Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Разговоры обо всём > Наши города > Города: Львов
Наши города тема для кучкования по территориальному признаку


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 02.11.2010, 01:34   #1
Rain
extreme.com.ua
 
Аватар для Rain
 
Зараз: на форумі
Звідки: extreme.com.ua

Снаряга: вдома
Львов

Львів
  Відповісти з цитуванням
Старий 10.04.2011, 10:42   #161 (посилання)
Шайтан
 
Аватар для Matou
 
Зараз: поза форумом
Звідки: ...

Снаряга: ...
Та кому он нужен с такой планировкой))
Фан 1 - и отлично! Эти приколы с типа "баром без очереди" в вип-секторах на фестав и рейвах никому не нужны, на самом-то деле, когда речь заходить о потанцевать.)

Откровенно говоря, планировка мне немного не понятна, я никогда раньше там не была, поэтому хотелось бы знать, насколько строго с зайти-выйти на территории и что вообще будет на территории, но это - еще ждать. Хорошо бы вообще знать, где именно это будет и услышать мнение львовских инсайдеров на тему места проведения)

Добавлено через 5 минут

И еще же ж: Львів Стародавній.

Львів Стародавній - фестиваль середньовічної культури :: Львів Стародавній - фестиваль середньовічної культури

28-29 мая (суббота-воскресенье)

Цитата:
"Львів Стародавній" - це яскраве дійство, на якому можна зустрітися з героями давнини, прекрасними дамами та сміливими лицарями, блазнями та катом, випробувати себе у стрільбі із лука, придбати витвори ковальського та гончарного мистецтва, а також ознайомитися з історією одного з найстаріших міст України.

Головною подією фестивалю є лицарський турнір - яскраве видовище, яке після тривалого забуття отримало у сучасній Європі своє друге народження. Його учасники – представники численних клубів історичної реконструкції з різних країн світу.

В рамках фестивалю відбуваються концерти музичних гуртів, що відтворюють музику часів Середньовіччя.
вот!)
комплект выходных полный!)
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 10.04.2011, 16:24   #162 (посилання)
Паблик Энеми
 
Аватар для Neon
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lemberg :)

Снаряга: Armada JJ + Marker Grifon Dynafit Beast 98, Dynafit Radical ST2, Dynafit Vulcan
вже декілька років підряд цей фестиваль проводитсья на стадіоні "Україна". минулого року вдалось на нього попасти. 1-фан зона достатньо вдало розташована і по великому рахунку краща а ніж ВІП ... війти вийти напряжно, бо впускають всіх через вхідні ворота на стадіон, де і провіряють білетики і видають браслети. вийти не проблематично, так само як і повторно зайти. зараз порию архіви фот можливо знайду панормну фоту цього всого дійства... якщо є ще якісь питання задавайте.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 11.04.2011, 10:59   #163 (посилання)
artifact
 
Аватар для Damn
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lwów
ось якось так воно було минулого року:



  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 11.04.2011, 11:35   #164 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
На "Старе місто" ходжу вже 2 роки. Минулого року IAMX класно зажигали, тому тішуся, що цього року вони також виступатимуть. Ну і, ясна річ, цікаво буде послухати Кустуріцу - рік тому Бреговіч і його весільно-похоронний бенд жирно виступили, сподівають, Кустуріца теж не розчарує. Хочеться, щоб ще хтось від України презентував свою програму; рік тому "Океани" закривали цей фест.

І ще, як правило, на цьому фесті волею-неволею завжди зустрічаєш тих знайомих, з якими не бачився по кілька місяців, а то й років .

Так що, думаю, буду .
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 11.04.2011, 13:49   #165 (посилання)
off piste
 
Аватар для Netka
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv

Снаряга: Armada TSTw, Völkl Bash 116
Якщо тема про фести,то іще зовсім скоро (30 квітня - 2 травня) у нас вкотре пройде гарний етно-джазовий фестиваль Флюгери Львова

На травневі багато львів"ян втікають з міста кудись в гори, але якщо хтось залишається - можем згуртуватись)

А зовсім скоро, цієї п"ятниці: ніч французьких короткометражних фільмів в Кінопалаці, з 23 до 4 год ранку, ходила колись на таке, мега-мега класно! любителі і цінителі - приєднуйтесь! квиток 50грн!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 17.04.2011, 11:44   #166 (посилання)
Шайтан
 
Аватар для Matou
 
Зараз: поза форумом
Звідки: ...

