Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Биржа > Правила и полезные темы > УВАГА...Продавцям Снаряги
Правила и полезные темы отзывы о продавцах, покупателях, обсуждение функциональности Биржи


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 25.11.2014, 15:51   #11 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для vorigg
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Columbia:)

Снаряга: .
Цитата:
Коментар від Sportstocker Переглянути коментар
Это продавец или покупатель?
Покупатель. Разводят с банковской картой.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.11.2014, 11:24   #12 (посилання)
Администрация
 
Аватар для Sportstocker
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев
Он у нас есть тут? Никнейм?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.11.2014, 15:02   #13 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для SKIteam
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Transcarpathia

Снаряга: Head vector evo. Nordica Spitfire PRO
Час назад, у знакомого, тоже была ситуация...
Утром позвонил, "покУПАтель" с номера ( 094 99 410 22 ) попросил номер счета, и даные, для отправки денег + для убедительности, оставил свои, куда отправлять заказ. г.Сумы.№2 Лом, дмитрий, олегович. 29. 02. 84г..
После обеда, перезвонили с "БАНКА" ( 056 76 736 30 ) и попросили, подойти к банкомату!!! так как перевод от "фирмы", и надо подтвердить уточнить и.......
После того, как им предложили, перевести деньги по простому, минуя "ФИРМУ " в " ПРИВАТ БАНКЕ " положили трубку...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.11.2014, 16:27   #14 (посилання)
SILENCE WILL FALL
 
Аватар для J1u4HocTb
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Volkl Katana
Проблема ця ніби і відома багатьом. Але шахраї користуються зацікавленістю продавця в реалізації товару понад усе.
І раз такі дії за останній час стрімко почастішали, можливо варто в шапці сайту добавити інформацію про цю небезпеку?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.11.2014, 17:18   #15 (посилання)
Новичок
 
Аватар для michelin
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Volant Platinum
Хочу вставити теж 5 копійок. Вони теж еволюціонують! Тепер навіть можуть задавати питання по стану лиж, чого раніше не було, та представляються з Ощад Банку, а раніше корпоративнийвідділ Приват Банк. Саме погане, що самому Приват Банку глибоко пофіг ці розводи, я звонив, скидував телефони, а мені говорили, щоб написав заяву. Я кажу, мене не розвели, я просто хочу допомогти піймати цих аферистів, на що отримував відповідь, нема скарги,нема діла. Звертайесь до міліціі. Думаю, що там всі пов'язані, і робітники Привата, і міліція, можливо і вище
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.11.2014, 23:04   #16 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Alexrover
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Хмельницкий
Пора им начинать морды бить. Мы здесь со всей Украины. Предлагаю кому известны координаты этих уродов скидывать сюда, а народ по городам будет ориентироваться.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 27.11.2014, 00:12   #17 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для imported_Onil
 
Зараз: поза форумом
Звідки: LVIV
Було і в мене таких два випадки але якось в мене з ними розмова не пішла, і вони більше не дзвонили.
Хочу розповісти про ще подібний варіант (соромно але треба вчитись на свооїх помилках )
Маю не перший рік постійних клієнтів у Кіровограді (настільки постійних, що висилаю лижі без попередньої оплати). Подзвонив мені мужик і представився сином мого клієнта і сказав що хоче купити лижі для свого товариша на подарунок (тіпа буде сюрприз). Тільки не хоче платити гроші за зворотню доставку і попросив мій номер карти Привату, я йому вислав - він дав адресу відділення "свого товариша" та номер телефону. Трохи здивувало, що він не попросив детальні фото лиж на меіл вислати (бо переважно просять і побільше ) Через деякий час подзвонив і сказав, що гроші перерахував і що я можу висилати, а смс про зарахування має прийти пізніше, бо це повязано з перерахунком через фірму. От довіряючи "людині" я і вислав. Ось так і по сьогоднішній день не має грошей;( добре хоч лижі недорогі були. А коли я передзвонив до свого клієнта в Кіровоград - виявляється в нього сина не має! (є донька) ну і класично жоден з номерів не відповідає. На всякий випадок номер "тіпа" 067 944 63 01
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.12.2014, 13:11   #18 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Paradox
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: NS Heritage , SP Mountain , Deeluxe ID
При продаже лыжного девайса столкнулся с мошенником.
Развод примитивный, но очень действенный, судя по количеству отзывов по номеру телефона этого ублюдка.
Что-то подобное описывали на нашем спортстоке, только схема теперь через ощадбанк.
Так вот, это тело ждёт, что бы я подошел к банкомату, якобы получить перевод, а на самом деле обчистить мою карточку.
Во многих случаях он представляется одним именем, меняет только отчество. Адрес склада "новой почты" для получения товара, тоже не удосуживается менять.
Есть идея предварительно связаться со службой безопасности новой почты, ощадбанка. Отправить липу - может он дурачок придет забирать посылку!? )))
У кого какие идеи? Может есть у нас опытные товарищи?!
Или может не стоит морочиться, просто погонять с афера.
Хотя, очень бы хотелось наказать ублюдка.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.12.2014, 19:06   #19 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для Human-2
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев
0991486155 - номер ще одного такого, вони навіть не міняють їх, так впевнені в безкарності.
Подзвонив, сказав що дружина хоче купити сумку, я назвав кольори які є у наявності, а він такий... "Ну сейчас ей перезвоню, переспрошу". ніби вибрав колір, попросив номер картки, а потім почав вішати лапшу про якісь переводи через ощадбанк, і головне його цікавило коли я буду біля банкомату... отаке короче.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 08.01.2015, 11:54   #20 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для andavidoff
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Днепр
Я опубликовал на сайте Olx объявление. Позвонил человек с номера 0948150592 представился Андреем Николаевичем. Предложил купить мой товар и попросил отправить товар в Полтаву НП№4 . На следующий день позвонил с номера 0567673294 представился работником Приват Банка с запросом на информацию, которая для оплаты не нужна. Будьте осторожны!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today110263525 (71%)10 (29%)1 (1%)
Yesterday00143376102 (71%)39 (27%)2 (1%)
Month52755403216753030 (55%)2241 (41%)202 (4%)