Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Новости > Наши Встречи > Наші зустрічі: прошлого 0809
Наши Встречи по датам и курортам


Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 09.04.2009, 18:19   #501 (посилання)
Я не мальчик!!!
 
Аватар для jordik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Івано-Франківськ

Снаряга: Elan Mag Spice
Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
Итак, Funcarver, Edelweiss, Sheridan, Deep Silent, Admin, Slavic, Alexxey, Booldozer...

Кто ещё будет под дождём на Буке субботу-воскресенье?
я хотіла...Альбертович сказав, що там буде зле і шо нові лижі я попробую аж наступного сезону. але так хочу, шо аж пищу!!!
  Share with Facebook
Старий 09.04.2009, 19:03   #502 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Цитата:
Коментар від jordik Переглянути коментар
я хотіла...Альбертович сказав, що там буде зле і шо нові лижі я попробую аж наступного сезону. але так хочу, шо аж пищу!!!
Яущо хочеш то їдь, тим більше там купа пацінів з тобою разом мокнути буде. Разом з Едельвейсом проконтролюєш, щоб вони від рук не відбились, а виключно від схилу.
  Share with Facebook
Старий 09.04.2009, 19:43   #503 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
АААААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!! Погода исправляется!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Share with Facebook
Старий 09.04.2009, 19:53   #504 (посилання)
Паблик Энеми
 
Аватар для Neon
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lemberg :)

Снаряга: Armada JJ + Marker Grifon Dynafit Beast 98, Dynafit Radical ST2, Dynafit Vulcan
2Sheridan: де ?!?! тиць
  Share with Facebook
Старий 09.04.2009, 19:57   #505 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Цитата:
Коментар від Neon Переглянути коментар
2Sheridan: де ?!?! тиць
Мля, Неон, Snowforecast уже полгода с нами сотрудничает, Ы!

Ну и по погоде - они обновляются раз в 6 часов. Смотри Windguru.
  Share with Facebook
Старий 09.04.2009, 20:53   #506 (посилання)
Паблик Энеми
 
Аватар для Neon
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lemberg :)

Снаряга: Armada JJ + Marker Grifon Dynafit Beast 98, Dynafit Radical ST2, Dynafit Vulcan
та я вкурсі....як не крути але Snowforecast провірена кантора ...
  Share with Facebook
Старий 09.04.2009, 22:26   #507 (посилання)
Я не мальчик!!!
 
Аватар для jordik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Івано-Франківськ

Снаряга: Elan Mag Spice
щойно залізла на форекаст і приємно здивувалась: після суцільних опадів на всі відхідні в неділю взагалі сніг передають!!! їм, певно, Буковель нехілий відкат забашляв за такі картинки...))))
  Share with Facebook
Старий 09.04.2009, 22:59   #508 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
Ты чо на скоростных кортах играешь???? А загар правильный?
это зимний вариант,иногда очень лыжам мешает, ну типа - в горы или на корт :-)
ну а загар это на грунте, тоже есть :aha:
  Share with Facebook
Старий 13.04.2009, 14:39   #509 (посилання)
Я не мальчик!!!
 
Аватар для jordik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Івано-Франківськ

Снаряга: Elan Mag Spice
дуже щаслива від вчорашньої зустрічі з форумчанами. надзвичайно приєсмне враження від знайомства з Шеріданом, чесно кажучи, нє ажидал, нє ажидалл... я думала,він товстий серйозний дядько, та де там - зовсім інший!!! добрий і якийсь особливий...
посміялись вони з Марго над моїми рукавичками... я ж купувала,бо мені колір сподобався- форумний такий,а розмір був тільки один. от що значить не слухатись чоловіка... він теж наді мною сміявся.
а ше водин голос опустили форумну нашивку буковеля. приєднуюсь, нє очєнь. а шо дєлать? будем томитись в чеканні від чогось особливого і неповторного від екстріма. так пообіцяв Ден.
не думала, що Едельвейс така досвідчена- минулого разу склалось враження, що то вісімнадцятилітня дівчинка, студентка, яка собі модно і бомбезно катає... от що спорт робить з людьми (або Фанкарвер)
зелені вчора були всі в роботі- вони змагались, знімались і спокушали...
змагались за перемогу, знімались на відео,а спокушали злодіїв залишеними на сонці лижами з блискучими краями... теоретично будь-хто міг підійти,перезути своїлижі в їхні і поїхати.
містер МЧС форевер приємно посміхався і навіть підійшов привітатись! привіт!а Діпсайленту хтось наговорив,що він захудий і до спорту не годиться. треба буде наступного сезону якого лома роздягти і запропонувати Діпу широкі балонові штани, котрі б приховали його статуру і дивовижну пластику при катанні. :aha: просто заглядісь!!!
всім ще раз привіт!
  Share with Facebook
Старий 13.04.2009, 15:38   #510 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
Цитата:
Коментар від jordik Переглянути коментар
надзвичайно приєсмне враження від знайомства з Шеріданом, чесно кажучи, нє ажидал, нє ажидалл... я думала,він товстий серйозний дядько, та де там!!! добрий і якийсь особливий...

а Діпсайленту хтось наговорив,що він захудий і до спорту не годиться. треба буде наступного сезону якого лома роздягти і запропонувати Діпу широкі балонові штани, котрі б приховали його статуру і дивовижну пластику при катанні. :aha:
Та де там - це він на форумі такий серйозний, а у житті безумно обаятельний і общітєльний :ok:.

На рахунок Діпа - як казала моя старша подруга, "добрий півень має бути худим" :ok:, так що треба було сказати їм усім, щоб перестали діставати хлопця, - всигне ще заплисти жиром. Я от всіх своїм знайомим хлопам постійно докоряю, мовляв, у спортзал пора, а то їм скоро ніякі лижі-беккакнтрі чи піші погоди Карпатами не допоможуть .
  Share with Facebook
Зачинена тема Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Тесты горных лыж Worldskitest 0809 elannews Выбор горных лыж 36 16.02.2009 13:23

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000044 (76%)14 (24%)1 (1%)
Yesterday04186559111 (60%)72 (39%)3 (2%)
Month32636095243513110 (51%)2722 (44%)286 (5%)