Гірськолижний форум

Гірськолижний форум (https://extreme.com.ua/forum/forum.php)
-   Украина (https://extreme.com.ua/forum/126-ukraina/)
-   -   Бескиди (https://extreme.com.ua/forum/ukraina/12630-beskidi.html)

NBomb 06.09.2021 20:49

У темі 7 додатків
Ранок. Божевільний крик сусідського когута. Сонце заглянуло у вікно, і швиденько сховалось за хмариною. Кава. Трек з Нового альбому Iron Maiden "Senjutsu" - Days Of Future Past. Сьогодні Великий день. Сьогодні моцні гриби. Ну і ще, +12 км. - трекінг, сцуко, ніхто не відміняв.:crazy::D

NBomb 16.09.2021 20:31

У темі 23 додатків
Плани, постійно, доводиться коригувати. Але, так є - рух, то життя. Почалось, все спокійно. Забігаю на Плашори (814 м.). Темп файний, комфортна погода. Заходжу в один лісок, і бачу ЦЕ. :shock: Далі без коментарів. 22 км., не даремно налазив. Дякую Ліс. :girl_in_love:

Sheridan 17.09.2021 09:43

@NBomb, на фотках грибы больше тебя )))

NBomb 17.09.2021 10:11

Цитата:

Коментар від Sheridan (Коментар 414598)
@NBomb, на фотках грибы больше тебя )))

Так задумано Ден. Готуюсь до мега паудеру. :) Дякую Бро. :friends:

NBomb 27.09.2021 18:17

У темі 10 додатків
Цього разу - хащі.:crazy: Гриб не давав можливість, почати ходити. Нарешті, це настало. Але появився підпеньок, який також, тре підзбирати, трохи. :D Тому, якось вдалось трохи намаслати 14 км., поміж саламандрами. :D Ну якось так.

NBomb 03.10.2021 19:30

У темі 6 додатків
Є одна річ, яку зупинити неможливо - час. Це найдорожчий актив. Тому, дуже важливо, витратити його розумно.

NBomb 13.10.2021 17:39

У темі 9 додатків
Тетерівка (1148 м.), з Нижньої Рожанки. Лайт. 6 км. Гора - цвинтар. Переорана і перекопана. Хто тут тільки не копав, і рив. Місце запеклих боїв першої світової. Але, страждання гори, продовжуються і зараз - вирубки. Санітарні звісно. :(

P.S.: Але осінь тре зустріти. :)

NBomb 21.10.2021 19:50

У темі 16 додатків
Осінній хр.Ключ. Маленьке коло навколо скель і каменюк. Прохолодний прогноз, посприяв тому, що 19 км., пробіглось на одному диханні. Люблю Осінь. :girl_in_love:

NBomb 22.10.2021 19:10

У темі 11 додатків
Achtung! Друзі - цього разу, я маю що Вам розповісти. Висота - 948 м. Пн-З висота хр.Залем'янки. Гора, безперечно "цікава", і до неї тре готуватись. Вже на самому старті, я чітко зрозумів, що із "хайкінгом", це не має нічого спільного, а от із божевіллям - так. :crazy: В цей день, довелось файно попрацювати. І "кабаном", на пів ставки, і "альпіністом", і "еквілібристом". :( Я отримав таку дозу ендорфінів, що вони, ще довго, будуть вивітрюватись із моєї голови. Дикість гори вражала і зачаровувала. Відчуття - ніби вихід у відкритий космос. А що попереду? Що? Щоооооооо? І поверталось ехом: "Пекло"! "Пеклооооо"! :shock: Дуже довгий бурелом, закінчується дуже старою вирубкою. :cry: Вершина. :Yahoo!: Пью водичку. Скидаю висоту. Фініш. Я впорався. :) Стою за рікою, і дивлюсь. Гарна Гора. :girl_in_love: Дякую!

NBomb 31.10.2021 14:07

У темі 9 додатків
Висота 931 м. - дика, складна гора. Рельєф непростий. Так що тре до неї докласти зусиль. Гребенів. 7,5 км. Осінь файна в цьому році.:)


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:19.