Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Новости > Наши Встречи > Наші зустрічі: Форум на Буке 2-4.12.16
Наши Встречи по датам и курортам


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 27.11.2016, 20:32   #1
Sheridan
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: на форумі
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Форум на Буке 2-4.12.16

горнолыжный форумГоспода, прогноз благоприятствует. Надо ехать открывать. Уверен, что за пару дней мы первыми получим инсайдерскую информацию касательно готовности трасс к выходным. %OneWay, правда? На сами выхи народу не ожидается много, если прогноз не изменится - пока в нём для простых туристов реально холодно. Линк на 1000мнум на Виндгуру

Итак. В этой теме мы должны принять решение по перевозчику. Я знаю обоих и не могу взять это на себя, т.к. моя карма не бесконечна Ну и по дню выезда, хотя в итоге все встретимся в отеле, и четверговые и пятничные форумчане

Условия %Skyclub тут Условия %Vlado тут.

Регистрация на Открытие сезона в гугл таблице тут: Форум на Буке. Колонка город для форумчан типа Дранкенсэйлора, которых нужно подбирать по дороге.

У меня сразу вопрос к перевозчикам по поводу скипассов. Что-то решается, как раньше? Или будем на утреннюю акцию спешить?

Вроде всё. Насколько мне известно, %Igrus будет катать с нами. Это многого стоит

P.S. Все, кто будет катать эти дни и добирается сам или из других городов, отписывайтесь, чтоб следить за темой.
  Відповісти з цитуванням
Старий 05.12.2016, 09:44   #151 (посилання)
Райдер-Байкер
 
Аватар для jurabike
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ивано-Франковск

Снаряга: ARMADA JJ + Full Tilt StMr.
а нате вам фото




відкриття вдалось ! Можливо , це найкраще відкриття сезону . Бо перший день , а він відразу паудердень). Побачив нетронуту чорну 11 і завис там аж на 2 години.Можливо , що жадність мене і згубила .Десь на 8 чи 9 спуск людина в чорному повідомила , що заблоковано мій скіпас на 1 год. Я йому коректно пояснив , що мусив туди зїхати бо робив селфі чудового краєвиду і впустив дуже вартістний смартфон. Людина в чорному сказала , що я міг туди зійти і без лижів. Я сказав , що без лижів мені було б страшно , бо схил якийсь дуже крутий. На тому і розійшлись. Я ще раз вальнув ту чорну 11 , потім дропнув яр біля червоної 11. Снігу в ньому вже ок. Потім ще постояв біля кафешки , пас хвіст з людей в чорному . Турнікет не пускав мене рівно годину , дзвінок другу нічого не дав . Прийшлось очекатись свого часу . Та не шкодую, така каталка того вартує. ))))) Потім зробив велике коло по всіх працюючих трасах, побачив що все уже вхлам закатане. Ноги сказали : ДОСИТЬ !!! Поїхав на кемпінг , бо скіпас на півдня , бо треба доробити роботу в битовці , бо хотів кави , а в Фільфарках нема де причакнути .

Все було паудер ! Ще зустрінемось !!!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 05.12.2016, 10:06   #152 (посилання)
у кожного свій шлях
 
Аватар для Barkas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Rossignol Hero Elite ST, Rossignol Soul 7
Цитата:
Коментар від igrus Переглянути коментар
В сервис попадают исключительно КОРОТКИЕ лыжи
ничего-ничего поправим техникой, зато как они карвят.
В общем, настоящий универсал.

PS А, лыжи да надо подлинней.
Блин, связался с вами на свою голову))))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 05.12.2016, 10:38   #153 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Sashko
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: stumpy evo
когда следующий паудердей на буке?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
:) igrus
Старий 05.12.2016, 10:40   #154 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для ex_edc
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Вишгород

Снаряга: K2 AMP 80 xti 2012 Elan Amphibio 14 2017 ARMADA TRACER 108 Ботинки LANGE
Цитата:
Коментар від sasha Переглянути коментар
когда следующий паудердей на буке?
если верить Гисметео (извините за такую вот ересь) то 17-18-19 декабря
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 05.12.2016, 12:23   #155 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
@jurabike ,вот кто первый дропнул яр))
Я думал спас) я второй был, повёл потом всех, даже Баркас не устоял.. стремное там дерево на выкате..
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 05.12.2016, 13:37   #156 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Sashko
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: stumpy evo
@igrus, а можно фото увидеть?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 05.12.2016, 13:40   #157 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: на форумі
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
@sasha, всё говорили шаблонную фразу "нет фоток, значит каталка была огонь". Я попросил не писать её нигде, ни тут ни на фб, т.к. звучит дешево. но реально фоток нет. Игрус расшарил чью-то чужую фотку оттуда.



Эти холмы - силикоснег. Слева и справа - паудыр )))))))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 05.12.2016, 14:05   #158 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для OneWay
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Івано-Франківськ

Снаряга: Salomon QST 106, Salomon Guardian 16, Völkl Racetiger Speedwall GS R 188 Dalbello LUPO AX 120,
катання було хороше, і надіюсь без травм, але надіюсь всі розуміють що на таких трасах можуть бути глиби льоду, канави, та незакриті платформи від снігових пушок. Я думаю з часом в курорту буде хороша практика не ратрачити пару трас ( підготовлених) після снігопаду, як за кордоном

p.s. Про фото дійсно правда, часу не було
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 05.12.2016, 14:11   #159 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Sashko
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: stumpy evo
@Sheridan, бомба вообще. завидую вам. особенно если учеть что через неделю открытие сезона, а там куда направляюсь весь снег расстаял и нового не предвидится...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 05.12.2016, 14:15   #160 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: на форумі
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
@sasha, альпы? канада? охрана, отмена?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
iPhone и Наш Форум slavič Функциональность Нашего Форума 2 26.10.2015 12:29
Отчёт: каталка на Буке Константин Наши Отчёты 0 30.12.2010 21:04

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today0410258 (62%)4 (31%)1 (8%)
Yesterday11014551185 (59%)60 (41%)2 (1%)
Month52745321214432998 (56%)2195 (41%)188 (3%)