Гірськолижний форум

Гірськолижний форум (https://extreme.com.ua/forum/forum.php)
-   Украина (https://extreme.com.ua/forum/126-ukraina/)
-   -   Бескиди (https://extreme.com.ua/forum/ukraina/12630-beskidi.html)

NBomb 07.09.2020 21:38

У темі 15 додатків
Маршрут: Довге - вдсп. Лазний - Сопітські полонини - Лаз (1082 м.) - Великий Верх (1177 м.) - Сопіт - вдсп. Сопіт. Відстань 18 км. 4,5 години.

Коротко. Робоча локація. Необхідно чітко уявляти, куди ідеш, і адекватно оцінювати свої сили. Вміння орієнтуватись на місцевості - необхідний бонус, до пакету маніакальних пригод. :crazy: Я впорався чудово. Дуже задоволений проробленою роботою. :Yahoo!: Файний день. :)

ag74 14.09.2020 15:00

@NBomb, бетонные развалины это остатки недостроенной электростанции на речке Стрый?
Что-то знакомое, но видел только с катамарана.

Красивые места! :good:

NBomb 14.09.2020 22:43

Цитата:

Коментар від ag74 (Коментар 346055)
@NBomb, бетонные развалины это остатки недостроенной электростанции на речке Стрый?

Саме так. Руїни водосховища і гес.

NBomb 15.09.2020 17:36

У темі 15 додатків
Цього разу Кудрявець (1242 м.) зі Сколе. Находили 22 км (основний маршрут + локаційні походеньки). Грибів не знайшли, і х.з., коли будуть в достатній кількості, щоб заради цього планувати окрему вилазку. День був чудовим і цікавим. :)

NBomb 22.09.2020 18:10

У темі 12 додатків
Цього разу - Бескидська "Амазонія". :) Чудилів (661 м.) + русло ріки. Загалом 9 км. Для мене важливо, розширювати межі досяжного. Новий виклик, нова мета, нові знаряддя, і новий план реалізації. Головне, правильно до цього підійти, і продовжувати вчитись. Помилки - дають безцінні знання і досвід. Я впорався чудово, тому день вважаю вдалим. :)

P.S: Бонус - один білий гриб. :girl_in_love: Ліс - Дякую!

NBomb 28.09.2020 08:19

У темі 4 додатків
Нарешті пішов дощ, і вилізли саламандри. :girl_in_love: І, я Вам скажу Друзі, зовсім не худі. Від'їлися, відіспались - одним словом, зовсім не бідують. :D Ну а я пробігся по тихі, туди-сюди 8 км поклав у копилку. Падав дрібний дощик. Чудовий день, для лайт прогулянки. :)

NBomb 04.10.2020 13:57

У темі 14 додатків
Чорна Клива (723 м.) з Корчина. Находили 13 км. Команда: Muadib, Андрій і NBomb.

Коротко. Епік-буреломи. :shock::crazy: Настрій - аж зашкалював, особливо в кінці дня. "Веселий спот". :crazy: Друзі, дякую за файну роботу. :friends::)

NBomb 12.10.2020 13:51

У темі 11 додатків
Цього разу, Даниловець (824 м.) зі Сколе. Загалом - 10,2 км. Вилазка виявилась робочою, але продуктивною. :) На стінці відрогу зустрів саламандру, тому довелось виділити час, щоб зазнимкувати цього "дракона". Результат - дуже файна фотографія. :girl_in_love: Ліс, потихі, починає жовтіти. Осінь - зачекай. :)

NBomb 19.10.2020 13:17

У темі 5 додатків
Поки люди обговорюють перший Сніг, і соціально-економічний вплив covid-19 на майбутній гірсько-лижний сезон, в розрізі крутих курортів і бугеляки пана Василя, я збігав за грибами.:) Саламандри, очевидно, готуються зимувати, бо повилізали цілими стаями на полювання. Треба йти дуже обережно, щоб не наступити. Ліс мокрий, холодно, але заради таких грибів - погода іде лісом.:D

Шурави 19.10.2020 15:07

@NBomb ,👍👍👍Сколько все прекрасного есть в нашем мире!!! Согласен с Вами, лучше поделиться своими увлечениями и достижениями. Чем обсуждать негативные темы. Респект!!!👍👍👍


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:14.