Гірськолижний форум

Гірськолижний форум (https://extreme.com.ua/forum/forum.php)
-   Украина (https://extreme.com.ua/forum/126-ukraina/)
-   -   Бескиди (https://extreme.com.ua/forum/ukraina/12630-beskidi.html)

NBomb 09.09.2019 21:17

У темі 41 додатків
Маршрут: Тисовець - Смерек (1152 м.) - Стара Шебела (1216 м.). Відстань - 19 км. Команда: Muadib, Толік, Галя і NBomb.

Осінь поступово витісняє літо. А ми знову на маршруті. Вітер на небі ганяє хмари - щось натягне. Ми просувались хребтом, а за нами летіла чорна хмара. Вона нас таки догнала в урочищі, і покропила дощем - осіннім дощем. Буреломи і хащі - приємно відчути себе вдома. Ось так зустрічала нас гора. Кульмінацією були папоротники, вищі людського зросту, в яких лежали "загиблі" смереки. Лізли немов дикі кабани. Я йшов попереду і "тропив" цей зелений "powder". І ось, нарешті, вершина. Стара Шебела пустила нас, та ще й добряче нагодувала ожиною. Дякую Друзі! Було круто. :friends::)

P.S.: На деяких фотографіях, видно пляму. Це крапля води попала на об'єктив фотоапарату. Я не звернув на це уваги, і продовжував фотографувати. Тому, сорі - вже так і залишиться. :( Принаймі, буде згадка про осінній дощ в урочищі. :)

uatraveller 15.09.2019 13:25

А с каких городов/деревень лучше всего планировать выход на Бескиды?

NBomb 17.09.2019 21:25

У темі 27 додатків
9 км. на Тухлянський (1205 м.), через висоту (1220 м.), з Нижньої Рожанки. На дворі бабине літо - а ми в ліс. :) Грибів нема. Взагалі, в цьому році, свіжі гриби їв аж два рази. :( Але, пройшлись файно. :)

NBomb 25.09.2019 17:53

У темі 12 додатків
Ще одна, невдала, спроба знайти, хоча б якісь гриби. Тому хребет Парашки, вибрали зі стратегічних міркувань. Нема грибів - тоді трекінг. Я не пригадую такого року, щоб у лісах було так пусто. Висохли всі грибниці. :(

На хребті бачив стаю бузьків, які відлітали в теплі краї. Пролетіли над головою, як винищувачі. Великі, гарні птахи. Поки вийняв фотоапарат, вони вже показали свої хвости. Я чув як вони "каркали", але провтикав. :)

Загалом 14 км. Файний день.

P.S.: Якщо не буде дощів, на гриби годі сподіватись. Доведеться знову йти до крамниці за печерицями. :bad:

NBomb 29.09.2019 16:17

У темі 3 додатків
Цього разу просто фото прогулянка. Збігав на Чудилів (661 м.). Довго не було дощів, рівень води в річці критичний - коту по щиколотки. :(

NBomb 10.10.2019 21:02

У темі 3 додатків
Навіть бескидські верхи, цього разу притрусило снігом. А я вирішив пройтись низами і пошукати "багряний" листопад. Але, більшість дерев ще зелені, тільки деякі почали "фарбуватись". Повертається тепло. :)

NBomb 14.10.2019 19:09

У темі 14 додатків
Маршрут: Сколе - Перехресна (892 м.) - хр. Парашка - Оброслий Верх (1177 м.) - Тимків Верх (1227 м.). Відстань 19 км.

Файний трекінг цього разу. Щоб не повторяти, вирішив змінити маршрут. Все одно іти треба. Ліс поступово жовтіє, і то є файно. Отже - скоро зима. Цього разу, нарешті, мені в кадр потрапили круки. Вар'яти цілою стаєю кружляли над горою. Але, я їх все таки дочекався. Ці птахи дуже обережні, і не люблять фотографуватись. :D

Загалом файний і цікавий день. :)

NBomb 21.10.2019 22:54

У темі 57 додатків
Маршрут: Липа - Хом (998 м.) - хр. Чорна Сигла - Три Кіпці (Бовт) (1246 м.) - висота (1220 м.) - висота (1180 м.) - Чорна Сигла (1287 м.) - Чорна Сигла 2 (1281 м.) - висота (1200 м.) - хр. Яворина - Ґордан (1129 м.) - Яворинка (1131 м.). Відстань - 22 км. Команда: Толік, Галя і NBomb.

Чорна Сигла. Мені важко писати ... Три роки я планував і розробляв цей маршрут. Все щось не складалось. Ходив навколо, дивився на неї із сусідніх вершин і чекав. Мій мозок був запрограмований на неї. Не міг спати і їсти. 100500 разів змінював і переробляв трек. Як до тебе підійти? :cry:

В минулому році, була невдала спроба. Я про це писав раніше. Аналізував допущені помилки, вчився і чекав. :cry:

Цього разу є результат. День короткий. Важка вилазка. Складний рельєф. Довелось файно маслати. Відмінна логістика і чудова командна робота. Дякуємо Чорна Сигла, що пустила. Дякую Друзі. :friends::Yahoo!:

P.S.: Шкода, що з нами не був Muadib. :cry:

holodok 22.10.2019 09:47

+ для @NBomb .... на лес смотреть больно.

NBomb 27.10.2019 20:54

У темі 9 додатків
Нарешті. Дочекався. Перша повноцінна грибо-вилазка в цьому сезоні. :Yahoo!:


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 10:30.