Гірськолижний форум

Гірськолижний форум (https://extreme.com.ua/forum/forum.php)
-   Украина (https://extreme.com.ua/forum/126-ukraina/)
-   -   Бескиди (https://extreme.com.ua/forum/ukraina/12630-beskidi.html)

NBomb 27.05.2019 19:36

У темі 23 додатків
Маршрут: Коростів - Перекіп (1212 м.) - Чорна Гора (1225 м.). Відстань 18 км. 5 годин. Команда: Muadib і NBomb.

З приємного - чудова командна робота. Дякую Ромко. :friends:

Байки про "рекреаційний" потенціал чули всі, навіть тритони в болоті. Для цієї локації, вже давно пора задіювати реанімаційний потенціал. Урочища знищені вщенть. Тракторами виїхали аж на саму вершину гори. Склалось відчуття, ніби перебуваєш в Мордорі. Не те що звірини, навіть пташок не чути - апокаліпсис. :evil:

Чорна Гора - дякуємо, що пустила. До зустрічі після ядерної зими. :cry:

NBomb 17.06.2019 19:54

У темі 28 додатків
Маршрут: Гребенів - Менчіл (1216 м.) - Коритне (1173 м.) - висота (1202 м.) - Товстий Верх (1206 м.) - висота (1240 м.) - Широка (Набивки) (1265 м.). Відстань - 21 км. Компанію склали наші райдери Толік і Галя.

Спека 31°C, явно не забезпечує комфорт, але нема на то ради. Так і йшли, пили воду як верблюди, і "насолоджувались" шедеврами ландшафтного дизайну від вирубок. Трельовочні дороги утворили розгалужену павутину - з космосу, вони мабуть тепер нагадують геогліфи (лінії) Наски. :( Іншим неприємний сюрпризом стало те, що по хребті стали їздити - квадроциклами і мотоциклами #лять. :evil:

NBomb 30.06.2019 17:22

У темі 14 додатків
Коли робиш свою роботу чудово, то висока ймовірність отримати чудовий результат. 17 км з Тухлі на Кичеру (1038 м.), за 4 год. Файний день, але довелось файно попрацювати.:)

NBomb 14.07.2019 20:08

У темі 6 додатків
Дощ. Радіалка на Кливу (669 м.). 7 км. зі Сколе. Люблю дощ, в ньому щось є містичне. Важкі каплі води падають з дерев і пробуджують Ліс. Мокрі хащі - задоволення ще те... :)

NBomb 28.07.2019 15:27

У темі 4 додатків
Вчора над хребтом була дуже страшна буря. Громовиці і блискавки. Потім гроза пішла в долину. :scared: Я відчував, що має бути файний схід сонця, і не помилився. Те, що побачив сьогодні зранку, вартувало затрачених сил і часу. :girl_in_love:

NBomb 11.08.2019 13:27

У темі 2 додатків
Цього разу вилазка виявилась продуктивною. Знайшов у лісі цікавого павука - страшний. :scared: Але, я навіть уявити не міг, який бонус очікував мене, коли настала темрява. На старенький фотоапарат, мені вдалось сфотографувати місяць. Без штатива, з рук. Це мабуть максимум, що можна витягнути з цього доісторичного фотоапарату. :girl_in_love: Файний день. :)

NBomb 19.08.2019 19:16

У темі 10 додатків
Кабани - явно мудріші ніж люди. Траверс – наше все. :D Ішов на вершину, по їхній стежці. Намагався зрозуміти їх логіку, яким чином вони прокладаюсь стежки в хащах. Але, трохи довелось витратити часу, щоб знайти кабан-трек. Тепер вперед. Траверснув гору зі всіх боків, але стежка вперто не хотіла виводити на вершину. Чому? Довелось суміщати кабан-трек, зі своїм – мені треба на верх. Пролізаю через хащі. Ось вона – висота 920 м. Потім повертаюсь знов на стежку лісових друзів, і продовжую траверсувати по хащам. Їм ходити по ній значно комфортніше. Деякі ділянки пролазив на чотирьох – пекло. Бурелом з густим ялинником – «мрія». Завдання виконав, 8 км находив, на верх виліз. Ось такий квест. Ось така маячня. :crazy:

P.S.: Але кабан-трек, все таки на вершину виводить. Потім я його знайшов - добре заховали «свині». Щоб бігати на верх за буковими горішками. Ось Вам і сікрет спот. :D

nep4uk 23.08.2019 21:46

Цитата:

Коментар від NBomb (Коментар 340809)
8 км находив

Так находив, чи наповзяв? :)

NBomb 25.08.2019 21:44

Цитата:

Коментар від nep4uk (Коментар 340829)
Так находив, чи наповзяв? :)

Повзати довелось багато.

NBomb 26.08.2019 14:08

У темі 8 додатків
Маршрут: Либохора - Кіндрат (1155 м.) - Кичера (1140 м.). Цього разу результат трішечки гірший - 16 км за 4:54 год. :(

Причини:
1. Трельовочні дороги створюють розгалужену систему тупіків і пасток. Достатньо провтикати, і втрачається час і сили;
2. Глючив навігатор;
3. Був втомленим і сильна спека.

Наслідок: Незначна травма пальця. :(

P.S.: Загалом завдання виконав. Так що день вважаю вдалим. :)


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:02.