Гірськолижний форум

Гірськолижний форум (https://extreme.com.ua/forum/forum.php)
-   Пилипец-Подобовец (https://extreme.com.ua/forum/43-pilipec-podobovec/)
-   -   Пилипець проживание (https://extreme.com.ua/forum/pilipec-podobovec/9300-pilipec-prozhivanie.html)

moriarty 06.02.2012 17:33

Ребята!
Хочу приехать на 3 дня 2 ночи покататься.
23-24 февраля.
4 человека ("парочки")
Ищу разумные варианты в Пилипце поближе к креселке.
Год назад был в Поддобовце в "Справжня казка" - понравилось, но поскольку еду с новичками - бугель отпадает, народ хочет кресло.
Жил как-то в центре Пилипца у Фёдора - огромный колоритный мужик ( к сожалению его контакты канули в лету), если кто поделиться - буду оч рад!
В общем, буду рад сообщениям в л.с. )

tolban 06.02.2012 22:28

Прикол! Я отдыхал и мне понравилось, меня все устраивало! Я бы не писал про то, что там хорошо, а на самом - там плохо! (я жил на НГ неделю, потом еще раз приезжал в конце января на пару дней)
По поводу переезда: с Воловца в Пилипец ехать примерно пол часа на машине, мне очень интересно узнать, кто будет тратить свой бенз, чтобы довезти людей к себе на шару?

Сразу бан за то, что я написал рекламу? Я даже не поражаюсь. Всегда есть люди, которым что нибудь не нравиться, но у меня сейчас складываеться такое чувство, что всем больше хочеться ополчиться против кого-то и забанить.
Мне смешно: не нравиться - не едьте, а по телефону можно все узнать. Тем более, обьява моя не одна в этой ветке и других форумах!

Если кому то станет легче - баньте, будет над чем посмеяться :)

Всем удачи! Отдыхайте с удовольствием!

Gagaryn 06.02.2012 22:51

За содержание рекламных материалов ответственность несет рекламодатель :D а люди все разные, это да :agree:

Vols 07.02.2012 15:26

Хм... Був я за №311 в Івана і Ліди декілька тижнів тому.
Практично все відповідало посту Толбана. Фото справжні.
Іван дійсно трохи зверхній. Гостинності не відчув абсолютно. Але й без явної наглості.
Ліда адекватна.
Харчування нормальне, юшка з грибами, друге з м'ясом (як і замовили). Як бонус ще дали пампушки до чаю.

Ми виселялись в суботу, але вдень ще катали. Хтось мав заселитись після обіду, тому нас попросили зібрати речі і залишити в них. Самі ж запропонували нам прийняти душ в їх санвузлі, коли повернемось з каталки (чим ми і скористались).

З мінусів:
- мухи дійсно були, але після каталки вирубався і не чув :) ;
- занадто тепло, аж висушене повітря (важко дихати); на прохання зменшити опалення почули, що не можна, бо недороблений фасад, "труби можуть позамерзати" :); довелось спати з привідчиненим вікном;
- кухня сучасна, все є, але спільна з господарями;
- з витягів дійсно можна з'їхати до хати, але далеко поза трасами, і треба знати шлях.

moriarty 08.02.2012 12:36

А есть реальные отзывы об отеле "Аратта"? )

maxride 08.02.2012 13:19

Цитата:

Коментар від moriarty (Коментар 155034)
А есть реальные отзывы об отеле "Аратта"? )

Зважаючи що Moric в "пачотє" на форумі і має безпосереднє відношення до готелю, думаю відгуки від нього достовірні. Можна почитати останній звіт харківчан (за який їм мега респект) де йдеться про готель і все стане ясно!:beer:

moriarty 08.02.2012 14:11

Вполне аргументировано!)
в Конце февраля "будем посмотреть" )
Радует, что у них есть возможность сервисного обслуживания снарядов )

Keks 08.02.2012 20:18

Цитата:

Коментар від moriarty (Коментар 155034)
А есть реальные отзывы об отеле "Аратта"? )

Этим летом гостиницу полностью вычухали и привели в порядок. Кормят очень хорошо. С 18-го планируем ехать туда на неделю.

Moric 09.02.2012 11:09

Цитата:

Коментар від moriarty (Коментар 155066)
Вполне аргументировано!)
в Конце февраля "будем посмотреть" )
Радует, что у них есть возможность сервисного обслуживания снарядов )

Канты и парафин - ноу проблем, серьёзнее говорим на месте.

feia 16.02.2012 14:15

Підкажіть,будь-ласка, де можна зупинитися в приватному секторі у Пилипці. Плануємо з друзями поїхати покататися 01.03.12-04.03.12, перевірити купу відгуків про "чудове місце":) . Хотілося б неподалік від підйомнику, з нормальними умовами і приємними господарями. Буду дуже вдячна за поради!


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:26.