Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Разговоры обо всём > Наша жизнь вне Форума > Колиба
Наша жизнь вне Форума любые темы и идеи


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 26.08.2018, 20:39   #3171 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Masik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Станіславів

Снаряга: Volkl Racetiger GS (185), Racetiger SL (170)
Тут діло не віри, а знань . Якщо Вам цікаво то погортайте сайти виробників парафінів там є відповіді на багато питань. А прийшов я до цього всього бо одного разу заїхав на сніг що пушка настріляла в якої були проблеми з розпиленням і разом з снігом вона ще й водою поливала, то лижі залишились на місці а я полетів по інерції вперед і товариш мій один в один повторив цей політ, боляче було кункретно з моїми 110 кг і 2 м зросту. Так от не захотілось мені цей кульбіт повторювати ще раз от і задався питанням, а що то було? Потім був перший професійний сервіс - взагалі прозрів, лижі як підмінили. Мав час та натхнення почав вдаватись в деталі, не тільки гортаючи сторінки сайтів, а й ручками мацаючи це все, навчаючись у скіменів як наших так і не наших, зробивши не 100 і не 1000 пар лиж та бордів, до речі продовжую процес навчання експериментую як на собі так і на друзях от ділюсь з снігозалежною громадою. А питання віри то якби трошки інша парафія.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 27.08.2018, 11:23   #3172 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для holodok
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Кировоград

Снаряга: HEAD Integrale 007 170 .2014
Цитата:
Коментар від Masik Переглянути коментар
.....
Суть обробки парафіном снаряду (як лиж так і бордів) в тому щоб він не «прилипав» до снігу. Адже при спуску ваш снаряд їде не по снігу, а по тонкому шарі води який утворюється між ним і снігом

...... А прийшов я до цього всього бо одного разу заїхав на сніг що пушка настріляла в якої були проблеми з розпиленням і разом з снігом вона ще й ВОДОЮ ПОЛИВАЛА, то лижі залишились на місці а я полетів по інерції вперед і товариш мій один в один повторив цей політ, боляче було кункретно з моїми 110 кг і 2 м зросту. Так от не захотілось мені цей кульбіт повторювати ще раз от і задався питанням, а що то було? .
Я запутался.. так едит по воде или по воде не едит?
Использование парафина как и любых других смазок для улучшения скольжения лыжной поверхности было актуально до тех пор пока лыжи были деревянными. Скользящая поверхность из полиэтилена не нуждается в дополнительной смазке. К непропарафиненой лыже снег точно так же не прилипает как и обработанной.Снег может цепляться к поврежденной поверхности по причине очень большой шероховатости или к очень теплой -например вы поставили скользком к солнышку пока сами чаёк с пончиком погоняли,а затем сразу их в пудру . Но здесь будет иметь место примораживание талой воды .тут все четко и понятно в соответствии со вторым законом термодинамики.
С не говорю о том, что лыжу не нужно обслуживать.Проциклёваная поверхность однозначно принесёт намного больше положительных эмоций и моментов в катании. И если есть желание подымить парафинчиком и пообщаться с сотоварищами я только ЗА.
Тут главное не испортить...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
:) igrus + A888
Старий 27.08.2018, 11:39   #3173 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
Если находится в день несколько часов на снеге и этих дней в сезон до 10 ти, то и правду не стоит заморачиватся с обслуживанием парафинами скользяка лыж
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 27.08.2018, 14:19   #3174 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Masik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Станіславів

Снаряга: Volkl Racetiger GS (185), Racetiger SL (170)
Щоб пояснити все й повністю треба лекцію цілу провести. Вряд чи мені до снаги стільки писати, а Всім то вичитувати. Коротко - сухий снаряд по воді не поїде бо прилипне, незалежно чи дерево чи сучасна база, ось тому я й навернувся . Коли нанесено парафін правильно, а потім відцикльована і відполірована гарно база, то капаючи воду на поверхню вона буде не мочити базу а кататись як кульки ртуті . Ось так ви можете перевіряти свою снарягу після сервісу. Бо варіант залишення парафіну на снаряді з фразою «за пару спусків само відпаде» повірте то не сервіс і для покращення катання вам не допоможе. Завдання парафіну крім покращення ковзання ще є й захист бази від пересихання та від «опіку» ковзаючої поверхні ( це стан коли база стає сивою і кошлатою ).
Про частоту нанесення, виключно для моїх ТТХ ( 2 метр зросту і 110 кг) то на Буці я вбиваю парфін з лиж за 2-3 дні, в Грузії мені хватає парафіну до тижня. Так лижі їдуть і після цього терміну але питання в тому як?. Чому така різниця? Штучний сніг набагато абразивніший ніж природній, а плюс ваші ттх от і маєте умовну формулу як часто парафінити чи не парафінити .
Тут вибір за кожним, одні вивчають питання, другі вірять більш досвідченішим, ну і ті які на все мають свою власну унікальну думку, але від цього істина не зміниться.
Як вже писав вище пан igrus витратити більше тисячі у.о. на снарягу, пару тис на поїздку і скіпас, зажати 10-15 у.о. на сервіс, м’яко кажучи не мудро (Імхо).
На цьому дозвольте закінчити і відкланятись.

Востаннє редагував Masik: 27.08.2018 о 18:45.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 27.08.2018, 20:20   #3175 (посилання)
Bukovel Skischool
 
Аватар для Korben Dallas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Salomon X-Race SW/165 2017 Atomic Hawx Ultra 110
А я просто постою тут...покурю Доречі,а якщо лижі обробити якимось гідрофобним засобом,а не парафіном...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 27.08.2018, 20:36   #3176 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igor_Ka
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Харьков

Снаряга: K2 Force 2011/12
Цитата:
Коментар від Валерій Трегуб Переглянути коментар
А я просто постою тут...покурю Доречі,а якщо лижі обробити якимось гідрофобним засобом,а не парафіном...
Кажется мне, что значительно дороже, а сотрется быстрее, и не решит вопрос с царапинами.

ЗЫ А взгляды прохожих в апреле, уже забывших как выглядит снег, когда ты достаешь из машины лыжи и несешь их в скисервис на консервацию, а в ноябре ...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 27.08.2018, 20:46   #3177 (посилання)
Bukovel Skischool
 
Аватар для Korben Dallas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Salomon X-Race SW/165 2017 Atomic Hawx Ultra 110
@igor_Ka ,главное - без чехла,а то ещё подумают что музыкант...))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 27.08.2018, 21:02   #3178 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
Цитата:
Коментар від Валерій Трегуб Переглянути коментар
А я просто постою тут...покурю Доречі,а якщо лижі обробити якимось гідрофобним засобом,а не парафіном...
Добавь в парафин серебрянку....
Будет ехать даже по болоту
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 27.08.2018, 21:13   #3179 (посилання)
Bukovel Skischool
 
Аватар для Korben Dallas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Salomon X-Race SW/165 2017 Atomic Hawx Ultra 110
@igrus ,серебрянку прямо в лак добавить?...)))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
:) A888
Старий 27.08.2018, 21:23   #3180 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
В давние времена была страсть более быстрее катать, вот и экспериментировать приходилось, так как ускорители дорого стоили
а GPS приемники только входили в моду)))

Прикинь, даже графит добавляли...
Лыжи просто уезжали из-под наездника )))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 2 (учасників - 0 , гостей - 2)
 

Ваші права у розділі

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today05269622 (63%)13 (37%)1 (1%)
Yesterday02012661486 (68%)39 (31%)1 (1%)
Month125264202250642658 (62%)1417 (33%)187 (4%)