Гірськолижний форум

Гірськолижний форум (https://extreme.com.ua/forum/forum.php)
-   Украина (https://extreme.com.ua/forum/126-ukraina/)
-   -   Бескиди (https://extreme.com.ua/forum/ukraina/12630-beskidi.html)

NBomb 23.07.2018 19:04

У темі 17 додатків
Перехід Корчин - Коростів, через Парашку (1268 м.). Находили 22 км. Команда: Muadib і NBomb.

Поєднали трекінг з грибами. :) Підхідні дороги до хребта потопають в багнюці, вилізли на хребет, брудні - як свині. :evil: Добре, що була файна погода і компанія. :)

NBomb 12.08.2018 16:20

У темі 9 додатків
Продовжив дослідження, які не встиг минулого разу. Завжди знаходжу щось нове:)

NBomb 26.08.2018 14:25

У темі 1 додатків
Схід сонця цього разу був дуже файним. Бажаю Всім таке бачити вживу. :)

NBomb 04.09.2018 14:44

У темі 14 додатків
Хребет Баєлина. Маршрут: Нижня Рожанка - Княжолука (1276 м.) - Чирак (1249 м.). Находили - 13 км.

Місцевість, поки що файна, але вже вирубка підходить майже під верх хребта. Дорога по хребту вже переората. :( На підйомі, щось важке полетіло через хащі в урочище, мабуть великий кабан. :scared: Вийшли наверх, подивились на Ґорґани і пішли вниз.

NBomb 13.09.2018 13:54

У темі 6 додатків
Радіалка на відносно "дикий" відріг хр.Зелем'янки - висоту 720. :crazy: Находив 6 км. + гриби.

Погода була не фонтан, тому іти кудись далеко не планував. Вирішив просканувати те, що під "носом". Ліс стандартний, як усе. Запланована висота. Потім пірнув в декілька урвищ, і все це розчинив невеличким буреломом, щоб не було сумно. :crazy: Потім гриби і ожина. :) В кінці натрапив на велетенський мурашник. Все, що на нього падає - зжерається мурахами до кісток. Будьте обережні. :shock: Файний день. :)

NBomb 24.09.2018 19:51

У темі 11 додатків
хр. Зелемянка. Радіалка на Шаробялку (1174 м.). З Гребенова 15 км в обидва боки, пробіг за 4 години. :)

Гора, яку планував. Грибів було достатньо, але збирати не хотів. Тому - чистий трекінг. Погода була файна, гора пустила, біг як молодий лось. На хребті хащі, як завжди, і декілька галявин з рідними лопухами. На підйомі, побачив дивну скульптуру з каменя. Цікаво.:) Через старі вирубки, почали "пробиватись" молоді буки. Треба 30 років, щоб вони заглушили то "сміття". Загалом - файний день. :)

NBomb 25.09.2018 12:34

У темі 22 додатків
Добжана - 824 м. Настав той час, коли треба було вже вилізти на вершину цієї гори. :) Зі Сколе 10 км в обидва боки.

Як зайшов до лісу, дорогу перегородили гриби. :crazy: Трекінг був під реальною загрозою. Нерви просто не витримували, заставляли зупинитись, і приділити грибам належну увагу. Хоч бери і очі зав'язуй.:D Я як лось летів до вершини, через хащі і каменюки, бо переживав що Мої гриби хтось збере. Вони стояли і проводжали мене. Файні грибочки. :girl_in_love: Гора пустила. Роблю швидко селфач і біжу за грибами. Я тут, мої рідні. :)

P.S.: Мушу признати, натрапити на такі гриби - щастя.

eve 27.09.2018 09:57

Добжана?
 
Шановний Пане!
Мені дуже подобаються ВАші дописи і фото! Я добре знаю ці райони і тому в мене виникло питання про назву гори Добжана. Колись давно місцеві жителі називали цю гору Колодкою. Це було давно, ще коли працював кар.єр.
Всього доброго. Е.

NBomb 27.09.2018 10:49

Колодка, це невеличка скелька в лісі, правіше оглядового майданчика, блище до Дубини. Колодка, знаходиться на рівні найвищої висоти кар'єру. А висота гори, значно дальше. Фактично, Колодка, це місцевість у підніжжі гори Добжана, яка охоплює сам кар'єр і невеличку територію навколо нього. Так, це правда, місцеві називають Колодкою. Скажу більше, дехто називає Колодкою, місце, де монумент трембітарям. Чому так, пояснити не можу. Дякую Вам, що читаєте мої дописи. Приємно :)

NBomb 30.09.2018 16:19

У темі 3 додатків
Дивлюсь, подекуди почало з'являтись жовте листя на деревах. Але, в основному, ще зелене. Це добрий знак - слід очікувати ще одну хвилю грибів. Здійснив два лайтові виходи. Пару фоток. :)


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:26.