Гірськолижний форум

Гірськолижний форум (https://extreme.com.ua/forum/forum.php)
-   Наша жизнь вне Форума (https://extreme.com.ua/forum/7-nasha-zhizn-vne-foruma/)
-   -   Отличные лоты. Суперпредложения (https://extreme.com.ua/forum/nasha-zhizn-vne-foruma/9563-otlichnye-loty-superpredlozheniya.html)

Stubborn 30.11.2018 22:18

Цитата:

Коментар від Джигит (Коментар 334633)
@Stubborn, ваш шлем точно не Феррари, да и Голфы бывают получше...
До 80уе можно было купить Атомик Сл, Смит винтаж в разных цветах (я себе взял такой Smith Vantage Snowboard Helmet-Brown- Small | eBay ), Оаклей Мод5 oakley mod 5 helmet | eBay , ну и посмотрите что за шлем на фото 592 поста
Куча всего разного Marker Ampire Men's Ski Helmet | Dark Green/Light Green | Large| NEW | eBay NWT Giro Zone MIPS Snow Helmet Matte Dark Green Sz: M | eBay
Всем Мира и чтобы шлем выполнял функцию шапки ;)

Вам скучно і нічим зайнятися? До чого вся ваша писанина? Я вас не примушую купляти, то тому хто розуміється у шоломах. У тому магазині є гарантія і можливість повернути, який ще ebay. Чи просто ви вперта людина і хочете доказати що 2 + 2 = 5? Більше відповідати не буду, можете не старатися, троль з вас ніякий. Бачу нема кому й про що тут писати, тут нікому нічого не треба, сидить 3-4 істоти і обсирають все нормальне, що хтось, не із вашої компанії напише, як у печері, не знаючи що твориться у світі.

PS: якщо вже на то пішло, то відкрию вам секрет - то все, що ви скинули - то гівно в порівнянні з топовим POC-ком, треба бути трохи більш обізнаним, бо ви і такі як ви виглядаєте як клоуни, що сидять на цьому форумі і варяться у своєму сокові.

PPS: тут є адміни, щоб видяляли непотрібні повідомлення, чи форум доживає свого кінця? Може пора переіменувати його з "екстрім" на щось накшталт "горнопляжники".

Видаліть мій аккаунт і всі дані, бо в налаштуваннях такої можливості нема!

germanec666 30.11.2018 22:31

я вот тоже не совсем понимаю, зачем так превозносить данные шлемы и чем он лучше моего боллевского шлема за 100 евро?

Stubborn 30.11.2018 22:41

Цитата:

Коментар від germanec666 (Коментар 334638)
я вот тоже не совсем понимаю, зачем так превозносить данные шлемы и чем он лучше моего боллевского шлема за 100 евро?

Справа не у тому, кому не подобається най не купляє, а хто хоче, то для нього(неї) то гарна ціна. Якшо хтось шкодує гроші чи не може собі дозволити, то не треба зразу кидатися і щось доказувати, ніби я тим образив когось, лише тому , що у нього нема такого. Я хочу ролс ройс, але не маю можливості придбати, і не розказую, що він гірше за жигулі.
Тут не тема про обговорення шоломів, а про ціну, і ціна найнижча у всьому інеті була. І якшо вже про це мова, то POC у всьому світі вважається одним з найбільш технологічних, то не я придумав, але тут "найрозумніші". PS: у нас нема офіційного представництва і я не торгую ними, просто написав, що гарна ціна і все.

igrus 30.11.2018 22:53

Цитата:

Коментар від Stubborn (Коментар 334636)
Вам скучно і нічим зайнятися? ...сидить 3-4 істоти...

Можно по подробнее об остальных животноподобных..

holodok 30.11.2018 23:19

Я так понимаю снег идёт но нерв уже на пределе?

igrus 30.11.2018 23:20

@holodok ,
Кому вопрос?

holodok 30.11.2018 23:34

@igrus ,да к парням кто тут шапками меряется. Тоже нашли причину.
Я вот с дуру бук зарядил а куда там катать не в курсах. Вот бы кто дорогу показал...

Korben Dallas 01.12.2018 00:21

Вимагаю видалити мій аккаунт і всі дані, бо в налаштуваннях такої можливості нема![/QUOTE]

Десь я вже таке чув....аааа! То ж був я таким же йобнуто - знервованим!))) Прикинь,вони мене так дістали були,що я їх лижі штахетинами навіть обізвав! ))) Але собаками злими та іншими поганими словами їх не крив ;) То звичайнісінька перевірка на профпридатність і ти її, поки, не пройшов,нажаль ;) Пропоную вибачитись,охолонути і все буде добре, бо тут насправді всі білі та пухнасті ;)

dimbo 01.12.2018 00:27

Вот реально не пойму, че может быть крутого в шлеме ? Пенопласт себе и пенопласт, главное , чтобы сидел удобно. :)

igrus 01.12.2018 00:31

@Korben Dallas ,
4ре года и 19 сообщений..
И похоже без шапки все время... (
Много, мало.. Хз, для меня не важно и не полезно.
Устал он видимо от нас (

Korben Dallas 01.12.2018 00:40

@igrus ,не его значит тема...я тут каждый день висну с момента регистрации,даже летом))) Отличный форум,адекватные люди,такие же придурковатые в плане снега что и я))) Что ещё надо то? ;)

nep4uk 01.12.2018 02:14

Цитата:

Коментар від Stubborn (Коментар 334323)
Може хтось не знає - на Snowinn додали в магазин укрпошту!!!(ніколи б не повірив) для доставки напряму, навіть ціни у гривнях. Магазин досить дешевий, а так як європейський, тому ще й різниця пдв мінусується з ціни для нас. Там цілий магазин чудових лотів, багато товарів(до 150 євро майже всі) з доставкою в Україну виходять дешевшими, ніж на backcountry та evo з їх цінами та знижками в сша. PS: доставка дуже дешева, як для Європи.

А головне, що там утюжки з європейською розеткою :)
Дякую за наводку.

Gurzzuff 01.12.2018 03:31

Астанновитесь!!!!!

Sashko 01.12.2018 09:14

Цитата:

Коментар від nep4uk (Коментар 334669)
А головне, що там утюжки з європейською розеткою :)
Дякую за наводку.

Какой берёте?

Джигит 01.12.2018 09:33

Цитата:

Коментар від holodok (Коментар 334649)
,да к парням кто тут шапками меряется. Тоже нашли причину.

Я не меряюсь, адекватно написал и ссылки привел, что посредственный шлем за 150$ это не отличный лот и Супер предложение. Я за 4 месяца купил 2 шлема, немного выше по классу, это стоило мне меньше 120$
Ну а упертый зациклился что надпись Рос автоматически делает из ведра Феррари... Рос делает много чего топ уровня, стоит это как правило дорого, с этим я не спорю, но модель указанная выше далека от топа. Аргумент о том что купил он в интернет-магазине вообще трэш, я просто пошел в магазин и купил шлем его уровня за 50$ захочу и завтра отнесу его обратно, с бирками...
@Stubborn, говном здесь только ты разбрасываешься и считаешь по своему. Я не писал тебе что Рос это отстой или говно, там есть и очень крутые модели-товары, я написал что есть не хуже и дешевле альтернатива и нашел за пол часа тому доказательство.
Катай свой Феррари смело и надежно, не ведись на буквы и маркетинг.


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:49.