Гірськолижний форум

Гірськолижний форум (https://extreme.com.ua/forum/forum.php)
-   Наши Новости (https://extreme.com.ua/forum/10-nashi-novosti/)
-   -   Freeride Open Season (https://extreme.com.ua/forum/nashi-novosti/4967-freeride-open-season.html)

Jolie 13.11.2009 12:00

Цитата:

Коментар від Bob_Kneissl (Коментар 39961)
Jolie! А мене можна записати в команду, як не основним, то може хоч запасним?:)

Ясно що можна, думаю, не слід нас ділити на головних-неголовних, у нас є спільне захоплення, заради якого ми з вами і зустрічаємося :friends:.

Цитата:

Коментар від Netka (Коментар 39975)
Будем будем будем!!!! ДУЖЕ ЦІКАВО! з нетерпінням чекаємо перегляду, тусовки з вами усіма і нових знайомств!
:friends:

Добре, що ви з Ванею підписалися, оскільки у вас більше досвіду по організації такого роду заходів як збір людей та посиденьки - у мене є якраз до вас питання стосовно вибору місця збору наших форумчан, де б можна було більше людей розмістити.

У мене виникла ідея перед початком фільму десь зависнути компанією на годинку-дві - як ви гадаєте?

Цитата:

Коментар від Шльома (Коментар 39987)
Коротше, має бути весело, компанія назбирується :)
Джолі - чоловіка бери, а то я його щось давно не бачив! :)

Ми знайомі в реалі? Написала тобі у лічку :) .

Irish 13.11.2009 12:36

Цитата:

Коментар від Jolie (Коментар 39992)
Ми знайомі в реалі? Написала тобі у лічку :) .

Мда, от тобі і недоліки віртуалізації, як то кажуть, - на лице :mosking:

Масяня 13.11.2009 12:40

Какое интересное мероприятие! Здорово, что вы взялись организовать просмотр. С удовольствием приду на просмотр в Киеве.

jurabike 13.11.2009 13:08

Цитата:

Коментар від Jolie (Коментар 39716)
Хоча я не фрірайдер, але за українських райдерів вболіваю :). Заінтригувало ще й те, що одним із операторів фільму є мій хороший знайомий; кортить піти і глянути, де він їздив і що такого бомбезного назнімав.

Тепер залишилося дочекатися точної дати і місця прем"єри фільму у Львові, скооперуватися із друзями-знайомими та бандою піти на перегляд :dance4:. Ми з Катеринкою вже підписалися на похід, хто з нами? :friends:

думаю що у Львів зможем підїхати

Rain 13.11.2009 15:24

Цитата:

Коментар від Jolie (Коментар 39992)

Добре, що ви з Ванею підписалися, оскільки у вас більше досвіду по організації такого роду заходів як збір людей та посиденьки - у мене є якраз до вас питання стосовно вибору місця збору наших форумчан, де б можна було більше людей розмістити.

У мене виникла ідея перед початком фільму десь зависнути компанією на годинку-дві - як ви гадаєте?



непоганий варіант, як на нас, Дзига, 2 поверх, зал для некурців. Там є великий столик біля вікна, розміститься там народу багато (12 людей - без напрягу точно, можна і більше), бронювання берем на себе=)

Jolie 13.11.2009 15:30

Цитата:

Коментар від Rain (Коментар 40029)
непоганий варіант, як на нас, Дзига, 2 поверх, зал для некурців. Там є великий столик біля вікна, розміститься там народу багато (12 людей - без напрягу точно, можна і більше), бронювання берем на себе=)

Прекрасно, у "Дзизі" чудова атмосфера, люблю їхні чаї, каву :good:. Думаю, на цьому і зупинемося :ok:.

Залишається тільки взнати точне місце і годину прем"єри, щоб узгодити час зустрічі :beer:.

jordik 13.11.2009 16:09

і я хочу:girl_cray2: і відсотків 80 будемо (напевне,з чоловіком).тільки дітей своїх десь треба забути.
а квитків і місць на всіх стане?

Bob_Kneissl 13.11.2009 16:11

Цитата:

Коментар від jordik (Коментар 40037)
і я хочу:girl_cray2: і відсотків 80 будемо (напевне,з чоловіком).тільки дітей своїх десь треба забути.
а квитків і місць на всіх стане?

Не переживай, кінотеатр великий.:agree:

jurabike 13.11.2009 16:12

"Дзига " підходить. :)
ніколи там не був але чув багато добрих відгуків
та чи не замало зал на 12 чол ??
я приїду не сам , в кенгуру влізає 5 чол ( чого повітря ганяти ?), плюс двоє друзів зі Львова. Вже семеро, тиру виникає питання : А що , ви не прийдете ? ;))

Rain 13.11.2009 16:18

хм...ну якщо там зсунути 2 столики то 20 людей влізе. А інакших місць, де б влізло стільки народу - я щось не знаю. Тре подумати...


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:52.