Гірськолижний форум

Гірськолижний форум (https://extreme.com.ua/forum/forum.php)
-   Наши города (https://extreme.com.ua/forum/108-nashi-goroda/)
-   -   Города: Харьков (https://extreme.com.ua/forum/nashi-goroda/8884-harkov.html)

Kairos 02.12.2018 10:38

@docent , не в курсе, что сейчас на Альпийской долине? Я когда последний раз там был, ситуация была следующая: убогий бугель, к которому надо приноровиться с торчащими металлическими волокнами, горка теоретически длиннее, чем на Швейцариях, но к бугель надо возвращаться, цены дешевле, ёлки красивые. А сейчас как там?

docent 02.12.2018 11:25

@Kairos , года идут а на Альпийской Долине ничего не меняется! 😂😂😂
В прошлом году всё было также: задроченый бугель заставлял ехать меня на Швейцарию! Что происходит в этом сезоне - не в курсе! Может на следующей неделе попаду туда - тогда смогу отписаться тут!
А так просто вчера в ленте на Фейсбуке новость увидел: Альпийская Долина
Вот поэтому и написал! Просто может кому пригодится! 😃

Джигит 10.12.2018 15:38

Виделся в Субботу с Настей (un_bel), она говорила что (22 или 23.12) планируется лекция по лавинной теме, от "Студия 42"
Кому интересно мониторьте их темы.

Salseros 11.12.2018 22:47

@Kairos, @djuf надо спросить, он был

djuf 12.12.2018 08:39

@Salseros ,
Да там все так же)))

un_bel 14.12.2018 12:11

Фрірайд стає доступнішим. А це означає, що зростає кількість людей поза трасами, а з ними збільшується й кількість ризиків. Головна небезпека фрірайдера - лавини. Тож про них і поговоримо більшу частину часу.

Лекція відбудеться в хабі "Студія 42" (Студія 42 – Хаб соціальної активності) і розрахована на 2 години. Ми, зокрема, розберемо з вами:
- з чого починається фрірайд (багато хто думає, що знає, але це не завжди так);
- яке головне правило лавинної безпеки?
- ключові маркери лавин;
- яка головна причина сходження лавин?
- дії групи на фрірайді;
- порятнуок і самопорятунок: що можна робити при персональному "попандосі", а чого не варто категорично;
- перша допомога;
- спорядження.

Автор: Юрко "Граблі".

Кілька слів про себе, як автора лекційного курсу. Я не професійний гід і не претендую на звання лавинщика. Гідом-провідником став, працюючи в Гудаурі інструктором. Спершу "другим номером", а згодом почали довіряти основну роботу.

Всі правила безпеки були випробувані на собі, почуті від реальних гідів і від людей з великим досвідом. Тож я можу лише констатувати: вони працюють, якщо не давати собі "слабину" і чітко їх дотримуватись. Але щоб дотримуватись правил безпеки - про них треба бодай знайти. В цьому й полягає моя маленька задача: донести людям певні знання, на які в них зазвичай бракує часу.

Інформація, зібрана мною є у відкритому доступі, однак дуже розрізнена. Впродовж 10 років я читаю цей курс. Починалось все з чорновиків-нотаток, зроблених в 2007 на лекції Ігоря Комарова, головного лавинщика Приельбрусся. Далі йшла методична робота пошуку додаткової, більш деталізованої інфи. Паралельно накопичувався власний практичний досвід. Власне, в цьому суть - спілкуватись і обмінюватись досвідом.

Мероприятие на ФБ
Билеты
Побачимось!Serj,

Shai 14.12.2018 13:05

На каком языке будет лекция?

un_bel 14.12.2018 18:45

Цитата:

Коментар від Shai (Коментар 335388)
На каком языке будет лекция?

державною

Serj 23.12.2018 13:33

Уже сегодня.

Цитата:

Коментар від un_bel (Коментар 335385)
Фрірайд стає доступнішим. А це означає, що зростає кількість людей поза трасами, а з ними збільшується й кількість ризиків. Головна небезпека фрірайдера - лавини. Тож про них і поговоримо більшу частину часу.

Лекція відбудеться в хабі "Студія 42" (Студія 42 – Хаб соціальної активності) і розрахована на 2 години.

Мероприятие на ФБ
Билеты


Shai 25.12.2018 13:30

Сегодня утром решил заняться фитнесом, по колено мокрого снега - ишачка еще та, приехал на Швейцарию и ... ни кого, ни чего не работает ни на новой ни на старой, да и дорогу пробивать пришлось. Может кто знает когда должны включить, или сначала хотят ратраками укатать.


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:39.