Гірськолижний форум

Гірськолижний форум (https://extreme.com.ua/forum/forum.php)
-   Украина (https://extreme.com.ua/forum/126-ukraina/)
-   -   Бескиди (https://extreme.com.ua/forum/ukraina/12630-beskidi.html)

NBomb 08.11.2017 21:00

У темі 2 додатків
Парашка (1268 м.). Я народився недалеко від неї, тому вона для мене є рідною. :girl_in_love: Багато років я за нею спостерігаю. І коли на ній випадає сніг - починається зима. Друзі, файного Вам сезону :friends::skiing:

NBomb 17.11.2017 21:00

У темі 1 додатків
Як добре, що один сезон, змінює інший. Цикл. Ми ховаємо кросівки в шафу, і виймаємо лижні боти. Трекінговий сезон в цьому році файний. Щось вдалось реалізувати, щось ні. Але, головне - продовжувати рух вперед. :)

NBomb 15.01.2018 22:08

У темі 2 додатків
Псіханув, і відкрив сезон. Святослав. 6 км. :)

NBomb 17.04.2018 19:22

У темі 16 додатків
Маршрут. Тухля - Менчелик (1078 м.) - Кіндрат (1155 м.) - Матагів (1217 м.) - р. Бесарабка - хр. Чорна Сигла - Буковинець (Тусул) (1258 м.) - висота (1240 м.) - висота (1206 м.) - хр. Зелем'янка - Кичера Камениста (1067 м.) - Плай Сукельський (1141 м.) - висота (1240 м.) - Широка (Набивки) (1265 м.) - Гребенів. Відстань - 48 км. 2 дні. Команда: Muadib і NBomb.

Перша повноцінна вилазка цього сезону. Похід виявився досить таки складним. До вже звичних буреломів і хащів, додались ще локальні сніги, складність рельєфу і логістика. Але, завдання мінімум, ми виконали, хребет Чорну Сиглу відкрили, і вийшли на Буковинець (Тусул) (1258 м.). Непогано, як для першого виходу. :)

NBomb 23.04.2018 19:20

У темі 9 додатків
хр. Зелем'янка. Радіалка на Мутну (1261 м.) Зі Сколе 20 км. в два боки. Файно пройшлись.:) Команда: Muadib і NBomb.

NBomb 01.05.2018 18:32

У темі 11 додатків
Урочище Кропивня. Невеличкий хребтик між р. Панасівка і потіком Кропивня. Бонус - Кичера Кропивня (1111 м.). Відстань 8 км. З хребтика відкриваються чудові панорами на навколишні вирубки.:(

P.S.: Гадюк не бачив.

NBomb 21.05.2018 18:36

У темі 8 додатків
Чудилів - довжина річки 4.1 км. Для мене - це потік. :) Находили 8 км.

P.S.: Сорі. Редагував повідомлення на телефоні, і випадково видалив.:(

NBomb 10.06.2018 21:35

У темі 8 додатків
Києвець - 1069 м. Находив 8 км. Сьогодні був дуже файний трекінг. Цю гору давно планував. І хоч вона недалеко від села, і відносно не висока, але має дуже стрімкі схили. План був таким - штурмувати цю гору в лоб, не використовуючи стежки. :crazy: По правді кажучи стежок там і нема. Стару "убиту" "дорогу" я проігнорував. Точніше це не дорога, а частково русло потіка, а частково тракторна дорога, якою, давно стягували ліс із вирубки. Вона заросла високими травами і кущами, тай ще й просіла. До речі, ця "дорога" заводить в глуху вирубку.

І ось я на старті. Лізу тупо по азимуту наверх. Гора зі мною боролась, а я з нею. І вона показала свій характер, і почала ганяти мене, як дикого кабана. Вилізти тупо не вдалось, і довелось кружляти. Гора не хотіла проста так здаватись, і кидає мене спочатку на бурелом, потім хащівник на старій вирубці, потім вирубка, потім кабаняча стежка. Іти дуже важко, великий градус, і все їде під ногами :shock: І ось я нарешті вилізаю на хребет. :Yahoo!: І від радості набиваю черево свіжими афинами. Бонус за важку працю. Поївши ягід через деякий час вилізаю на вершину. Гора пустила. :)

P.S.: Дуже багато кліщів. Зібрав з одягу цілий десяток. Два з них - укусили. :cry:

NBomb 01.07.2018 15:05

У темі 8 додатків
Дощі і велика вода - чудова нагода, щоб пробігтись по водоспадах. :)

NBomb 15.07.2018 13:19

У темі 1 додатків
Добрий день. Ловіть грибочок. :)


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:42.