Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Новости > Наши Новости > Наши футболки и т.д.
Наши Новости будь в курсе событий


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 27.09.2013, 15:38   #131 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: на форумі
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Та всё будет. Есть одно но. Дизайнерша отвалилась... Видимо, есть задачи и поважнее и повыгоднее... Я расстроен, а сам ничего не успеваю

Поэтому, вопрос - есть ли у нас на форуме современно мыслящие, с прекрасным чувством дизайна, спецы в векторной графике, которые могут подключиться к стартапу и реализовать мои сложные и наши несложные задумки?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 27.09.2013, 15:44   #132 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Deimos
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Одесса

Снаряга: K2 Павлик Enemy, Icelantic Nomad RKR, Dalbello Krypton Pro
Я могу попробовать, правда со временем тоже не очень, но чем смогу...)
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 27.09.2013, 19:26   #133 (посилання)
Lom
анти-лом.
 
Аватар для Lom
 
Зараз: поза форумом
Звідки: www.sif.com.ua

Снаряга: Head Magnum, Salomon 24h
Sheridan, извини, я пас. От текущего рабочего проекта и так крыша ползет, переживаю, что к сезону голова в каску не поместится. Как бы осознаю тему и подозреваю твои запросы)) Объемно. Лучше не браться, чем подвести. Техническая помощь, эскиз если вдруг появилась идея, ответы на проф. вопросы - да, разумеется. Блин, уже хочу зиму, разгрузить моск, нагрузить четырехглавую бедра... ))

ЗЫ: Может, есть смысл огласить весь список заданий? Viribus unitis?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 27.09.2013, 20:14   #134 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: на форумі
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Дэймосу я отписал в личку. Завтра с ним обсудим к дуплексном режиме

Пока задача тока в сабже темы. А если бы я написал всех спецов, которые мне понадобятся от сейчас и навсегда, я бы замахался писать
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 27.09.2013, 20:49   #135 (посилання)
ssb
Недавно на форуме
 
Аватар для ssb
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Рівне

Снаряга: Armada AK JJ, Völkl RTM 80
Всім привіт. З приводу нанесення на футболки: найкращий найвиносливіший спосіб це термосублімація (коли сублімаційні чорнила переносяться чи фарбують глибоко тканину футболки) і погоджуюсь що якщо наносити на готові футболки то це тільки білі та синтетичні. Але є варіант двохсторонніх футболок: всередині бавовна зовні синтетика під нанесення. Шовкотрафарет - не досить довговічно бо цефарбування поверхневе і залежить від якості фарб. І якщо термосублімаця дозволяє перенести повнокольорове зображення то шовкотрафарет це графіка, і чимбільше кольорів тим складніше суміщення та дорожче. Далі: термоперенос аплікаційними плівками (різні кольори, ворсисті, сріблясті, гумові, обємні і т.д.) Щодо стійкості, це не правда як пишуть що притисли термопресом і віддерли потім - брехня, якщо нормальна плівка "Siser" то віддерти неможна з термофеном (в мене на фірмі робили нанесення (термоаплікацію) на готову форму, причому люди тренуються і грають професйно ніяких питань ). Тепер це варіант є плівка професійна для друку, ми друкуємо по ній латексними чорнилами потім ріжемо на катері і отримуємо повнокольорову аплікацію. Ще варіант купити рулон матерії: 1.Друканути на неї латексом, зробити викройки і пошити форму, але потрібен тираж. 2.Якщо синтетика то зробити термосублімацію так само на рулон матерії зробити викройкиі пошити це взагалі круто, але ж знову тираж. Ну і звісно в цих двох випадках це буде дрожче бо окрім нанесення ще буде і пошив і створення викройок. Нехай моя розповідь теж допоможе і дасть змогу прийняти правильне оптимальне рішення.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 27.09.2013, 22:23   #136 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: на форумі
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
ssb, спасибо большое Именно такие данные я и получил сегодня из 7(!) источников. Видимо, Вик столкнулся с некачественным флексом или был введён в заблуждение. ПО поводу сублимации всё правда, но... Наши цвета ни разу не белые. И фотки мы печатать не собираемся.

