Events: made in Ukraine 12 26.09.2011 16:15
Events: Bukovel DH соревы Bukovel BikeParK Events: made in Ukraine 13 24.06.2011 08:50

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today010089 (76%)28 (24%)1 (1%)
Yesterday11014551185 (59%)60 (41%)2 (1%)
Month52705312214182988 (56%)2191 (41%)187 (3%)