Гірськолижний форум

Гірськолижний форум (https://extreme.com.ua/forum/forum.php)
-   Украина (https://extreme.com.ua/forum/126-ukraina/)
-   -   Бескиди (https://extreme.com.ua/forum/ukraina/12630-beskidi.html)

NBomb 07.10.2018 14:42

У темі 1 додатків
Що не кажіть, а осінь в цьому році чудова. Потішила Всіх. І грибами, і файним снігом на високогір'ї. :girl_in_love: Сніг частково розтанув, і знов повернулось тепло. Але, пора вже і до лиж подивитись, як вони там. :) Фотка з останньої прогулянки.

NBomb 15.10.2018 16:42

У темі 14 додатків
Маршрут: Коростів - Корчанка (1178 м.) - Терсовата (1061 м.) - Марковце (956 м.) - Сколе. Відстань 12 км.

Традиційний вихід на Покрову. Планував пробігтись "оленем", але частинка маршруту, все ж таки "настрій підняла".:( Просіка ЛЕП, якою я і поліз.:crazy: Коротко, не вдаючись до дрібниць - пекло. А запланована вершина, якраз посередині цього пекла. :crazy:

Гори пустили і потішили фарбами. Таку осінь я люблю. :girl_in_love:

NBomb 05.11.2018 19:45

У темі 20 додатків
Корчин. Радіалка до татарського каменя. Находили 6 км. Ранковий туман пішов на користь, і ліс цього разу був чарівним. А саламандри, зовсім не збираються зимувати. Активні, як ніколи. Одна тваринка мене здивувала. Лізла по майже вертикальному каменю, лапами чіпляючись за мох. :shock: Саламандра-альпініст. :girl_in_love: Потішила дуже. За це, попаде на найкращий лижний форум. Фотосесія вдалась. Чудовий день.

NBomb 11.11.2018 15:52

У темі 5 додатків
Радіалка в урочище Жолобки. Бонус - Висота 661. Вершина - заросла березою, думаю, що колись давно там була галявина. Навколо відчувається якась напруга. Не затишно і нервово. Сумне місце. :(

Dobermann 03.12.2018 12:38

У темі 6 додатків
В суботу відкрив сезон зимових походів – одноденним виходом на г. Парашка.
Оскільки ні знайомі, ні форумчани на пропозиції не відгукнулися, тому ходив сам.
Було дуже гарно, але зимно (зранку -18С) і всупереч прогнозам дуже вітряно. Після виходу на хребет вітер дув безбожно, а на вершині чуть з ніг не збивало. Тому фотосесії було зведено до мінімуму, а плюс до того на якійсь 14-15 фотці батарея в апараті замерзла остаточно. Телефон навіть не витягував – беріг для «НЗ» дзвінків.
Як з’ясувалося, не один я мав настрій в цей день перейтися по засніжених горах. Тих, хто йшов на вершину було 4-5 груп і ще один старший дядечко, який також йшов сам. Сумарно до 20 осіб.

Пару фоток з «прогулянки»:

NBomb 15.12.2018 18:44

У темі 2 додатків
У мене, як в Китаї - своя програма дослідження космосу. ;)

NBomb 08.04.2019 20:06

У темі 30 додатків
Бескиди - Ґорґанське низькогір'я. Маршрут: Тухля - Соболь - Мельдунок - хр.Хом - Мислівка. Відстань 42 км. 1,5 дня. Команда: Muadib і NBomb.

Вітаю Друзі. :friends: Що таке цивілізація - сказати важко. Як визначити, що цивілізованіше - смердюче місто, чи Ліс? Але, коли бачиш, що "цивілізовані" люди роблять з природою - запитань більше не виникає. :(

Колія вузькоколійки загубилась в хащах і заросла мохом. Зламані мости. Розмита потоками насип залізниці. Щось намагаються ремонтувати, але все тримається на доброму слові. Старі будиночки, от-от "ляжуть". Гнилі розбиті вагони і потяг, який чекає свого часу - щоб відвести душі у пекло. Ліс своє забере. :(

NBomb 30.04.2019 16:15

У темі 14 додатків
Життя між дощем. Погодні вікна ніхто не відміняв. Тому вперед. :)

Перший день був мокрим - тому, сорі, тільки потік. :pardon: Другий день, був сухішим. 10 км на Кремінь (1135 м.). Навіть не встиг намокнути. Після обіду пішов дощ, але я вже пив каву в цивілізації. Звернув увагу на таке. Чим більше старію, тим скоріше бігаю. Може вже пора зайнятись трейлранінгом. :crazy:

GreenLand 30.04.2019 23:08

Пора осваивать телепортацию)))

NBomb 19.05.2019 16:56

У темі 1 додатків
Мезозойська ера. Мабуть так цей доісторичний хребет бачили динозаври. :)


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:27.