Второе - тиражи. В нашем случае о тиражах не может быть и речи. Я говорил с очень серьёзной структурой на этом рынке. Без гарантий 100500 футболок в месяц они не готовы были даже идти навстречу. Поэтому, вариант у нас один. Ставить это на поток. В любое время, любой форумчанин должен иметь возможность выбрать любой дизайн с нанесением на любую основу, при условии, что она чёрная

У меня всё готово: договор, вэбморда, аккаунты для переводов оплат, курьерская служба, основы для продуктов, пару простых дизайнов, но нет главного - воплощения в кривых моей основной идеи. Я её сам реализовать не могу. Ai для меня тёмный лес. И времени на его изучение нет. Я же ненастоящий администратор Форума
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 27.09.2013, 22:51   #137 (посилання)
Lom
анти-лом.
 
Аватар для Lom
 
Зараз: поза форумом
Звідки: www.sif.com.ua

Снаряга: Head Magnum, Salomon 24h
ssb, озвучьте пожалуйста тех. требования к оригинал-макету для термосублимации, при условии черной ткани. Можете сначала печатать белую основу, сушить и по ней печатать? Потом в основу попадете? Или как это решается? Какой-то аналог кроющих (непрозрачных) пантонов существует, ваш способ печати умеет их использовать?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 28.09.2013, 10:48   #138 (посилання)
ssb
Недавно на форуме
 
Аватар для ssb
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Рівне

Снаряга: Armada AK JJ, Völkl RTM 80
Термобублімація не темні футболки не робиться, тому що воловна тканини є зафарбовані і іншої фарби не сприймуть в повній мірі. Так є спосіб на спеціальних принтерах (які друкують білим кольором) зробити білу плашку, підсушити, а тоді нанести поверх зображення(але як та вся "гора" фарби потім себе поведе хто зна), але цей спосіб шалено дорогий і це по відчуттям на футболці - не легкість тканини, а як аплікація. Ще можна вийти з положення шовкотрафаретом біла основа тоді потрібний колір щоб він був насиченіший. Я особисто на темні футболки роблю термоаплікацію (на плівку друкую латексом і вирізаю будьякі форми катером) або шовкотрафарет. Позавчора був на виставці пропонували принтер для футболок з білим кольором друку, АЛЕ вартість нанесення на чорну футболку "космос" - 8у.о.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 02.10.2013, 23:01   #139 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: на форумі
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Напечатали пробно флекс на образцы основ. Дизайнер не заглядывал на производство, поэтому напечатали ровно по вертикальному центру футболки. Ржу. Но это итак расходник. Завтра буду пытаться испортить/оторвать флекс и на несколько стирок в жестком режиме. Процесс выбора конторы сложен

Это женский вариант, как вы догадались по цвету лого

  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 02.10.2013, 23:15   #140 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для wissem
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kiev

Снаряга: ARMADA AR7, ARMADA TST, SEBA FR2, NORCO SHORE ONE + 888sl ata
Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
Это женский вариант, как вы догадались по цвету лого
я лично по другим признакам догадался. Дана, сорри
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 3 (учасників - 0 , гостей - 3)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
MTB: Наши велофотки Sheridan МТБ территория 271 02.07.2017 18:49
SNB: Наши и не наши ПРО Sheridan Доски в сторону 43 05.02.2014 01:54
Футболки с лыжной символикой Kovax Наша жизнь вне Форума 163 22.12.2010 14:32
Футболки с символикой Тростян. dem Архив Биржи 0 28.10.2005 18:25

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today110263525 (71%)10 (29%)1 (1%)
Yesterday00143376102 (71%)39 (27%)2 (1%)
Month52755403216753030 (55%)2241 (41%)202 (4%)