Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Биржа > Хочу продать > Разное > Доставка товаров из США и Европы
Разное обьявления о продаже


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 22.10.2009, 19:38   #21 (посилання)
Паблик Энеми
 
Аватар для Neon
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lemberg :)

Снаряга: Armada JJ + Marker Grifon Dynafit Beast 98, Dynafit Radical ST2, Dynafit Vulcan
Цитата:
По-перше вони там не такі вже й дешеві
скрізь ціни +- одинакові, але там модна попасти на розпродажу.

Цитата:
по-друге на доставку такого товару йде купа грошей.
не купа а 15$ + 7$ за кожен кілограм вантажу

Цитата:
Зате такі товари як г/л маски можна купити за $10-20 з доставкою.
уявіть маску за 180 грн ?!?! уявили ?!?! так вони там такі самі.. і за такіж гроші, якщо вже везти ззаокеану то щось реально хороше і якісне.

Цитата:
о можна буквально за пару доларів виторгувати (доставка безкоштовна)
безкоштовний тільки сир в мишоловці, доставка за 10 000 км безплатною по в принципі неможе бути.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.10.2009, 19:58   #22 (посилання)
Новичок
 
Аватар для akaterynchuk
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Івано-Франківська обл.

Снаряга: Salomon Screem
Я зробив більш ніж 50 покупок на ібей і знаю про що говорю. Вивчив цей ринок повністтю.
За один цент! я купив блок що заряжає USB-пристрої (mp3-плеєри, телефони . . .) від розетки. Це з доставкою. (Доставка напевне що не безкоштовна, в любому випадку я за неї не платив). Давно вже не згідний з виразом "безкоштовний тільки сир в мишоловці". Треба просто вміти ловити халяву. Товар віддається майже безкоштовно, у збиток собі, не просто так, але пояснювати це тут не маю часу. . .
Цитата:
не купа а 15$ + 7$ за кожен кілограм вантажу
Цього мало? Добате тоді таможню 44% від вартості товару і доставки (якщо доставка кур'єрською службою, а лижі, мені здається, доставить тільки кур'єрська служба а-ля UPS, DHL, TNT, FeDex . . .)
Цитата:
уявіть маску за 180 грн ?!?! уявили ?!?!
Нової маски з anti-UV і anti-fog у нас я не уявляю. Можливо і є, але я таких цін і близько не бачив. Пізніше скину посилання на лот, який планую виграти, там і подивитесь фотографію.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.10.2009, 20:03   #23 (посилання)
Белый Брат
 
Аватар для Константин
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Зона АТО

Снаряга: Здоровым спорт не нужен ,а больным он вреден (С)
Пару часов назад связался с sergio8311, отправил ссылку на интересный мне товар,в понедельник бум смотреть на результат
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.10.2009, 20:07   #24 (посилання)
Новичок
 
Аватар для akaterynchuk
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Івано-Франківська обл.

Снаряга: Salomon Screem
Щоб не гадати, подивився у скільки обійдеться доставка лиж. В середньому - $90. Правда доставляють і міжнародною службою доставки, значить з доставки 44% таможня брати не буде. А якщо купити лижі до ~$270, то взагалі на таможню не попадете. Якщо купити дорожчі, то +44% від їх ціни таможні. Можна схитрити і оплатити тільки 20% при відправці, але це можна зробити тільки через посередника в США, а це також додаткові гроші.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.10.2009, 20:25   #25 (посилання)
Лыжница
 
Аватар для Lyudalyu
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Völkl Attiva S5 Titanium 06/07 Specialized Myka HT 2010
Цитата:
Коментар від Константин Переглянути коментар
Пару часов назад связался с sergio8311, отправил ссылку на интересный мне товар,в понедельник бум смотреть на результат
Уже заключила с ним договор, сейчас жду лыжики. Кстати на мои 2 запроса реагировал в течении 30-40 минут!

