Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Разговоры обо всём > Опросы > Даю ли я свою снарягу покатать другим?
Опросы мнения пользователей Нашего Форума


Результати опитування: Даю ли я снарягу покатать?
Всегда, когда просят 19 8,12%
Только друзьям 121 51,71%
Даю, но жалко безумно 41 17,52%
Только старье, которое не жалко 17 7,26%
Легко, всё равно не помню, чьё это 3 1,28%
Только если отберут 19 8,12%
Никогда и никому 33 14,10%
Опитування з кількома варіантами відповіді. Голосували: 234. Ви ще не голосували в цьому опитуванні

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 25.11.2010, 23:35   #71 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Onil
 
Зараз: поза форумом
Звідки: LVIV

Снаряга: ElanRaseSL, ElanSpeedWave12!
Снарягу даю тільки друзям і то, міняємось. Вот минулого сезону цілий день відкатав на товариша новеньких Грізлі
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 19.01.2012, 10:50   #72 (посилання)
MIC
-------------
 
Аватар для MIC
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Völkl Bridge '11, Marker Squire Demo, Salomon Course Carbonlink
Вже став придивлятися до широких лиж, а які потрібно ще не вияснив (тобто з якими мені краще подружитися вдасться). У великі гори походи поки не планувалися, тому перейматися сильно думками в цьому сезоні на рахунок широких лиж не став. Думав, ще прийде час. А тут тааака зима. І їхати далеко не треба, щоб спробувати каталку в пухляку. Ну як в такому паудері з карвінговими лижами? Ніяк. Перще, що в таких випадках приходить в голову - це скористатися прокатом. Ви не повірите. В околицях Ужгорода, та в прокатних пунктах Красії (куди саме і збираюся відправитися) з фрірайдними лижами вийшов повний голяк. Думаю, може не все знаю і вирішив звернутися по допомогу за інформацією до форумчан нашого любимого форуму. І що? Не пройшло і декілька годин, як мені не просто дали інформацію, а запропонували взяти і покататися на своїх лижах. І хоч ще не покатався, бо планую аж через два дні, та лижі уже стоять в мене, а я вже отримав купу позитивних емоцій. І винуватець, ні, він добродійник цього - Junior.
ПС. Завжди якщо доводиться щось брати користуватися, то стараюся відноситися до цього бережніше ніж до свого власного.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 19.01.2012, 12:32   #73 (посилання)
Lom
анти-лом.
 
Аватар для Lom
 
Зараз: поза форумом
Звідки: www.sif.com.ua

Снаряга: Head Magnum, Salomon 24h
Лыжи не должны стоять в углу, им от этого скучно... Лыжи сделаны для того, чтобы ехать, но реально катают хорошо если 5% своей жизни... и очень редко умирают от катания, чаще от моральной старости. Разумеется, если не убивать специально. Каждая модель лыж - как живой организм, со своими особенностями, предпочтениями и антипатиями.

Кому как, мне - безумно интересно познакомится с новой для меня лыжей, почуствовать, что она хочет, что умеет, что не любит и что не прощает, постараться с ней подружиться. Оно в принципе похоже на скалолазание - нинада покорять гору. Нужно почуствовать стенку, полюбить ее, найти ее чуствительные места. Тогда - да, пустит на вершину. Нет - скинет нафиг.

Поэтому - нефиг жматься! Без проблем даю свои и по возможности прошу потестить чужие, правда только у знакомых. Но только лыжи! Не ботинки, потому как гигиена и термоусадка. Разумеется, бережное отношение - по умолчанию.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 19.01.2012, 13:47   #74 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Lehas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: ARMADA JJ '18, ARMADA El Rey '11, Liquid Force PS3 '12, Cannondale Trail 29er 5 '13
С радостью делюсь и меняюсь с друзьями , особенно в этом году у всех первые твины и все разные, любопытство берет свое (рокер - большой/маленький, геометрия, жесткость, вес, приземы и т.д. и т.д.)

P.S.: +1 к Lom "...бережное отношение - по умолчанию"
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.02.2012, 13:38   #75 (посилання)
Шайтан
 
Аватар для Matou
 
Зараз: поза форумом
Звідки: ...

Снаряга: ...
Ботинки - негигиенично, доска - пока никому по росту/весу не подходила.) А маску там, шлем, куртку вторую - легко и даже сама предлагаю, но только друзьям. В принципе, доску тоже легко дам подруге, но при моем сопровождении и при ее ботинках. Хотя, вру, близкой подруг и носки дам.))
А кому-то, кто катается аки бох, но кто мне не знаком, могу одолжить че-то нейтральное типа там шлема ну или перчаток, но доску или маску - наврядли.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 05.03.2012, 08:57   #76 (посилання)
Новичок
 
Аватар для SNOP
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ивано-Франковск

Снаряга: прокатные :)
Даю, но жалко безумно
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Головна  Новi  Вгору 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today138910 (77%)2 (15%)1 (8%)
Yesterday0412265677 (63%)36 (30%)9 (7%)
Month104814638258162833 (61%)1636 (35%)173 (4%)