Снаряга: ...
У вас с 7 по 9 будут такие офигенские дни города, я мучаюсь завистью >: Вообще не сравнить бухалово на площадях Киева с заявленной во Львове программой.
На глаза в последнее время попадаются именно львовские гулянки чаще, чем киевские и от зависти аж пятки чешутся. х\
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 17.04.2011, 20:36   #167 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
Цитата:
Коментар від Matou Переглянути коментар
У вас с 7 по 9 будут такие офигенские дни города, я мучаюсь завистью >: Вообще не сравнить бухалово на площадях Киева с заявленной во Львове программой.
На глаза в последнее время попадаются именно львовские гулянки чаще, чем киевские и от зависти аж пятки чешутся. х\
Згодна, програмка буде ще та . Тому на ці числа буду у Львові - шкода такі дійства пропустити.

А от на травневі, певне, буде як завжди - дурдом: туристів-екскурсантів море, багато молоді, дорослих, які бажають відпочити у парках/відкритих кафешках і всі ці групи будуть плавно мігрувати-пересуватись по місту протягом кожного дня як броунівський рух. І хай простять мене мої друзі і знайомі не львів"яни, але на травневих вихідних та на Паску мене у Львові немає - не маю бажання котрий рік все це наблюдати. Краще вже виїзди на природу кудись.

До речі, сьогодні була свідком, як зі Львова поступово роблять місто туристичних атракцій з прив"язкою до релігійних свят. Біля Домініканського собору поставили сувенірні лавки і палатки - в результаті змішалось все - "і люди, і коні": натовпи туристів, натовп людей, які приїшли до собору посвятити вербу і натовп людей, які знічев"я собі прогулювались і супутно заглядали до тих палаток. Як наслідок, послухати службу божу і посвятити вербу у таких умовах було трохи некомфортно. Невже не можна було ті лавки не біля Домінікан, а, скажімо, на площі Ринок поставити, яка у цей момент абсолютно пустувала? Мда, маркетинг поволі перемагає і релігію, і традиції.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 18.04.2011, 09:23   #168 (посилання)
artifact
 
Аватар для Damn
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lwów
Jolie,

З прив"язкою до релігійних свят була ще i субота. З перекриттям руху центром з 8:00 до 23:00!
Вiд таксиста я дiзнався про причину, а причина ну дуууже ПОВАЖНА - шоу «Х-Фактор»(як ми ранiше обходились без зйомок ТАКОГО шоу!), біля пам’ятника Шевченкові, напередодні Вербної неділі, у Великий піст...
Безперечно я за те, щоб зробити центр пiшохiдною зоною, але менi(i не менi одному) було, м'яко кажучи, неприємно чути мат-перемат i прокльони, якi лунали в "корках" вiд просп. Чорновола до пл. Франка.
I менi цiкаво, яка ж це про- Християнська i про- народна партiя в мiськ радi пiдписувала дозволи на "оренду/блокування/пiснi-танцi" історичної частини мiста в цей день i на сувенірні лавки і палатки пiд Домініканським...

Вибачте за оффтоп, але... Та то таке
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 19.04.2011, 23:05   #169 (посилання)
Шайтан
 
Аватар для Matou
 
Зараз: поза форумом
Звідки: ...

Снаряга: ...
Люде, йа дикайа, извините, что к вам так вот прямо с разбегу обращаюсь, но некоторые паникеры виснут мне на части тела (ухе), что жить им, бедным, будет негде и горе-то какое.

Вообще-то я в картах в путеводителях ориентируюсь, но решительно не на этой неделе. Инсайдеры, скажите, улицы Котлярская и Дорошенка - это в центре мира или без постройки метро не обойтись? Также интересует некий Галицкий район - ну страсть, какое описание функциональное, но я его не поняла. Короче, хорошо в одном из этих местей на пару суток или не хорошо?

Канеша, если можно, относительно мест дислокации 28-29 радостей и вокзала.

Пожа-а-а-а-алуйста.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 20.04.2011, 06:46   #170 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для SkiMax
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: HEAD Chip Monster
вул.Котлярська, Дорошенка і весь Галицький район - в центрі міста.Його можна пройти з одного кінця в інший за 20 хв.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Кайзервальд, Львов Neon Другие курорты Украины 148 24.12.2018 20:31
Наші зустрічі: Выездное совещание. Львов Sheridan Наши Встречи 101 06.11.2010 01:47
Events: Львiв - FUN Jib Contest waterboy Events: made in Ukraine 15 05.11.2010 23:18
Наші зустрічі: Львiв 4.12.2009 Sheridan Наши Встречи 20 07.12.2009 15:04

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today04111812 (86%)2 (14%)1 (1%)
Yesterday01111950383 (70%)34 (29%)2 (2%)
Month105403950220962498 (62%)1334 (33%)179 (4%)