По поводу стоимости... Договор заключен на 180$, сюда входит стоимость НОВЫХ лыж, стоимость доставки и комиссия посредника(вместе с таможенной платой).
Причем лыжи верхние в своей линейке, надыбала случайно, отказаться не смогла
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.10.2009, 20:32   #26 (посилання)
Новичок
 
Аватар для akaterynchuk
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Івано-Франківська обл.

Снаряга: Salomon Screem
Ну як виграєте аукціон, скиньте будь-ласка ссилку на лот. Подивимось і порадійомо за вас, бо і самому цікаво. Скільки дивився - вигідних пропозицій не бачив.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.10.2009, 20:38   #27 (посилання)
Лыжница
 
Аватар для Lyudalyu
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Völkl Attiva S5 Titanium 06/07 Specialized Myka HT 2010
Цитата:
Коментар від akaterynchuk Переглянути коментар
Ну як виграєте аукціон, скиньте будь-ласка ссилку на лот. Подивимось і порадійомо за вас, бо і самому цікаво. Скільки дивився - вигідних пропозицій не бачив.
Навіть не аукціон, просто сток нових лиж і кріплень сюди
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 23.10.2009, 07:43   #28 (посилання)
Новичок
 
Аватар для akaterynchuk
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Івано-Франківська обл.

Снаряга: Salomon Screem
>Ось< я виграв маску за $13. Доставка безкоштовна.
Продавець продавав маски від одного долара для розкрутки. В історії його продаж можна побачити маски куплені за $3. Я попав на самий кінець розкрутки. Тепер в нього можна купити тільки за фіксованою ціною. Ціни можете подивитись тут. За доставку він вже хоче $5.
Ще можна подивитись у цього продавця. Маски по фіксованій ціні. Є від $7-8. За доставку бере ше $1-2. За якість я правда промовчу.
Короче хто шукає той знайде.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 23.10.2009, 15:40   #29 (посилання)
Новичок
 
Аватар для sergio8311
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: прокатные :)
Цитата:
Коментар від akaterynchuk Переглянути коментар
>Ось< я виграв маску за $13. Доставка безкоштовна.
Продавець продавав маски від одного долара для розкрутки. В історії його продаж можна побачити маски куплені за $3. Я попав на самий кінець розкрутки. Тепер в нього можна купити тільки за фіксованою ціною. Ціни можете подивитись тут. За доставку він вже хоче $5.
Ще можна подивитись у цього продавця. Маски по фіксованій ціні. Є від $7-8. За доставку бере ше $1-2. За якість я правда промовчу.
Короче хто шукає той знайде.
Так продавець же Китаєць,і я думаю твар в нього такий же )))
У Китайців майже весь товар з безкоштовною доставкою,в них такий "дорогий" товар ,що продаючи за 3 бакса вони відбивають і доставку, і ще й на хліб заробляють. Там вже ясно якої якості товар. Я б не ризикував таке купувати.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 23.10.2009, 16:05   #30 (посилання)
Новичок
 
Аватар для akaterynchuk
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Івано-Франківська обл.

Снаряга: Salomon Screem
sergio8311
Якраз з китайцями вигідно мати справу, якщо криза тисне. Якщо в мене немає більше як 100 грн. на маску, то що мені робити?
В даному випадку він навряд чи щось відбиває, так як це продажа у збиток для розкрутки. Неодноразово мав справу з китайцями. Здебільшого тільки приємні враження за винятком деяких випадків (прийшов поломаний плеєр, я показав фотографії, китаєць вернув гроші, що н-д американець просто так би не зробив).
Ще півроку назад купив такий телефон на дві сім з великим сенсорним екраном і карточкою на 2 Гб. Тоді це мені коштувало 56€. Все працює відмінно (правда переклад кривий, але мене й англійська влаштовує).
Повірте, у ваших порадах мені немає потреби. Я маю власний досвід.
Так як ви посередник, то напевне зробили набагато, в рази, більше покупок ніж я, але видно що з китайцями не працювали. Можливо я і помиляюсь.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today028398543 (83%)9 (17%)2 (2%)
Yesterday1410235372 (71%)30 (29%)2 (2%)
Month123753765176372452 (64%)1234 (32%)154 (4%)